Şimdi Ara

Temassız Kredi kartımı düşürdüm.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kartımı düşürdüm, temassız harcama yapmışlar. Detaylar..
    1 Ekim' de saat 16:13 de Paraf kartım ile TEMASSİZ alış verişi mi yaptiktan sonra kartımı yolda düşürmüşum. Aksam saat 20:40 da kartım olmadığını fark ettim. Paraf mobilden bana ait olmayan 3 adet daha alış veriş yapılmış. Hemen bankayı aradım. Kartı kapattirip durumu sordum. Benim olmayan 3 alış veriş saatleri mi öğrendim. Harcama İtiraz da bulundum. Benim temassız alışverişim dahil bunlarında hepsi ŞİFRE ile alış veriş yapıldığından itiraz reddi denildi. Oysa benim alışverişim temassız idi. Hatta slip bile duruyor temassız alış veriş diye. Müşteri hizmetleri ise şifreli alışveriş görünüyor diyor. Kartı bulan şahısinda şifremi bilmesine imkan yok.
    Bittimi ? Bitmedi..
    Daha sonraki günlerde tekrar paraf mobilden baktığımda harcamaların devam etmiş olduğunu gördüm. Oysa Kartım kapatılmış diye biraz rahatlama da vardı. 1 Ekim'de kapatılmış kart da 2 Ekim harcamaları var.. tekrar banka yi aradım. Kartı kapattırdıktan sonraki 10 adet harcama nasıl oluyor dedim bilmiyorum sistemde görünüyor dedi. Harcama saatlerini öğrenemedim kart kapatıldığı için ulaşılamıyormus.
    Ekstede kesildi.. Ayın 18 de ödemesi var.
    Temassız ödeme de kullanıcı hakları diye bişi bulamadım internette.. bilgisi olan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sen şubeye git, oradan merkeze yazılı dilekçe ver

sana kanıtlasınlar şifreli işlem yapıldığını

• Benim de 60 tl gitdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.