Şimdi Ara

Temel Karamollaoğlu: “Madımak katliam değildir, pencereleri açsaydılar.”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artı Tv'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu canlı yayında Sivas Katliamı hakkındaki soruya yanıt verdi.

KATLİAM OLARAK DEĞERLENDİRMİYORUM

Sivas'ta yaşanan olayları ‘Katliam' olarak değerlendirmediğini söyleyen Karamollaoğlu “Ben bunu katliam olarak vasıflandırmadım. Bu üzücü bir hadisedir. Ancak katliam demek kasıtlı olunca olur. O insanları kasıtlı olarak yaptım denirse onun adı katliamdır. Ama orada bir hadise meydana gelmiş perdeler yakılmış, arabalar yakılmış. Arkasından da ateş bacayı sarmış. Benim anlayamadığım içerideki insanlar perdelerini açmadığından dolayı insanlar öldü.” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

2 Temmuz 1993, bir katliam tarihi olarak hafızalara kazındı. O gün, Pir Sultan Abdal Şenliklerine katılmak için Sivas'a giden aydın ve sanatçılardan 33'ü, kaldıkları otelin yakılması sonucu hayatını kaybetmişti. Olayda iki otel görevlisi de yaşamını yitirmiş, iki saldırgan da ölmüştü.

Video

Kaynak:http://beyazgazete.com/haber/2018/5/25/temel-karamollaoglu-ndan-sok-sozler-katliam-degildi-4506471.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Septams -- 26 Mayıs 2018; 0:33:43 >

• Dede iyisin hoşsun ama biraz saçmalamaya başladın sanki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    kk da ayni halti her secim oncesi yapardi bu sefer temel yapmis.

KK'nin referanduma 1 hafta kalmisken yaptigi aciklamayi hala hatirliyorum
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-39478777
  • Kafalar parlak

• Çok ilginç hamleler oluyor. Ayıkla şimdi pirincin taşını başından beri demiştim bu ittifak yanlış diye
  • Daha ermenilerin katliamini kabul etmiyorlar bunumu edecekler. Siyasal islamda mala baglayip yalan soylemek serbest.
  • seçime kadar sabredicez yapacak bir şey yok. oturdugum yerden iyi sövdüm ama soyleyeyim.

• bu adam bi süredir doğru cümleler kuruyordu doğru fikirler sunuyordu , ama geçmişini araştırdığınızda farklı şeyler göreceksiniz zaten örneğini sergilemiş

buradan 2 alternatif yorum üretebiliyorum

bu kafa aslında neyin ne olduğunu biliyor ama maşalık yapıyor,çıkar uğruna yaşıyor
    bu kafa maşa değil , geçmişte örneklerini göreceğimiz fikirlerine körü körüne bağlı sinsice yayılım/büyüme politikası izliyor
  • Adam bildiğiniz truva atıdır.
  • Dede saçmalamışsın baya.Tam akıllıca konuşuyor diyorduk ki

tweet i atan hesaba bakın, maşallah ahaber twitter versiyonu.Maksat ittifak parçalansın da bizde yolumuza rahat rahat bakalım.Valla kusura bakmasınlar seçimlere kadar iyi kötü idare etmemiz gerekiyor arkadaşlar.
  • ne yapıyorsunuz Temel bey?
  • Aç aç iyice aç aradaki uçurumu. Aferin Temel dede. Chp kanadından umarım cevap falan gelmez.

Yoksa 2.turda İnce'ye gelecek üç kuruş saadet oyu da gidecek.

Ulan ne yeyip ne içiyorsunuz ya ?
  • Lan şu ulkede bir tane siyasetçi çıksında ohh be adamm diyelim yeter gına geldi be

• Sonuçta İslam'a göre kafir öldürmesinde bir sıkıntı yok. Ondan katliam değil diyor işte...
  • Kafaya bak pırıl pırıl, yanarken üfleseymiş canım
  • kendi tayfasını rahatlatmaya calışıyor bence. yani ona oy verenlere chp ile ittifak kurdum ama hasımda bu demeye calışıyor. resmen saçmalamış. yakmış olabilirler ama bu katliam değildir kaçsaydılar diyor. adamlarda zaten birileri gelip bizi burda kuzu çevirme yapsaydı diyorlardı.

Allah akıl fikir versin. Bunu diyende müslümanım diyen bir insan ne diyeyim ki şimdi başka?
  • Güzel cımbızlama

• Temel karamollaoglu hakli

Geri zekali Aziz nesin olayi o duruma getirdi gidip medyada ileri geri konuşup resmen o provakasyonun yasanmasi icin ajanlik yapmistir bence

Islam a surekli yuksek perdeden hakaret ediyor hem cok atesli bir ateist oldugunu soyluyor hemde alevilerin(kendilerini islam disi olarak gorseler bile bir tanri inanclari var)toplantisina katiliyor zaten o hengameden canli cikan 1-2 kisiden biri pislik

Önceden kendisine eleştiri özelliginin kuvvetli olmasi nedeniyle sempatiyle bakardim ama vasatin ötesi degil hangi devlete çalisiyorsa artik

Ben sivasliyim gidin hic kimse orda alevi sunni ilgilenmez hep disaridan kasirlar p.çler

• Bu ittifak 2.turda yürümez.
    Keza iyipli kesiminde ince'ye oy atacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Temel karamollaoglu hakli

Geri zekali Aziz nesin olayi o duruma getirdi gidip medyada ileri geri konuşup resmen o provakasyonun yasanmasi icin ajanlik yapmistir bence

Islam a surekli yuksek perdeden hakaret ediyor hem cok atesli bir ateist oldugunu soyluyor hemde alevilerin(kendilerini islam disi olarak gorseler bile bir tanri inanclari var)toplantisina katiliyor zaten o hengameden canli cikan 1-2 kisiden biri pislik

Önceden kendisine eleştiri özelliginin kuvvetli olmasi nedeniyle sempatiyle bakardim ama vasatin ötesi degil hangi devlete çalisiyorsa artik

Ben sivasliyim gidin hic kimse orda alevi sunni ilgilenmez hep disaridan kasirlar p.çler
    sırf islam düşmanı diye bir adamı yakıp öldürmeye kalkıyorsanız dünya size ''ışid terörist vb '' dediği zaman susmasınıda bileceksiniz o halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 26 Mayıs 2018; 8:30:47 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.