Şimdi Ara

Tennis World Tour [PS4 ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
3
Favori
18.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Oyun PS4 te indirime girmiş. 78 TL.

Son güncellemeler sonucunda oyun nasıl arkadaşlar? Almaya değer mi? Var mı gelişme.

Geçen gün büyük bi güncelleme gelmiş. Oynayan var mı hala bilmiyorum ama sorayım dedim. :)
    Metacriticde ao international tennis daha yuksek puanlar almış ona da bir bakin derim hocam. Su an o oyunda indirim de fiyatlar yakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çöp indirime girse ne yazar...
  • Bu fiyattan alınır mı.yokmu hic oyunu oynayan

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Metacritic ve diğer mecralarda oyun gömülmüştü zaten. Fakat sonradan çıkan güncellemeler ile biraz toparlandığı söylenmişti. Burda oynayan arkadaşlar bahsetmişti. Tabi üstünden baya zaman geçti. Son çıkan güncelleme sonrası oyun nasıl oldu. Almaya değer mi acaba? 78 TL ye düşmüş. Piyasada başka çıkan ya da çıkacak tenis oyunu da yok. AO Tenis var ama bana nedense iyi gelmiyor. Bu arada onun fiyatta 87 ye düşmüş.

Bu yüzden oynayan arkadaşlar son yorumlarını yaparsa ona göre alalım derim.
  • Oyun ilk çıktığında aldım. Oyun 10 TL olsa bile alınmaz .online çok kötüydü.bügün akşam bi bakayım düzelme olmuşmu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ikisi i oynadim. Ao daha kanser edici sanki scriptle yapilmis gibi :) offline modu yetine online a girince demek istedigimi anlarsiniz. Valla Xbox a gectim top spin e geriye uyumluluk gelince gozum baska sey gormez :)

• Oyun biraz düzelmiş.ama gene saçma sapan hatalar var rakip sağ elli oyuncu raket sağ elde ama sol elle oynuyor.raket olmayan elle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwertt kullanıcısına yanıt
    Sadece online icin bu fiyattan oyun alınır mı?

• Alınmaz...
  • Ben alacağım sanırım. Başka alternatif de yok. Gelecekte başka tenis oyunu da gözükmüyor. Hiç yoktan iyidir deyip alacağım. Geri bildirimlerle oyunu devamlı geliştirmeye çalışıyorlar gördüğüm. Facebook sayfasında çok ilgililer. Fiyat şu an 77 TL. Bence fena değil fiyat. Legends Edition 95 TL. Bunu mu alsam acaba? Sizce değer mi bu farka? Ne dersiniz.
  • 75 tl bile çok bu çöpe
  • Oyunun temel sürümü 75 Legend sürümü 85 olmuş yine. Ve yine kararsızlıktan alamadım. Var mı son güncellemer sonucu değişim acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Alırsanız bi yorum alırım bende senin gibiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Alırsanız bi yorum alırım bende senin gibiyim
    Aldım oyunu. Başka alternatif olmadığı için ve de yakın zamanda da olmayacağı için mecbur kaldım aslında. 85 Tl lik sürümü aldım fakat daha oyunu indirme ve oynama şansı bulamadım. Oyunla ilgili arkadaşlar az çok deneyimlerini paylaşmıştı zaten. Ama son güncellemelerden sonra nasıl oldu pek bilgi yok gibi. Oynadıktan sonra ben de bilgi veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Aldım oyunu. Başka alternatif olmadığı için ve de yakın zamanda da olmayacağı için mecbur kaldım aslında. 85 Tl lik sürümü aldım fakat daha oyunu indirme ve oynama şansı bulamadım. Oyunla ilgili arkadaşlar az çok deneyimlerini paylaşmıştı zaten. Ama son güncellemelerden sonra nasıl oldu pek bilgi yok gibi. Oynadıktan sonra ben de bilgi veririm.

Alıntıları Göster
    Dostum yorumlarını bekliyorum. Ona göre ben de almayı düşünüyorum.
  • Aslında burda bu oyunda benden daha tecrübeli arkadaşlar var. Benim oyunu yükleyip oynamam hafta sonunu bulabilir. 19 ocakta bitiyor indirim. Şöyle de bir durum var. AO haricinde başka alternatif tenis oyunu yok. Ben tercihimi bundan yana yaptım. İyi kötü oynayacağız. Fiyat 75 TL fena değil.
  • Yine upgate gelmiş, online oyunda varmı bir düzelme

• Tennis World Tour: Roland-Garros Edition | Nadal Reveal Trailer | PS4

• Beyler, ben sizin moralinizi bozacak bi şey bırakıyorum. Ondan sonra tartışmaya devam edersiniz Ao vs TWT diye

• Tennis World Tour: Roland-Garros Edition - Çıkış Fragmanı

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.