Şimdi Ara

Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
3.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş?Fetih Mehteryoutube
    Çırağan Sarayında turist karşılamadan önceki provadan...
    https://www.youtube.com/watch?t=11&v=U4zCb7GDrzc&feature=youtu.be

• keroyu gelen kandırıyor, giden aldatıyor. kero öfkeli, kero kızgın.. Biraz da saf...

kendini kullanılmış hissediyor. Her söze inanıyor, her lafa kanıyor saf gibi.. hayaller kurup umutlanıyor. Kurduğu hayallerle kendini kandırması ise faturadaki zamları görüp çıldırması ile son buluyor.

Hayal dünyasından gerçeklere döndüğü bu sancılı geçişte, Çıldırışları biraz da; umutları ile oynanmış, vaatler ile kandırılmış saf bir kızın üzüntüsündeki çığlıklara benziyor.

kero ağlıyor kero haykırıyor hunharca

Diye konuştu ünlü ekonomi Profu. Ülkeye paralı turist geliyor sanki de. Parası olanın mülteci çöplüğünde işi ne, basar gider İspanya, Portekiz, Yunan adalarına zaten öyle yapıyorlar. Mesajın burada dursun 30 agustosta bakalım dolar ne kadar olacak. 8 in altına düşerse sen haklısın diyip özür dileyeceğim birde sana lacoste tshirt. Düşmezse senden bir beklentim yok.

Hocam hani forum ahalasi sizinle kafa bulmakta haklı size söylüyorum doların düşmeme nedenlerini siz diyorsunuz ki 20 milyar truzim geliri ile düşecek, peki yine soruyorum kaça düşecek ? 8,80 den 8,50 ye de bir düşüştür. Bana net bir birim söylemiyorsunuz hala dolar yükselince sevinecek vatan hainleri var diyorsunuz. İşte halep, işte arşın açın bakın ekonomik verilere nasıl düşecek, hangi seviyeye düşecek diyorum cevap vermiyorsunuz konuyu vatan hainliğine getiriyorsunuz.

Kusura bakmayın da burada vatan haini varsa sizsiniz, bu kadar kötü yönetilen ekonomiyi savunmanızın açıklanabilecek tek noktası para ile algı kastığınızdır.

zaten gidicisiniz, umarım gidişiniz sorunsuz olur. Yarın bir gün bu forumda akp tarafından fonunuz kesilince yeni gelenleri ölümüne savunursunuz artık.

İktisat üzerine işletme masteri yapmış birisi olarak size neden düşmeyeceğini verilerle sonuna kadar açıklayabilirim ama bir laf vardır ya, anlatığınız şey karşının anladığı kadardır diye hah işte o hesap anlamayacaksınız. Ağustos sonu bakalım dolar %10 kayıpla 8 in altına inecek mi ? yoksa dalgalı seyir ile 8.40-9 bandında mı dolaşacak.

Düşmezse nüfustan kaydını sildircenmi ? sizin paralı askerlerden biri öyle diyordu bir zamanlar.

Bir dakka sonraya çıkacağının garantisi olmayan hayatta siz hangi cüretle %90 gibi kesin rakamlar veriyorsunuz hele bu hükümetle?

Ciddi soruyorum ne içiyorsanız banada söyleyin bende sizin kafaya ulaşayım çünkü başka türlü bunca gerilemeyle aklını korumak gittikçe zorlaşıyor bu ülkede.

• kero amca gibiler kandırıldı gene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

kero amca gibiler kandırıldı gene.

Allah affetsin

• Bugün dahil 5 gün var, daha temmuz ayı çıkmadı ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

Bugün dahil 5 gün var, daha temmuz ayı çıkmadı ki

Belki de temmuz 2071 i kastetmişlerdir Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? 

• herhalde sıcak turizim parasından oyle dedi ama erken dedi anca ağustosta giriyor o para hissediliyor ,dolar düşçek ülke kapanmazsa tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Temmuz 2021; 15:23:23 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Diye konuştu ünlü ekonomi Profu. Ülkeye paralı turist geliyor sanki de. Parası olanın mülteci çöplüğünde işi ne, basar gider İspanya, Portekiz, Yunan adalarına zaten öyle yapıyorlar. Mesajın burada dursun 30 agustosta bakalım dolar ne kadar olacak. 8 in altına düşerse sen haklısın diyip özür dileyeceğim birde sana lacoste tshirt. Düşmezse senden bir beklentim yok.

