Şimdi Ara

Tennis World Tour [PS4 ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
3
Favori
18.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: L i O N

Oyunu aldım,
    Açıkçası ben beğendim,
    Oynanışı biraz zorladı,
    Hızlı servis atamıyorum bir türlü,
    Servis hızı 180 km/s geçmedi,
    Rakip 202-203 km/s 'lik servisler atabiliyor,
    tavsiye eder misin?
    bu paraya değer mi?
  • Hocam ben daha önce top spin oynamafığım için karşılaştırma yapamayacağım. Ben beğendim. Ama şimdi sana tavsiye ediyorum desem top spinden iyi değildir belki sana göre. Ama ben memnun kaldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Top spin 4 ten iyi mi kotu mu.
    Halen ts4 de kariyer modu oynuyorum kac yillik oyun halen zevk veriyor

• Sonucta ne olursa olsun 100 tl nin altina dusmedikce alinmaz gibi duruyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: joof

Top spin 4 ten iyi mi kotu mu.
    Halen ts4 de kariyer modu oynuyorum kac yillik oyun halen zevk veriyor
    TE4 çıkana kadar top spin ile devam et derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 20 Temmuz 2019; 22:51:22 >
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Te4 nedir açılımı?

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Tennis Elbow 4. En erken önümüzdeki sene haziran ayında demosu çıkacakmış. Ps4 'de de olacağı söylendi. 2013 oyununu oynadıktan sonra fifa ve ve pes çocuk oyunu gibi gelmeye başladı. Yekaterina Makarova isimli teniscinin bile oyununu geliştirmek için kullandığı bir simülasyon. Oyun değil bence de
  • Roland Garros Edition 63 Tl ye düşmüş değerlendirilebilir sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Roland Garros Edition 63 Tl ye düşmüş değerlendirilebilir sanırım
    Ana oyunda varmi icinde yoksa bu sadece dlc mi? 63 tl bedava resmen

• Newintown kullanıcısına yanıt
    Evet var.
  • Newintown kullanıcısına yanıt
    Ana oyun da var hocam valla 63 Tl bir sey değil tenis severseniz eğer keyifli oyuna benziyor

• Oyunu satın aldım iki kişi acayip sarıyor çook uzun zamandır konsola tenis oyunu almak istiyordum sonunda aldım. Roland Garros sürümünü aldım. Edition sürümünden daha fazla içeriğe mi sahip roland garros?

İkincisi çoğu tenisçi yok kadın olsun erkek olsun neden arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Oyunu satın aldım iki kişi acayip sarıyor çook uzun zamandır konsola tenis oyunu almak istiyordum sonunda aldım. Roland Garros sürümünü aldım. Edition sürümünden daha fazla içeriğe mi sahip roland garros?

İkincisi çoğu tenisçi yok kadın olsun erkek olsun neden arkadaşlar ?
    hocam öteki versiyonda 30 oyuncu,18 kort
    bir de yetenek kartı var bunlardan hangileri var roland garos ta
  • Hakanergul kullanıcısına yanıt
    Kort 18 tane değil sanırım daha az ama oyuncu 30 tane vardır saymadım. Serena williams shrapova sız tenis mi olur anlamadım bi federer nadal koyup bırakmışlar. Ana oyun haricinde bir sürü eklenti verdi nike paket efsanevi oyuncular vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 25 Temmuz 2019; 23:38:49 >
  • quote:

Kort 18 tane değil sanırım daha az ama oyuncu 30 tane vardır saymadım. Serena williams shrapova sız tenis mi olur anlamadım bi federer nadal koyup bırakmışlar. Ana oyun haricinde bir sürü eklenti verdi nike paket efsanevi oyuncular vs
    büyük ihtimalle lisans haklarını alamadıkları için koyamadılar oyuna herhalde.
    ama yinede şu anda fiyatı çok uygun 63 liraya alınır
    Kesinlikle bende tavsiye ediyorum. Kariyer modu efsane sarıyor 40dk yı buldum bi maçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 26 Temmuz 2019; 0:26:1 >
  • quote:

Kesinlikle bende tavsiye ediyorum. Kariyer modu efsane sarıyor 40dk yı buldum bi maçta
    bende satınaldım dün akşam biraz oynadım.ama kariyer moduna oyuncu yaratarak girebiliyoruz.
    nadal yada federerli bir kariyer modu olmuyor sanırım
    bir de toplara çok hızlı vuramıyorum..nasıl hızlı vurulduğunu öğrenebildin mi
    Sol analoğu yukarı doğru yaparsan ileri atar ve vuruş tuşlarına çok basarsan sertlik derecesi artar. Aynen karıyere hazır oyuncularla girilmiyor. Ama çıldırtan rakipler oluyor iki saat çırpındırdı adam beni. Bu topu tutamaz dediğim topu çıkartıyor böyle şey olmaz dersin

• rallyler hiç gerçekçi değil
  • Oyunun eksiler

Indoor sahalarda ayakkabıdan parke sesi gelmiyor.
    Hakem sadece konuşuyor. Dikkat ediyorum vücudu bile çok çok az hareket ediyor. Top toplayıcı kızlar resim gibi. Yani sıfır hareket.
    Hava durumu dinamik değil.
    Birçok önemli oyuncu yok.
    Kariyer modunda benden on level düşük oyuncu bana kafa tutuyor. Tamam ben de on level üstümü yeniyorum ama bilgisayar aklı insandan daha akıllı olamaz bana yenik düşmesi Lazım. Bu tarz oyuncu ara ara denk geliyor. Eksi denilebilir mi siz karar verin.

Artıları (aslında olması beklenen)

Top toprak kortta güzel his veriyor. Yere çarptığında toprak kalkıyor bu güzel detay. Olmayabilirdi mesela
    Oyuncular toprağı aşındırabiliyor.
    Seslendirmeler güzel yani bağırmalar
    Kariyer modunu beğendim. Çeşitlendirmeler (raket ayakkabı raket eklentileri vs)
    Oyuncu modellemeleri olması gerektiği gibi artı denilebilir mi bilmiyorum.

Oyunu beğendim. Aldım bir tenis oyunum oldu. Uzun zamandır istiyordum saatlerce kaldırmıyor başından. Bugün aralıksız üç saat oynadım bağımlılık yaptı bende. Alacaklar için aydınlatıcı olur umarım. Öneririm.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.