Şimdi Ara

Temmuz 2022'de Netflix'e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Temmuz 2022'de Netflix'e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Hem dünyada hem de Türkiye'de en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix'in, 2022 Temmuz ayında Türkiye'de yayınlayacağı özel içerikler belli oldu.

Ayrıca Bkz.Gran Turismo'nun film uyarlamasından yeni detaylar geldi: Gerçek bir hikaye

Netflix Temmuz 2022 Takviminde Dikkat Çekenler

• Stranger Things'in 4. sezon 2. kısmı 1 Temmuz'da Netflix'te.

• Kadrosuyla dikkat çeken aksiyon filmi The Gray Man 22 Temmuz'da Netflix'te.

• Popüler oyun serisi Resident Evil'ın Netflix dizi uyarlaması, Resident Evil Biohazard, 14 Temmuz'da yayında.

• Popüler animasyon serisi Kungu Fu Panda'nın yeni dizisi Kungu Fu Panda: Ejderha Şövalye, 14 Temmuz'da yayında.

• Netflix'in yeni yerli dizisi Zeytin Ağacı, 28 Temmuz'da Netflix'te yayında.

Özel içerikler dışında bu ay her zaman olduğu gibi özel olmayan içerikler de platforma eklenecek. Bu ay eklenecek tüm özel yapımların videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

• eskidende guzel yapim cikmiyorduki, parmakla sayilabilecek basarili yapimlarin yaninda unlu oyuncularin oynadigi formati belli cok sayida vasat yapim cikiyordu. simdi alternatifleri cogaldigi icin bos gozukuyor. birde alternatiflerin cogalmasi ana akim dizilerin ve filmlerin cikmasina neden oldu, bu dizilerin filmlerin lisans sahibi studyolar kendi stream hizmetlerini sunmaya basladi, haliyle netflixden geri cektirler.
  • En iyi kesinlikle stranget things ama eskisi gibi güzel yapımlar çıkmıyor gibi.

• Önereceğiniz güzel film ya da diziler varsa yazabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 26 Haziran 2022; 11:47:37 >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    eskidende guzel yapim cikmiyorduki, parmakla sayilabilecek basarili yapimlarin yaninda unlu oyuncularin oynadigi formati belli cok sayida vasat yapim cikiyordu. simdi alternatifleri cogaldigi icin bos gozukuyor. birde alternatiflerin cogalmasi ana akim dizilerin ve filmlerin cikmasina neden oldu, bu dizilerin filmlerin lisans sahibi studyolar kendi stream hizmetlerini sunmaya basladi, haliyle netflixden geri cektirler.

• Stranger Things bekliyorum. Onu da izledikten sonra iptal edeceğim. Gereksiz pahalı…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Love death robots
    Black mirror
    Rick and morty
    Breaking bad
    Ozark
    La casa da papel
    Chappie film

Oats studio
    Erşan kuneri
    Paradise pd
    Better call saul(breaking bad izlemeden anlamazsın)
    Zamana karşı (film)
    Mr robot
    Pablo Escobar.
    Bunları izlemeden ölmenizi tavsiye etmem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • shade_boi S kullanıcısına yanıt
    Paramız çok hızlı değer kaybettiği için böyle, yoksa 2016 Eylül'de dolar 3,5 Lirayken Netflix, 16 TL'ymiş yani 4,5 dolar. Şuan da en ucuz paketin 76 lira olması lazımdı...Şuan bence hala gideri var, sonuçta günde 1 ekmek almanın bile aylığı 80 lirayı geçmişken buna mı ağlayalım. Bir ay yarım ekmek parasına izliyorum, gayet iyi :)
    -Halkımızın ruhu fakirleşmiş artık beleşçilikten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 26 Haziran 2022; 18:34:29 >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Yılda 120 TL’ye 4K Amazon Prime
    Yılda 280 TL’ye 4K Disney Plus
    Yılda 960 TL’ye 4K Netflix

Ben Netflix’te standart paket kullanıyorum. Aylık 58 TL. Yeterince yapım yok. 4K yok. Ve hepsinden daha pahalı.