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

%90 düşçek her ağustos eylül düşüyor yeni birşey değil,ülkeye 20+ milyar dolar giriyor boru değil.

akp de gitse değişmiycek bu ülke için turizim hayati önemli.

ha ab le abd le kavaga olursa yine birşey diyemem tam aksi zıplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Temmuz 2021; 16:8:14 >
  • Şahlanma olursa zaten suriyelilerden afganlardan olur.

Birde ayakta tutuyorlarmış vah vahhh.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

kero amca gibiler kandırıldı gene.

Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş?

keroyu gelen kandırıyor, giden aldatıyor. kero öfkeli, kero kızgın.. Biraz da saf...

kendini kullanılmış hissediyor. Her söze inanıyor, her lafa kanıyor saf gibi.. hayaller kurup umutlanıyor. Kurduğu hayallerle kendini kandırması ise faturadaki zamları görüp çıldırması ile son buluyor.

Hayal dünyasından gerçeklere döndüğü bu sancılı geçişte, Çıldırışları biraz da; umutları ile oynanmış, vaatler ile kandırılmış saf bir kızın üzüntüsündeki çığlıklara benziyor.

kero ağlıyor kero haykırıyor hunharca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 27 Temmuz 2021; 16:22:24 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

20 milyar dolar baya iddialı bir rakam , geçen senede yazın açıktı hemen hemen aynı koşullar mevcuttu hatta 24 te müzik yasağı bile yoktu. 2020 turizimlerim geliri 9 milyar dolarda kalmıştı. Yine geçen sene ki cari açık (umarım biliyorsundur) 5 milyar dolar civarındaydı. Bu senede farksız olacak.

Artı şöyle bir durum mevcut Amerika faiz arttıracak bu demek olacak ki cari açığı kapatma maliyetin arttacak yani agustos ta dolar düşmez 8.5-9 arası kalır. Sonra tam kapanma, dünyaya ayar derken 10 lirayı aşar. İkimizde sağlığımız el verdikçe buradayız attım fava bekliyorum.

şubuda sormak istiyorum Ağustos dolar tahminin ne acaba?

• Ekonomiden bahsediyolarmı halen :D tamam komedi programı açar izlerim daha iyi

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt

Bahsediyorlar işte kero dolar düşecek, 20 milyar dolar truzim gelirimiz olacak diyor hala

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Oda yoruluyor baksana ss yi savunmak için yine yan yollara saptı onunda işi zorTemmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

IMF' in yani batı' nın vereceği 1 ay ancak yetebilecek olan 6.4 milyar dolardan ümitlidir o. Ama bir yandan da batıya karşı dik durduğunu sanıyordur. Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? 

• Şahlanırken bizi üzerinden attı.

• Kitle müsait olunca ne kitlersen kitle Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? 

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

geçen sene korona korkusundan dünyada doğru düzgün truizimmi vardı? ha?

bu sene oyle bir patladıki millet geçen seneninde ıcıhını çıkartıyor bir yemeğe 500 tl veriyor çekinmeden fahiş kazık olan yerler bile tıklım tıklım ağzına kadar dolu.

dolar düşcek diye bukadar korkan forum üyeleri..

he ülke batsın akp gitsin arıkasından gelende sizi uzaya çıkarıcak emin olunTemmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? 

şu anki yatay seyir bile mb nin para topladığına işaret beklemde kalınTemmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Temmuz 2021; 18:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

geçen sene korona korkusundan dünyada doğru düzgün truizimmi vardı? ha?

bu sene oyle bir patladıki millet geçen seneninde ıcıhını çıkartıyor bir yemeğe 500 tl veriyor çekinmeden fahiş kazık olan yerler bile tıklım tıklım ağzına kadar dolu.

dolar düşcek diye bukadar korkan forum üyeleri..

he ülke batsın akp gitsin arıkasından gelende sizi uzaya çıkarıcak emin olun 

şu anki yatay seyir bile mb nin para topladığına işaret beklemde kalın 

he kerimcem he. yarında bunun aksini söyleyip millete laf atarsın sen.

"dolar düşcek diye bukadar korkan forum üyeleri" aynen aynen. son yıllarda hep korkuyoruz sonra hep düşüyor.Temmuz' da Çok Fena Şahlanıyorduk, Ne Oldu O İş? 

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

doların düşmesini istemeniz lazım çıkmasını istemek anormal ,dolarla hükümeti yıkıcam kafası gene artık hainlik noktasına giriyor artık bal gibide düşçek bekle ben burdayım.

bunuda akp yi övmek için değil olanı yazıyorum zaten akp nn bir başarısı değil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Temmuz 2021; 18:43:51 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.