Şimdi Ara

TEMPLATELER -HEPSİ ÇOK İYİ-

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Style Bunlar oldukça iyi template ler.. Daha öncede biliyordum linkleri ama indirememiştim.. Eğer indirdiysen Bağlantı hızını öğrenmek istiyorum bu 1. Varsa pm ile görüşelim Eğer yardımcı olmak istersen..
  • ÇOOOOOOOOK TEŞEKKÜRLER STYLE
  • geçenlerde de bir arkadaş daha yazmıştı ama serverleri çok yavaş günlerce sürecek indirmesi
  • sadece tek bir linkte kac tane template var cok mu yoksa sadece 1 tane mi? kalan saat 135 saat diyoo...
  • yav bunları koyarken TM1234 qibi olanları koysanıza çok saçma sapan TM ler var millet napsın ...
  • bi dosayada kaç template var
  • Style indiremedim bu linkleri 140 kb dan sonra indirmiyor sorun ney acaba
  • abi cok büyük dosyalar bende indiremedim. indirebilen var mı...
  • indirmeye çalışıyorum ama daha yüzde kaç o bile yazmıyo sadece dosya yükleme yazıyo :))
  • anladım server çok yawaş. ama gerekirse bir hafta beklerim bunların inmesini :D
  • aynen
  • 590 Byte ile indirio.

1 Kbps bile değil. sürünüo. 56 K buna fark atar internette:D
  • Kac cd lik template acaba... Birde bizdekilerin aynısı ise ugrasmayalım boş boş... Link verip sessiz kalmamak lazım aydınlatın bizleride bilelim...
  • arkadaşlar hiç uğraşmayın 2 ayda iniyo hesapladım:):):):):):):):):) server çok yavaş.. 1kb da indiriyo bide... bende 512 adsl olmasına rağmen
  • quote:

Orjinalden alıntı: TooBy

Kac cd lik template acaba... Birde bizdekilerin aynısı ise ugrasmayalım boş boş... Link verip sessiz kalmamak lazım aydınlatın bizleride bilelim...

banada msnden arkadaş verdi sizlerle paylaşmak istedim.
    ben link verip sessiz kalıyorum
    ya ebediyen susanlar? hiçbirşey eklemeyenler?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.