Şimdi Ara

[TENİS] *GRAND-SLAM* /// Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.374
Cevap
17
Favori
141.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada maç 1.30 gibi başlar muhtemelen daha yağış 30
    Dakika sürermiş kurutmasıydı filan uzar daha , muhtemelen Novak'a çok yarayacak bu erteleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadyeviç

Çatı iskeleti tamamlanmış , çatı daha yok. En erken seneye tamamlanır diğer 2 kortta kapatılacak bunlarla beraber.

Koskoca amerika isterlerse 1 haftada halledilir o cati isi senelerdir ayni rezalet izlemeden uyuyacagim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

Orijinalden alıntı: Arkadyeviç

Çatı iskeleti tamamlanmış , çatı daha yok. En erken seneye tamamlanır diğer 2 kortta kapatılacak bunlarla beraber.

Koskoca amerika isterlerse 1 haftada halledilir o cati isi senelerdir ayni rezalet izlemeden uyuyacagim bende

İyi ki inşaat sektöründe değilsin.
  • Sabah uyandigimizda Novak ın hanede bir kupa daha görelim.
    Yağmurdan haberim yok, ben de diyorum bu maç neden piyasada yok hâlâ...
    Neyse, yatışa geçek....
    NOVAK DJOKOVIC başarılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2'den sonra yağmur beklenmiyormuş tahminen iki iki buçuk arasi başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 5 Aralık 2016; 15:53:29 >
  • Ne mac oluyor arkadas ya

Sabah 8 de ise gitcez daha uyuyamadik mac yuzunden en az bir 2 saati daha var gibi

Federer kazansa da deyse bari

• Federer asla bir Nadal olamaz.Kariyer anlamında söylemiyorum ama destekleyenlerini hep hayal kırıklığa uğratıyor.Finale kadar gelip çok iyi oynarken 2 dakika sonra o kadar ucuz hatalar yapıyor ki Nadal hiçbir finalinde bu kadar ucuz kaybetmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Federer asla bir Nadal olamaz.Kariyer anlamında söylemiyorum ama destekleyenlerini hep hayal kırıklığa uğratıyor.Finale kadar gelip çok iyi oynarken 2 dakika sonra o kadar ucuz hatalar yapıyor ki Nadal hiçbir finalinde bu kadar ucuz kaybetmemiştir.
    Djokovic'e tebrikler.
    Nadal ya da Djokovic 34 olup da senede 2 Grand Slam finali oynadığında, dünya 1 numarasına kök söktürdüğünde saçma sapan konuşursunuz. Şimdilik erteleyin o faslı.

Maç çok iyiydi. Efsane demem ben, ama gerçekten çok iyiydi.
    Maçın kırılma anı Federer'in 3. setin 9. oyununda servisini kırdırması oldu. Son sette de 5-2'den ayaklanacak gibi oldu ama maç 5. sete gitseydi kazanacağını düşünmüyorum. Fiziksel açıdan Novak daha üstündü.

Bir de Ekşisözlük'te Amerikan seyircisinin desteği yüzünden Djokovic'i destekleyenler türemiş. Sanırım Novak'ın seyircilere karşı yaptığı terbiyesizliklerden bihaber, tenisi sadece 2010 ya da 2011'den bu yana takip eden insanlar çoğunluğu ele almış ülkemiz internetinde.

Keşke bu sene Federer 1 Grand Slam şampiyonluğu daha ekleyebilseydi başarılarına. 2 kere finale çıktı, 2sinde de Djokovic'e karşı, yaşını da düşünürsek gayet iyi oynadı. Ama kritik anlarda yaptığı hatalarla kazanamadı. Halbuki 2 Grand Slam arasında, 3 hafta önce, Cincinnati Masters finalinde kırılma anlarında bugün yaptıklarının tam aksini yaparak iyi bir galibiyet almayı başarmıştı Novak karşısında. Umarım 2016'da da bu kadar güçlü bir Federer görmeye devam ederiz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 14 Eylül 2015; 8:37:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Federer asla bir Nadal olamaz.Kariyer anlamında söylemiyorum ama destekleyenlerini hep hayal kırıklığa uğratıyor.Finale kadar gelip çok iyi oynarken 2 dakika sonra o kadar ucuz hatalar yapıyor ki Nadal hiçbir finalinde bu kadar ucuz kaybetmemiştir.

Djokovic ve Nadal'ı Federer'den ayıran özelikleri servis kırma ve kritik puanları çok daha iyi oynamaları
    Federer ise tam tersi kırılma anlarında çok hata yapıyor saç baş yolduruyor resmen
  • Daha önce de yazmıştım, stantheman elenince kupa bizim dediydim büyük bir sorun olmazsa, Federer şu ortamda bizden grand slam finali alamaz.

