Şimdi Ara

temel lise mi anadolu lisesi mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim kardeşlerim hepinize merhabalar,

Başlıkta da söylediğim gibi aklıma takılan bi soruyu sizlere sormak istedim,

Ciddi cevap verecek olan abilerime ve kardeşlerimin samimiyetine güvenerek onlara şu soruyu soruyorum;

11.sınıf MF öğrencisiyim, 472 puanlık bi anadolu lisesinde okuyorum, çevremdeki insanların bazılarının övüp geç demesi kimisinin yerip geçme demesi kafamı çok karıştırıyor,

ilk zamanlar temel lise yanlısı değildim fakat direk YGS LYS odaklı çalıştıracakları için , sürekli deneme olacağı ve özel olduğundan dolayı öğretmenlerin de ilgileneceği için cazip gelmeye başladı.

Okulda kalmak istememin sebebi arkadaş ortamı ve birazda öğretmenlerimin gitme demesi (11'de kal 12'de git gibi söylemlerinin olması)

Sizce bu sene temel liseye geçeyim mi yoksa kendi okulumda mı devam edeyim kendi giden, kardeşi giden veya tanıdığı gidenler bi yardımcı olursa makbule geçer şuanda hakikaten kafam çok karışık

Çalışan tabii ki her yerde başarılı olur ama eğer temel lise gerçekten yararlı oluyorsa geçmek istiyorum

Aklımda fen bilimleri ve final temel lisesi var

• up up up up up up up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.