Şimdi Ara

Temmuz 2010 Masa Üstü Resimleri... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
0
Favori
28.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sade ve güzel olmuş dock yakışmış
  • DENEME

Temmuz 2010 Masa Üstü Resimleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamileris27 -- 7 Temmuz 2010; 23:01:35 >
  • kamileris27 o isim muhabbeti üstteki msj ım içindi yazmışın ya bana hani yanlış yazmışın skin i diye ona istinaden yazdım Ayrıc şu siteye yükle bakhttp://www.hizliresim.com/ çat diye olacak

lokooo senin wallpaper dock skinine çok daha iyi uymuş hatta süper olmuş çok sevdim o yüzdendir ki wall ı rica edecem senden Temanı sevmedim ama zevk işi tabi ama şeffaf tema daha iyi gider bence. birde çok beyaz kullanılmış boğmuş sanki. Beyaz tokenların hepsini siyah olanla değiştirirsen bence daha iyi durur.(görev çubuğu dahil değil ) Hatta token kullanma derim ben uyumlu başka renkli iconlar kullan derim. Tabi bu benim tercihim karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 7 Temmuz 2010; 21:38:35 >

• Tesekkurler arkadaslar re-storm 2 wall yukledım 2 sıylede hos duruyor dock skın...

Bu arada gorev cubugum seffaf ya ıdare edıyor aslında.. Dedıklerınde haklısın uzundur ugrasmıyorum daha dogrusu zamanım yok bunu da 2 dk cıkarıverdım sen aklımdakı skını kullanınca heveslendım uzundur desk'te atmıyorum ayıpladım kendımı..

Iyı degısık farklı mod'lu bısıler cıkarıcamda zamanım yok...

• lokooo çok sağol wall lar için süper ikiside zaman konusunda bende dertliyim aslında hafta içi diyorum ki hafta sonu sabahtan akşama kadar evde duracam bilgisayar başında takılacam oh mis gibi ama hafta sonu oluyor illa bişey çıkıyor e böyle olunca aman aman uğraşamıyorum modlamaya araştırmaya falan. Bu hafta sonu yapacam ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Temmuz 2010 Masa Üstü Resimleri... Temmuz 2010 Masa Üstü Resimleri...

Önceki postumda da belirttiğim gibi ilk fotoda ortadaki objetdock, tıkladığımda müzik klasörü açılıyor. İkinci fotodaki da maynağı olduğum alienware 'ın mediaplayer teması, aynı zamanda ikonlar da alienware'ın. İstenildiği takdirde paylaşım yapabilirim. İyi forumlar..

Hocam Xp kullanıyorum bu temadan varsa bana özelden link atarsan sevinirim çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

kamileris27 o isim muhabbeti üstteki msj ım içindi yazmışın ya bana hani yanlış yazmışın skin i diye ona istinaden yazdım Ayrıc şu siteye yükle bakhttp://www.hizliresim.com/ çat diye olacak

lokooo senin wallpaper dock skinine çok daha iyi uymuş hatta süper olmuş çok sevdim o yüzdendir ki wall ı rica edecem senden Temanı sevmedim ama zevk işi tabi ama şeffaf tema daha iyi gider bence. birde çok beyaz kullanılmış boğmuş sanki. Beyaz tokenların hepsini siyah olanla değiştirirsen bence daha iyi durur.(görev çubuğu dahil değil ) Hatta token kullanma derim ben uyumlu başka renkli iconlar kullan derim. Tabi bu benim tercihim karar senin

HACI ALLAH SENDEN RAZI OLSUN YAAA
    HERKESE SORUYOM FARKLI BİR YERE YÖNLENDİRİO BENİ HEMEN HALLETTİN ÇOK SAOL
    VERDİĞİN SİTE ÇOK PRATİK VE GÜZEL HEP ONU KULLANCAM

• @soulcubee

valla yaptık bısıler ama format atayım yenı desk gelıyorrr
  •  Temmuz 2010 Masa Üstü Resimleri...

• carsisamet

Biraz sade değil mi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

carsisamet

Biraz sade değil mi? :)

ben böyle seviyorummmm
  • carsisamet Taskbarı siyah yaparsan daha iyi olur bence
  • @carsisamet
    nasıl hareket ediyosun o masaüstünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

@carsisamet

sır o kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

@carsisamet

edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi structuralengineer -- 8 Temmuz 2010; 0:40:26 >
  • vay be çok orjinal şeyler varmış
  • yorumlayan arkadaşlara teşekkürler söylediğim gibi aceleyle yaptım yarın tatile gidicem 2-3 haftaya eksikleri düzelticeğim inş.(start orb,icon,hdd...)
  • Orijinalden alıntı: Furkan*

Bide şöyle bi alt+tab efekti var windowsdakinden daha güzel

[/q berk sag üst köşede cıkmış bu ccuk her yerde ya..

• FURKAN*

O EFKTİ NASI YAPTIN???
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.