Şimdi Ara

Tennis World Tour [PS4 ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
3
Favori
18.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • career modda sanirim zorluk seviyesi yok dogrumu ? kendisi ayarliyor sanirim zorluklari
  • oyunun kariyer modunda zorluk seviyesi secenegi yok dogrumu ?
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Yok online açılmadı daha.

kariyer modunda da zorluk seviyesi seçilebiliyor. ben en zor olan legend'ta oynuyorum.

3. sezonum, 28 level oldum. Daha önce yenemediğim ilk 10'dakileri şimdi 6-0'lık üç setle yeniyorum.

Ama artık zevk vermiyor. Kolay bi rakip var sırada, yenersem federer gelecek bi sonraki eşleşmede. Yarım saat ayırıp üşeniyorum maçı yapmaya o derece.

Offline sıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım günümüzde nasıl oluyor da kaliteli bir tenis oyunu yapılamıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Yok online açılmadı daha.

kariyer modunda da zorluk seviyesi seçilebiliyor. ben en zor olan legend'ta oynuyorum.

3. sezonum, 28 level oldum. Daha önce yenemediğim ilk 10'dakileri şimdi 6-0'lık üç setle yeniyorum.

Ama artık zevk vermiyor. Kolay bi rakip var sırada, yenersem federer gelecek bi sonraki eşleşmede. Yarım saat ayırıp üşeniyorum maçı yapmaya o derece.

Offline sıktı.
    hocam yanlisin var oyunun hic bi yerinde kariyer moda girdikten sonra seviye kismi yok sadece hazirlik maclari oynarken kariyer disinda oradan secebiliyon hem rakibini hem seviyesini
  • https://youtu.be/SNIEIwySiQQ

Online açılmış.ama hiç iyi gözükmüyor.adamlar sanki dona dona ilerliyor.ben mi yanlış görüyorum

• Rezil herifler 40 yıl da bi tenis oyunu yaptılar şu kepazeliğe bak !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 10 Temmuz 2018; 20:12:33 >
  • Ps4
    Tennis World Tour [PS4 ANA KONU]

Tennis World Tour [PS4 ANA KONU]
    30 liralık ekran kartıyla oynanan oyun

Yorum yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 11 Temmuz 2018; 12:43:29 >

• Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun fotoşop olduğunu anlamadınız mı yoksa ciddi mi yazdınız? :)

Alttaki wimbledon turnuvasından alınmış tv ekran görüntüsü üzerine oyuncuları eklemişler animasyon olarak. Bu ekran görüntüsü bildiğimiz TV görüntüsü. :)
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Resim gerçek zaten ben yaptım. Oyunda 2d kort gösterebiliyorsun. Oyunun ismi Tennis Elbow. Bu seneki bir sürü wimbledon cortunu ben editledim. isterseniz link de atarım.
    Bu da buradaki konum.https://forum.donanimhaber.com/tennis-elbow-2018-pc--133259612

Örnek maç

Oyunda bana göre 3 tane temel eksik var. Bunlar da bir sene sonra çıkacak oyunda değişecek. 5 senedir yapım aşamasında.
    1. Teniscilerin kalitesi ps1 ps2 arası
    2. Tenisicilerin koşuları çok komik
    3. Son anda uzanarak vurulan vuruş animasyonu vb yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 11 Temmuz 2018; 14:40:20 >

• guncelleme gelmis ama icerik nedir acaba
  • Online açılmış.oynadım. Bu oyunu çıkmasına nasıl izin vermişler.oyun tamamlanmadan çıktı düzelir dedim Yok kardeşim . rakip servis atarken top havada asılı kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyun

• Evet online geldi nihayet.

Oncelikle offline ve online bambaska dinamikleri olan bambaska 2 oyun diyebiliriz. Offline da oyuncumuz resmen odun kaliyor online yaninda. Online da oyuncu cok kivrak ve topu atabileceginiz yerlerin siniri yok, hayal edin yetiyor.

Once iyi taraflar:

Resmen fifa ultimate team yapmislar. 10 maclik ligler var ve belli bir sayida mac alinca yukseliyosunuz, hem ligde hem dunya siralamasinda. Yaklasik 10 ila 20 saniye arasinda rakip buluyor. Ve maclar 2 setlik, uzarsa 10 sayilik super break var.

Kotu taraflar:

Oyuncu tipla ve raketle kivrak ama topsuz hareketlerde offlinea gore daha odun. Kutuk gibi zikzalar yapa yapa yetisiyosunuz topa. Hakem top cogu zaman bariz 30cm disardayken sayi veriyor ve yine ayni sekilde Cizgiye degen topa disarda diyebiliyor. Rakip topa vururken bazen 4-5 kere ardarda vurur gibi takiliyor ve sizin gozunuz oraya takilmisken top bi anda sahanizda isinlanabiliyor, bu nadir oluyor ama oluyor.

• NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    Oyun hatalı gözüküyor.hevesimiz kaçtı.bu haliyle büyük bir indirim falan olur, öyle alınır sadece.

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Evet çok sayıda hata var ama ilginç şekilde hepsi düzeltilebilecek şeyler. Ben bronz lige yükseldim, sonra silvera düştüm bir daha.

Aslında oyun içindeki rally'lerde bir şekilde üstünüm fakat servis karşılayamıyorum. Hatta servislerim de daha etkili ve ilk serviste hata sayım az ama adamlar bir şekilde karşılıyor ve ben 150 km/s hızlardaki servislerden bol bol ace yiyorum. Ya topun gideceği yeri bir şekilde tahmin ediyorlar ya da karşılama anında benim bilmediğim bir tuşa basma zamanı var. Karşılayabilsin diye İsner'ı alıyorum kollar dhalsim gibi malum, bu sefer de oyun içi adımlamalarda hantal kalıyor 2 metre boyla.

• indirime girse de alsak artık
  • O kadar tenis oyunu gelecek diye bekledik.hayal kırıklığı yaşadık.ps4 bekleneni veremedi spor oyunlarında.ps5 i bekleyeceğiz artik

• oyun ne durumda düzeldi mi
  • Oyun PS4 te indirime girmiş. 78 TL.

Son güncellemeler sonucunda oyun nasıl arkadaşlar? Almaya değer mi? Var mı gelişme.

Geçen gün büyük bi güncelleme gelmiş. Oynayan var mı hala bilmiyorum ama sorayım dedim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavericKFive -- 31 Ekim 2018; 16:15:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.