NOVAK DJOKOVIC

• Federer'in kazandığı ilk 10 slamdeki final rakipleri;

Philippoussis
    Safin
    Roddick
    Hewitt
    Roddick
    Agassi
    Baghdatis
    Nadal
    Roddick
    F.González

Djokovic'in kazandığı ilk 10 slamdeki final rakipleri;

Tsonga
    Murray
    Nadal
    Nadal
    Nadal
    Murray
    Federer
    Murray
    Federer
    Federer

Nadal'ın kazandığı ilk 10 slamdeki final rakipleri;

Puerta
    Federer
    Federer
    Federer
    Federer
    Federer
    Soderling
    Berdych
    Djokovic
    Federer

https://twitter.com/SadeceTenis/status/644071236704825344

• quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

Federer'in kazandığı ilk 10 slamdeki final rakipleri;

Philippoussis
    Safin
    Roddick
    Hewitt
    Roddick
    Agassi
    Baghdatis
    Nadal
    Roddick
    F.González

Djokovic'in kazandığı ilk 10 slamdeki final rakipleri;

Tsonga
    Murray
    Nadal
    Nadal
    Nadal
    Murray
    Federer
    Murray
    Federer
    Federer

Nadal'ın kazandığı ilk 10 slamdeki final rakipleri;

Puerta
    Federer
    Federer
    Federer
    Federer
    Federer
    Soderling
    Berdych
    Djokovic
    Federer

https://twitter.com/SadeceTenis/status/644071236704825344

arkadaşın yorumuna eksi atan kimse, bunlar realistik veriler, yediremiyorsan, Federer'i desteklemeyeceksin.

Federer denen oyuncu hiç centilmen değil (oyunculuğuna kimsenin lafı olmamalı zaten orası ayrı) finalden sonraki yüzündeki somurtganlıklar ve isviçre televizyonuna novakla ilgili saçmalamaları vs konuşmaları artık baydı, nadal bile yenildiğinde iki gülüyor, yalandan da olsa seviçli olarak tebrik ediyor.

Federer bu. İstediğin kadar eksile, arkadaşı eksileyen arkadaş.

• Arkadaslar tennistv izlemek isteyen pm atsin lutfen:)

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Sizin centilmenlik kıstasınız nedir? Federer'i neye dayanarak olduğu belli olmasa da centilmen olmamakla suçlarken nasıl Djokovic destekçisi olabiliyorsunuz mesela? Mümkün olmamalı.

Oyuncunun kaybettiği maçtan sonra somurtmasından daha doğal ne olabilir? Kaldı ki kupa töreninde devamlı gülüyordu adam. Her galibiyet ya da mağlubiyetten sonra Novak'ı tebrik ediyor, müthiş bir sezon geçirdi tarzı konuşmalar yapıyor. Ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu söylüyor. Centilmen olmamak bunların neresinde açıklar mısınız? Söylemleriniz garip. Federer'in centilmenliğine "Bu imaj para için hep bence aslında kötü biri, bizim zamanımızda olsa ben onu yenerdim, ben onu sevmiyorum" gibi açıklamalar yapıp kendini rezil etmekten öteye gitmeyen Becker'den sonra ilk kez laf eden birini görüyorum. İlginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Preszsbuild

Sizin centilmenlik kıstasınız nedir? Federer'i neye dayanarak olduğu belli olmasa da centilmen olmamakla suçlarken nasıl Djokovic destekçisi olabiliyorsunuz mesela? Mümkün olmamalı.

Oyuncunun kaybettiği maçtan sonra somurtmasından daha doğal ne olabilir? Kaldı ki kupa töreninde devamlı gülüyordu adam. Her galibiyet ya da mağlubiyetten sonra Novak'ı tebrik ediyor, müthiş bir sezon geçirdi tarzı konuşmalar yapıyor. Ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu söylüyor. Centilmen olmamak bunların neresinde açıklar mısınız? Söylemleriniz garip. Federer'in centilmenliğine "Bu imaj para için hep bence aslında kötü biri, bizim zamanımızda olsa ben onu yenerdim, ben onu sevmiyorum" gibi açıklamalar yapıp kendini rezil etmekten öteye gitmeyen Becker'den sonra ilk kez laf eden birini görüyorum. İlginç.

Djokovic destekcisi olmak bu biraz garip bir cumle cunku djokovic benim milletimin bir insani kendi ulkemden cikan birini desteklemem cok dogal pek tabi centimen olmasa dahi bu boyle olacaktir herkesin hakki var buna

Federerin final icerisideki kaybedilmis macta nekadar size yansidi ancak isvicre tv sine bizim televizyon kanallarimizda ve gazetelerimizde djokovic ve mac hakknda sacma yorumlarda bulundugunu okudum ve buna binaen mac sonu tavirlarini gordukten sonra yargilamami yaptim olay bu

• Anlıyorum, sadece 2011-2012'den önce hırstan seyirciye hakaret eden, ballboy'lara bağıran, geride olduğu maçlarda sayısız kez sakatlık molası alan ve danışmanlarının tavsiyesiyle teniste imajın oyun kadar önemli olduğunu kavramasıyla bunlardan bazılarını bırakabilmiş bir oyuncuyu -tüm bunları ve fazlasını bir Novak destekçisi olarak siz benden daha iyi biliyorsunuzudur tabii- Federer'e hiç centilmen değil dediğiniz bir düzlemde nasıl destekleyebildiğinizi anlayamamıştım.
    Evet tüm açıklamalarını ben de takip ediyorum bu nedenle de bu yargılamanızı garip ve anlamsız buldum. Umuyorum ki basit bir fanatizm etkisi altında varılmış yargılar değildir, olmamalı.
    Not: Novak sevdiğim, özellikle azmini ve mücadeleci ruhunu ilham verici bulduğum bir oyuncudur yazdıklarımdan herhangi bir taraf tutma durumu anlaşılmasın.
  • 2016 sezonunu acalim, konuya 4 aydir cevap gelmiyormus. Ilk turnuva basliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 15 Ocak 2016; 1:36:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selam bizim için baya kötü başladı ama avustralya açık, marsel, ipek, çağla hemen elendi
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.