Şimdi Ara

Temiz ps4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Temiz ps4
    TEMİZ ps4 fat 500gb her ay düzenli temizliği yapılmıştır daha emniyet bandı açılmamıştır yanında 2 kol verilecektir mavi olan v2 kol sıfır sayılır üstünde çizik yok nfs payback pes 19 uncharted 4 cd diğerleri dijital olarak the last of us the crew 2 pes 2020 lite paladins call of duty warzone ürün temizdir pazarlık yoktur xbox one x ile takas olur üstü tamamlanır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya, Selçuklu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayirli satislar dilerim ama fiyat neden bu kadar yuksek acaba cidden bu fiyatlara satilacagini dusunmuyorsunuzdur umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferhatakdag4545 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama hocam kol yeni birsürü oyun var satılırsa diye koydum herhangi bi acelem yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• beratemir3 B kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatiniza saygim sonsuz ama warzone pes lite bunlar oyundan saymayin ucretsiz zaten pes 19 the crew uncharted 4 bunlarda pek artik para eden pyunlar degil yani zaten eminim forumdan bir cok arkadasimiz benimle.hem.fikir olur djye tahmin ediyorum yani birde ps4 sisteminiz eski bir mode tek avantaji iki kol ama bence hala.yuksek bir fiyattasiniz bu fiyatta satmaniz cok zor bilgi amacli yaziyorum yanlis anlamayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelen teklifleri ilana yazabilir misiniz donanImhaberde 1000 üzeri teklif eden olmaz inş satılır 2300 e
  • daha dün 2000 liraya 18 ay garantili 2 kollu slim modelini aldım yanında 2 oyunla belki fazla bile vermiş olabilirim ama 2 haftadır beklemekten fenalık geldi

bu fiyata satman zor hele burda hiç kolay değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: remotion

daha dün 2000 liraya 18 ay garantili 2 kollu slim modelini aldım yanında 2 oyunla belki fazla bile vermiş olabilirim ama 2 haftadır beklemekten fenalık geldi

bu fiyata satman zor hele burda hiç kolay değil
    Hocam nereden aldınız yav bulamadım şu fiyata bir türlü. Letgoda oluyor arada bir ama saniyesinde kapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.