Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Tenda v300 vdsl2 modem router kullanıcısı var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Goudelock Daha Az
1 Kayıtlı Üye
105
Cevap
4
Favori
8.822
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Tenda v300 vdsl2 modem router kullanıcısı var mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2558 Mesaj

yayınlanır mı yayınlanmaz mı onu hiç bilemem. biraz yayınlanmayacak gibi duruyor.
      |
      |
      kerem2018 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 1700@3700, Asus Prime x370-Pro, MSI RX470 Gaming X 4GB, G.Skill FlareX 3200 2x8GB
      Samsung 960evo 500GB, WD 1GB 2.5" HDD, Corsair RM650X, Arctic Freezer 33, Deep Cool Tesseract BF, Benq GW2470H,Preo MG01,Logitech G603
    • Çavuş
      67 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kerem2018

teşekkürler hızlı yanıt için. peki güncellemeleri nasıl yapacağız ? yakın zamanda bir firmware yayınlan maz mı ?

Alıntıları Göster
      sorun mu var acaba? ben de baktım ama herşey var bir firmware yok. V7TV300 yazarak aratabilirsin google' da. içini dışına herşeyine baktım. kullanım kılavuzundan tut ne varsa indirdim. chiplerine felan baktım. alınacak bir marka değil gibi geldi bana. sonuçta prc klasik bir modem

şu anki firmware sürümü ne yazıyor? belki onun üzerinden bir güncelleme aranabilir. arayüz yazılımı değil de chip güncelleme bulunabilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 19 Eylül 2018; 23:32:4 >

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: haykoatmaca

sorun mu var acaba? ben de baktım ama herşey var bir firmware yok. V7TV300 yazarak aratabilirsin google' da. içini dışına herşeyine baktım. kullanım kılavuzundan tut ne varsa indirdim. chiplerine felan baktım. alınacak bir marka değil gibi geldi bana. sonuçta prc klasik bir modem

şu anki firmware sürümü ne yazıyor? belki onun üzerinden bir güncelleme aranabilir. arayüz yazılımı değil de chip güncelleme bulunabilir belki.

Alıntıları Göster
      Broadcom chipleri görmüşsündür hem CPU hem wifi için :) Tek başına yeterli sebep almak için, ama şu ara çok pahalı olabilir onu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      67 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: skom

Broadcom chipleri görmüşsündür hem CPU hem wifi için :) Tek başına yeterli sebep almak için, ama şu ara çok pahalı olabilir onu bilmiyorum.

Alıntıları Göster
      en kötüsünden en iyisine sıralama vermiş bir üyemiz. (https://forum.donanimhaber.com/ttnet-vdsl-modem-tp-link-td-w9970--100282361-16)

BCM63381 (v300 ana chip)
      BCM63167
      BCM63168
      BCM63137
      BCM63138

geçen de muhabbeti geçtiydi bir konuda. wifi de ar chip atheros yani broadcom' a göre bence daha iyi

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      quote:

en kötüsünden en iyisine sıralama vermiş bir üyemiz. (https://forum.donanimhaber.com/ttnet-vdsl-modem-tp-link-td-w9970--100282361-16)

BCM63381 (v300 ana chip)
      BCM63167
      BCM63168
      BCM63137
      BCM63138

geçen de muhabbeti geçtiydi bir konuda. wifi de ar chip atheros yani broadcom' a göre bence daha iyi

Alıntıları Göster
      Doğrudur hocam, ben çok memnunum nazar değmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      455 Mesaj
      quote:

Alıntıları Göster
      Bir sorun yok modemde ve gayet de memnunum. Sadece fabrika ayarlarına döndürünce firmware güncellemesi aklıma geldi. Hepsi o.
      |
      |

keremozcan27@hotmail.com

Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.