Şimdi Ara

Temizlik Yolda 25 Lira AltLimitsiz. Sınırsız Kod (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
5
Favori
4.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam hatırlamıyorum ama yok galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagol hocam. Nasil baktiniz acaba. Su an cepten siteye girmeye calisiyorumm sadece apple ve itunes gosteriyor. Android yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sabit telefon numaramı gönderdim.ama gelen mesajda ''kampanyadan yararlanmak için pstn numaranızı kullanmalısınız''diye cevap geldi.

Zaten kayıtlı cebimden mesaj atmıştım,anlamadım..
  • ya min 20 TL diyorsa 45 Tl'lik alışveriş yapmak mantıksızmış.
  • ttnet alo
  • quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

Biraz önceki denememe göre size açıklayım;
    Örneğin min sepet tutarı 20 tl olan bir yer varsa, bu indirimi 45 tl lik alışverişte kullanabiliyorsun. 24 tl sepet yapmıştım, indirimi etkiletince min sepet tutarını karşılamadınız mesajı aldım. O nedenle min sepet tutarı + 25 tl üzerinden hesaplarınızı yapınız.

bende öyle birşey olmadı. min sip. tutarı 20 tl idi. 27 tl sepet yaptım 2 tl ödeme çıktı.

Temizlik Yolda 25 Lira AltLimitsiz. Sınırsız Kod

• quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Ev telefonunu kabul etmeyen oldu mu? Bende oldu. iki tane ev telefonunu kabul etmedi.

Bendede etmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de olmadı kullanmayacak varsa kodu verebilirler mi acaba :)

Edit; kod buldum sipariş de verdim. Yarın 1 de alacaklar bakalım. Dryman isimli kuru temizlemeci.

1 Palto ve 1 ceket 60 kuruş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0d -- 16 Eylül 2014; 22:56:45 >
  • Android niye yok

• Min. sipariş tutarı yemeksepeti gibi işliyor :( Yakınımda bu sistemi kullanan kuru temizlemeci olmadığı için bana yaramadı bu kampanya
  • bende bulamadım kod. 3 tane halı yıkatacağım bayram öncesi. Olursa ceket ve paltoları kuru temizleme.
  • bende abimin numarasını yazıp mesaj attım ama cevap gelmedi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarafeyn

quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

Biraz önceki denememe göre size açıklayım;
    Örneğin min sepet tutarı 20 tl olan bir yer varsa, bu indirimi 45 tl lik alışverişte kullanabiliyorsun. 24 tl sepet yapmıştım, indirimi etkiletince min sepet tutarını karşılamadınız mesajı aldım. O nedenle min sepet tutarı + 25 tl üzerinden hesaplarınızı yapınız.

bende öyle birşey olmadı. min sip. tutarı 20 tl idi. 27 tl sepet yaptım 2 tl ödeme çıktı.

Haklısın kardeş. Pc den deneyince oldu bende de. Mobil sistemlerinde bir arıza var. Teşekkürler,..

• Ne beleşçi milletiz :) bari 30 40 TL yapalım alışverişi de kapıya geldikleri zaman kapıyı açacak yüzümüz olsun... bu devirde hangi şirket direkt bedava 25 tl yükler ki? helal olsun...
  • Haber veren arkadasa cok tesekkurler 25 liraya temizliyolarmis takim elbiseyi tamda ihtiyacim vardi cok iyi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: altmisbir61

Kampanyayı daha önce burdan konu açarlarken duyurmuslardı kod almak için sms atıyoruz.

her numaradan bir şifre alabiliriz.

Sınırsız koddan kastım ne kadar hattınız varsa o kadar kod alabilirsiniz

TEMIZLIK yazıp bir boşluk ev telefonu numaranızı başında sıfır olmadan yazıyorsunuz 6616'ya gönderiyorsunuz.

cep telefonunuzun türk telekomda kayıtlı olması gerekmiyor. ev telefonu yerine de akrabalarınızınkini yazıp gönderebilirsiniz.

ne kadar cep numaranız varsa o kadar da kodunuz olur..

Kampanya linki

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/!ut/p/b1/jY_BDoIwEES_hQ9oukFEPCpEChY0ESP2Yhqp2NBSQtREvt7qXXEvm528ycxihkvMWv6QNb9J03L1vpl_yglNwAsgjde7CST5vqCQrgDAt8DRAmG8IN6MWsULXEiiJYlm8wwg8f_zw5dZwJg__QA__DbA7bMwqzHr-O2KZHsxuCzufYMKoURjtLor3nO0GYSykpaDks3TqIqjs9HILneKCoqIqORToFA0Eh8w--T--nusWE6MFrjT-3Kgl922dpwXWqHLoQ!!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/?urunadi=Turk-Telekomlulara-Ozel-Temizlikyolda-com-da-25-TL-Hediye-Ceki

siteye üye olurken aynı isimle ve numarayla üye olmamaya dikkat edin.

Kodu nereye yazicaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

Android niye yok

Aynen androide olmuyor mu yaa?

• quote:

Orijinalden alıntı: dekstop's surgeon

quote:

Orijinalden alıntı: altmisbir61

Kampanyayı daha önce burdan konu açarlarken duyurmuslardı kod almak için sms atıyoruz.

her numaradan bir şifre alabiliriz.

Sınırsız koddan kastım ne kadar hattınız varsa o kadar kod alabilirsiniz

TEMIZLIK yazıp bir boşluk ev telefonu numaranızı başında sıfır olmadan yazıyorsunuz 6616'ya gönderiyorsunuz.

cep telefonunuzun türk telekomda kayıtlı olması gerekmiyor. ev telefonu yerine de akrabalarınızınkini yazıp gönderebilirsiniz.

ne kadar cep numaranız varsa o kadar da kodunuz olur..

Kampanya linki

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/!ut/p/b1/jY_BDoIwEES_hQ9oukFEPCpEChY0ESP2Yhqp2NBSQtREvt7qXXEvm528ycxihkvMWv6QNb9J03L1vpl_yglNwAsgjde7CST5vqCQrgDAt8DRAmG8IN6MWsULXEiiJYlm8wwg8f_zw5dZwJg__QA__DbA7bMwqzHr-O2KZHsxuCzufYMKoURjtLor3nO0GYSykpaDks3TqIqjs9HILneKCoqIqORToFA0Eh8w--T--nusWE6MFrjT-3Kgl922dpwXWqHLoQ!!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/?urunadi=Turk-Telekomlulara-Ozel-Temizlikyolda-com-da-25-TL-Hediye-Ceki

siteye üye olurken aynı isimle ve numarayla üye olmamaya dikkat edin.

Kodu nereye yazicaz?

Masaustunden girip alisveris yaparken odeme kismindaki sayfada kodu kullan yeri var ordan

• arkadaşlar ne kadar beleşcisiniz ya yazık günah sorsak hepiniz müslümansınız her kullanıcı için bir kere demişler haram ettiklerini düşünün b*kunu çıkarmayın adamlar salak değildir bir çıkarları varki size böyle yaptırıyorlar ayrıca dikkat edin halılarınızı çalmasınlar
  • mobilden girince web sayfasi linki vermeyen sitelere kil oluyorum. android markette de yok. ee napcaz biz simdi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.