Şimdi Ara

Temiz Sorunsuz LG G4 Kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık LG Model #G4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elden veya kargo ile alabilirsiniz. Telefonda herhangi bir sorun bulunmuyor. Serviste anakart ve ekran değişimi olmuştur ve garantisi dolmuştur. Servis belgelerinide paylaşabilirim. Arka deri kapağında hafif soyulmalar mevcuttur cihaz tertemizdir. Şarj cihazı ve kablosu bulunmuyor. Yanında sony şarj kablosu verilecektir.

- LG G4 TELEFON
    - KUTU
    - KULAKLIK
    - SONY MARKA ŞARJ KABLOSU

FİYAT: 700 TL

• şarj aletli, soyulması olmayan g4 ler haftaları 600'e, 580'e satılmak için beklerken, bu cihaza 700 tl pek olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

şarj aletli, soyulması olmayan g4 ler haftaları 600'e, 580'e satılmak için beklerken, bu cihaza 700 tl pek olmamış
    Ne alaka? Ben 100 liraya veriyorum desem g4ler 100 lirayamı satılacak. Banane başkasının fiyatından. Her 2. el telefon aynımı. Bu g4ün aktif kullanım süresi 1 yıl civarı anca. Şarj aleti sorun değil 20 liraya hızlı şarj aleti bile var aliexpresste. Soyulmalarda kenarlarda çok hafif şekilde. Öldüm bittimlik bir durum yok. Alacak olanlada oturup konuşuruz.
  • Ben dogubank,tan ikinci el 550 tl ye aldım.kullanıyorum.Gayet güzel.
  • Adam ilan koymuş resmen öldürmek ve çamur atmak için sıraya girilmiş. Ayıptır beyler herkesin malının bir ederi vardır bırakın alacak adam değerlendirsin alan olmazsa zaten kendisi doğru fiyatlandırmayı yapacaktır. DH ölücüleri diye nam yapmış her yerde hani boş yere demiyorlar...

Satıcıyı tanımıyorum babamın oğluda değil artniyet besleyenlere duyurulur...

Hayırlı satışlar dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtayfur83

Adam ilan koymuş resmen öldürmek ve çamur atmak için sıraya girilmiş. Ayıptır beyler herkesin malının bir ederi vardır bırakın alacak adam değerlendirsin alan olmazsa zaten kendisi doğru fiyatlandırmayı yapacaktır. DH ölücüleri diye nam yapmış her yerde hani boş yere demiyorlar...

Satıcıyı tanımıyorum babamın oğluda değil artniyet besleyenlere duyurulur...

Hayırlı satışlar dilerim...

Satış devam ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.