Bende de 4K TV yok , sıkıntı yok bana yetiyor. Bu arada 58 TL olan versiyon 2 kişi kullanılabiliyor, tek kişi 29 TL ediyor. Bu arada biz 2 ev olarak 5 kişi kullanıyoruz 58TL'lik paketi ama Bahsettiğin 4K pakete gelirsek 4 kişi kullanılabiliyor ve içerik farkı da var, ben sevmiyorum onların içeriklerini çok az ve kısıtlı. Aynı içeriği verseler tabii ki ben de değiştirirdim ama ucuz olmasına rağmen Amazon üyeliğim bile yok , çünkü doğru dürüst içerik yok , Disney için ise benim yaşıma göre içerik pek yok. Netflix biraz tuzlu gibi gelse de bana göre makul , 4K olayı da hikaye bana yetiyor 1080p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 26 Haziran 2022; 19:0:3 >
  • love gay and robots
    gay and morty
    gay of thrones
    lost in gays

• Disney+ geçişimi yaptığımdan beri 12 gündür uygulamayı açmadım. Geçen gün açayım dedim çok güzel bir anime gelmiş. Bir daldım üff püff nasıl akıyor heyecandan yerimde duramıyorum. 6. Bölümde bitti, başka dizi açtım oda 8 bölüm sürdü bitti. 4K TV var ben 77 lira ödüyorum bu platforma 2 günde bitiyor yeni içerikler (her şeyi izlemiyorum). Disney+ 1 yıllık aldım artık 3-4 ayda 1 netflix alıp yeni şeyleri izleyip üyeliği iptal ederim.

İnternete çıkan her film korsan olarak da çıkıyor. 4K için torrent indirip izleyin altyazı çakıp. En güzeli öyle. HBO Max'a falan çıkınca harika oluyor. 4K direk çakıp izleyebiliyorum xd

• ben disneyle karşılaştırırsam netfilix diğer platformlara göre evet pahalı ama arkadaşın birisi ekmekten örnek vermiş 1 ekmek 4 tl ayda 120 tl yapar nerdeyse günde yarım ekmek parası bende disneye üye oldum ama bence disney şuan çok yetersiz herkes fazla abartıyor bir çok yapım ingilizce altyazılı lost gibi türkçe düblajı olan bir dizi bile burda altyazılı bir çok yapımın bazı sezonları türkçe geneli gene altyazılı ayrıca ağırlıklı olarak hep süper kahraman dizi ve filmleri yani herkese hitap etmiyor eşim izliycek bişey bulmakta zorlanıyor daha çok çocuklarım memnun marvel evrenide 2 aya kalmaz biter ayrıca her hafta bir bölüm olayıda çok sıkıcı netfilixin bütün bölümler birden vermesi çok iyi dizi ve filmleri çok kaliteli olmasada bence çeşit olarak netfilix çok önde herkese hitap eden programları var ben açıkçası eğer disney 1 sene sonunda kütüphanesini çok geliştirmezse devam etmem ayrıca uygulaması çok kötü kullanımı zor ve yavaş dediğim gibi haftalık yayınlanması başlı başına sıkıntı

• jackal670 J kullanıcısına yanıt

Okurken nefessizlikten hayatımı kaybettim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke şu The Criterion Collection buraya da gelse Criterion Channel'den alırdım mutlaka. Çok efsane filmler var üstelik restorasyon da yapıyorlar.

• Netflix hesabımı iptal edip disneye geçtim mutluyum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 27 Haziran 2022; 10:51:36 >
  • Gay filan yazılmışta pekerflix yapımları gelirse tadından yenmez, gayleri lanetleyenlerin ifşa olduğu bir belgeselini izledim böyle bi gaylik yok yani :)

İnsanların gay vs olmasın da bi problem görmüyorum özeli onu ilgilendirir ama ikiyüzlülük yapıp bu insanlarla uğraşıp kendileri daha beterlerini yapıyorsa yalan,ikiyüzlülük,yolsuzluk,hak yeme vs bu herşeyden daha da kötüdür çünkü başkalarına zarar verir.

Güya sonra netflix ahlakımızı bozuyor vs diye de böyle platformları suçluyorlar,ya kadın programlarındaki çeşitler netflixteki senaryoların içinden geçer,bunun nedeni de belli bastırılmış cinselliğin topluma yansıması neden bastırıldığını da herkes biliyor söylemeye gerek bile yok.

• Residenet evil nasıl olucak bakalım

• Stranger Things acayip bir dizi izledikçe izleyesim geliyor 4sezonun 1.bölümü de fena yer de bitirdiler zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 28 Haziran 2022; 22:47:32 >
  • Bedava kullanmasam yüzüne bakmam. Izleyecek bir şey gelmiyor kolay kolay

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.