Şimdi Ara

Kredi kartı vermiyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi geçmişi olmadığı için hiçbir banka kredi kartı vermiyor bende bu kuveyttürkün kartına başvurmak istiyorum nasıl işliyor bu ?

1100 lira verip 100 lirası teminat 1000 lirası da bana limit olarak mı tanımlanıyor ?

1000 lira limitse o para benim sayılmıyor mu ? yani alışveriş yapsam da ödeme yapmamı mı isteyecekler ?

Edit: teminattan vaz geçtim kredi kartı almaya uğraşıyorum. Net SGK gelir 1000 lira part time, borç harç geçmişi yok kredi notu yok ilk kredi kartım olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 1 Kasım 2020; 23:21:38 >

• Verdiğiniz 1100 TL sizin adınıza açılan hesapta bloke ediliyor. O parayı çekemiyorsunuz. Daha sonra size 1000 TL limitli bir kredi krtı çıkartılıyor. Bu 1000 TL limit dahilinde harcadığınız tutarı dönem sonunda hesap kesim tarihinde ekstrede yazan tutarın tamamını ödüyorsunuz. Bu şekilde 5 ya da 6 ay kullanıp geciktirmeden öderseniz bankaya gidip kartımı normal karta çevirmek istiyorum diyorsunuz 1100 TL bloke kalkıyor, çekebiliyorsunuz. Kredi kartınız da normal karta çevrilmiş oluyor. Eğer banka kartınızı normal karta çevirme talebinizi reddederse ancak kartınızı iptal ederek teminatınızı geri alabilirsiniz. Kredi notunun oluşması 3 ay sürüyor, 3 ay sonra notunuz oluştuğunda kullanmayı bırakmak isterseniz direkt kartı iptal edip teminatınızı geri alabilirsiniz.
  • hocam vazgeçtim lanet olsun teminatına da kredi kartına da bunların

kimseye vermiyorum teminat falan vermezlerse ben de bankaya güvenmiyorum teminatıma çökeceklerinden korkuyorum onların olsun çok değerli paracıkları sanki borç takıp kaçacağım daha ne istiyorlarsa 3 senelik aynı iş yerinde sigorta girişi var borç geçmişi yok

allah belasını versin kredi notunun da

sana patlamadım bu düzene patladım kusuruma bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 17 Ekim 2020; 13:22:24 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Hocam bordro ile denediniz mi? Bankaya gelirinizi ispat edecek belgeniz var sonuçta elinizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7986DF2CD

Hocam bordro ile denediniz mi? Bankaya gelirinizi ispat edecek belgeniz var sonuçta elinizde.

Hocam bankaya gitmedim başvuruları internetten yapıyorum onlar da beni arıyorlar donumun rengine kadar öğreniyorlar ondan sonra ret.

Don rengi derken bizim patronun telefon operatörüne kadar sordu harbiden don rengini de soracak mı diye bekledim.

Şimdi de Bonus genç'e başvurdum 2-3 gündür bekliyoruz yarın sonuçlanır herhalde bundan da çok ümidim yok. Yine ret gelirse gideceğim artık bankaya. Bu teminat işine halen sıcak bakmıyorum sonuna kadar deneyip ondan sonra pes edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 1 Kasım 2020; 23:20:38 >
  • Hocam bende yarın e devlet hizmet dökümümü alıp maaş aldığım bankaya gidicem vericem belgeyi ellerine eğer kredi kartı vermezlerse kuveyturke gidicem orası kesin vericek

• Maaş kartınızın olduğu banka da mi vermiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Maaş kartınızın olduğu banka da mi vermiyor ?

ben part time çalışıyorum maaşı elden alıyorum yanlış anlaşılmasın sgk var gelirim orada gözüküyor

maaş kartından daha fazlası 3.5 senedir kullandığım enpara hesabı

yahu hesaba binlerce lira girmiş çıkmış bütün işlemlerimi senden yapmışım ama beyefendiler anında ret veriyor başvurularıma kart veren olunca hesabı oradan taşıyıp ayda yılda bir kullanırım artık onların olsun kredi kartları

en son garantiye başvurdum artık bugün bizim patronu aramışlar teyit için diğerleri gibi otomatik ret vermedi bunlar umuyorum ki bu sefer alabiliriz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 2 Kasım 2020; 21:14:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanetsa16

Hocam bende yarın e devlet hizmet dökümümü alıp maaş aldığım bankaya gidicem vericem belgeyi ellerine eğer kredi kartı vermezlerse kuveyturke gidicem orası kesin vericek

maaş alan adama ne diye vermiyorlar anlamıyorum gider işsize verirler ama sırf kredi geçmişi var diye

kuveyttürk derken blokeli karttan bahsediyorsan ona hiç sıcak bakmıyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 2 Kasım 2020; 21:16:25 >
  • Banka geçmişi yani kredi veya kredi kartı kullanımım olmadı adam güvenmiyor ama maaş yatıyor 1senedir sen nasıl bunu göz önüne koymadan red kararı verirsin onu anlamış değilim

Elden aldığından oluyor büyük ihtimalle. Ama olmadi şubeden görüşün şube daha etkili oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Elden aldığından oluyor büyük ihtimalle. Ama olmadi şubeden görüşün şube daha etkili oluyor

Ben 5 kuruş tutmam bunların hesabında artık. Haber bekliyoruz garantiden.

Hocam sizin durumunuzda internetten başvurarak onay almanız zor. Şubeye elinizde belgeyle giderseniz, oradakiler yardımcı olur.
  • Yapı kredi bana kart vermedi, maaş aldığım banka olur kendisi.

Gittim iş bankasından aldım anında onaylandı. Benim de hiç kredi kartı geçmişim yok, başka bankalara bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Litendria

Yapı kredi bana kart vermedi, maaş aldığım banka olur kendisi.

Gittim iş bankasından aldım anında onaylandı. Benim de hiç kredi kartı geçmişim yok, başka bankalara bakın.

garantiye başvuralı 6 gün oldu yarın 7 olacak bunca zamana kadar bekletip vermezlerse bir de

sonraki başvuracağım banka iş bankası zaten

online mı yaptın başvuruyu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 5 Kasım 2020; 18:42:29 >
  • Ziraat Bankasına başvur sert bi kredi kartı hedefi var hizmet dökümü ve bordronu al en yakın şubeye git
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

garantiye başvuralı 6 gün oldu yarın 7 olacak bunca zamana kadar bekletip vermezlerse bir de

sonraki başvuracağım banka iş bankası zaten

online mı yaptın başvuruyu ?

Alıntıları Göster
    Online yaptım direkt onaylandı, hatta yanlışlıkla 2 başvuru yapmışım 2 tane Kart gönderdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 6 Kasım 2020; 0:39:59 >

• 1.300-1.400 altı ise puanınız zor veriyorlar kredi ve kredi kartı, açık kanuni takip olmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 6 Kasım 2020; 11:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

Ziraat Bankasına başvur sert bi kredi kartı hedefi var hizmet dökümü ve bordronu al en yakın şubeye git

Başvurduk veren yok daha da gitmem ziraate.

3 5 gün diyor 1 hafta oldu değerlendirme bu garantinin. Beni mi oyalıyorlar çözemedim bu arkadaşları

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Hakkımda takip olsa konuyu açmazdım zaten durduk yere vermiyorlar gıcığına

Başka mantıklı bir açıklaması varsa söyleyin çünkü hiç yok

Kart olmadan puan da kasamayacağıma göre insanlara resmen eziyet ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 6 Kasım 2020; 13:35:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.