Şimdi Ara

Temiz Garantili Asus STRİX 1080ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Temiz Garantili Asus STRİX 1080ti
    Ürün 24.03.2018 te inventustan alınmış olup 5 ay daha garantisi vardır. Fatura tarihi ile güncellenebilir. Seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. Kartı oyun amaçlı kullandım. OC bile yapılmamış silent Mode ile kullanılmış yorulmamış bir karttır. Sorunsuz çalışmaktadır. Bir üst modelini aldığımdan ötürü satıyorum. Faturası kutusu ve tüm içeriği ile birlikte verilecektir. Temiz bir ürün. Ankara içi elden teslim edebilirim. Takas için rahatsız etmeyin.

Temiz Garantili Asus STRİX 1080tiTemiz Garantili Asus STRİX 1080tiTemiz Garantili Asus STRİX 1080tiTemiz Garantili Asus STRİX 1080ti
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.Temiz Garantili Asus STRİX 1080ti
    Fiyat : 3550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Mart 2021 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Pm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pm yollandı

• Fiyat 3400 yazıyordu. Ne oldu da 3550 oldu acaba?
  • 4 bin e garantisizleri satılıyor bu kartın aciliyetiniz yok ise fiyatı yükseltin derim bu sayede ciddi alıcılar ile muhatap olur ölücülerin de önünü kesmiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSsOfDMaX

4 bin e garantisizleri satılıyor bu kartın aciliyetiniz yok ise fiyatı yükseltin derim bu sayede ciddi alıcılar ile muhatap olur ölücülerin de önünü kesmiş olursunuz.
    Yok 5bine yükseltsin. Millet ne yapsin 5 ay garantisi kalmis ve rtx destegi olmayan ekran kartına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öm lütfen
  • Ciddi satıcıysaniz ciddi aliciyim, ciddi fiyat teklifi yaparsanız ciddi ciddi konuşuruz ciddi cevap veririm ciddi ciddi düşünün derim

• kart güzel ölücülere vermeyın derım 3500 eder
  • Kaporası alındı arkadaşlar satılmazsa ilanı güncelleyeceğim

• hocam sahibindendeki gibi kapora aldığınız kişinin adını yazıp. " Asus STRİX 1080ti Rafet beye opsiyonlanmıştır." yazsaymışsınız.. daha mantıklı olurdu.
  • Güncel ilandır
  • millet 2070 super (garantili) kartı 3800 3900e satıyor. Bu kartın maks ederi 3000TL olmalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustiOnur05

millet 2070 super (garantili) kartı 3800 3900e satıyor. Bu kartın maks ederi 3000TL olmalı bence
    Hayırlısı be gülüm (garantili)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustiOnur05

millet 2070 super (garantili) kartı 3800 3900e satıyor. Bu kartın maks ederi 3000TL olmalı bence
    Öyle bir ilan var mı burada forumda?
    RTX 2070 Super 3800'e satılan ilan varsa lütfen link verin bakayım.
  • 2080Tİ Strix dün 4500TL ye satıldın onun linkini istermisin ? Yada 2080 Super Strix 4000e satıldı onu ?
    Bence ihtiyacı olan birine ver gitsin hocam 3070 piyasaya çıktığında bu kartı 2.500TL ye satacam diye uğraşırsın.
    Selametle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

2080Tİ Strix dün 4500TL ye satıldın onun linkini istermisin ? Yada 2080 Super Strix 4000e satıldı onu ?
    Bence ihtiyacı olan birine ver gitsin hocam 3070 piyasaya çıktığında bu kartı 2.500TL ye satacam diye uğraşırsın.
    Selametle.
    Arkadaşım, sen beni anlamadın heralde.
    Ben kinaye veya laf sokma amaçlı söylemedim.
    Soruyu gayet ciddi sordum ilanları incelemek için, bilgi amaçlı sordum.
  • Pm gönderdim bir cevap bekliyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.