Şimdi Ara

Temaslıyken Korona oldum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ailemde koronavirüs pozitif çıktı ve bende temaslı olduğum İçin 10 gün rapor verdiler daha sonra kendimi kötü hissedip bende test yaptırdım ve bende pozitif çiktim beni arayan kişiler rapor isteyip istemediğimi sordu bende temaşlı olduğum için raporumun olduğunu söledim arıyan bayanda bana önceki raporum bittiğinde tekrar rapor alabileceğimi söyledi ama bu raporun süresi N kadar olur acaba Daha önce başına böle bi durum gelen yada bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuz2288 -- 29 Nisan 2021; 0:56:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun hocam, standart 10 gün karantina ve 10 gün rapor veriyorlar, sonrası muallakta, benim raporum bittiğinde hala rahatsızlığım devam ettiği için zor bela tekrar test istedim, 10 gün sonunda iyileşememiştim yine pozitif olarak çıktı, tekrar karantina ve rapor verilmedi serbestsin dediler, aile hekimi hemşiresi her gün kontrol için arıyordu, 5 gün daha aile hekimi rapor verdi, eşimde temaslı olduğu için bende beraber 10 gün raporlu oldu, devamında rapor alamadık, işe de gelmesin dediler haybeden 5 gün kesildi maaşımdan, sağlıktan önemli değil tabi ama, prosedür çok çarpık ilerliyor maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

Geçmiş olsun hocam, standart 10 gün karantina ve 10 gün rapor veriyorlar, sonrası muallakta, benim raporum bittiğinde hala rahatsızlığım devam ettiği için zor bela tekrar test istedim, 10 gün sonunda iyileşememiştim yine pozitif olarak çıktı, tekrar karantina ve rapor verilmedi serbestsin dediler, aile hekimi hemşiresi her gün kontrol için arıyordu, 5 gün daha aile hekimi rapor verdi, eşimde temaslı olduğu için bende beraber 10 gün raporlu oldu, devamında rapor alamadık, işe de gelmesin dediler haybeden 5 gün kesildi maaşımdan, sağlıktan önemli değil tabi ama, prosedür çok çarpık ilerliyor maalesef

5 gün raporun ardına tekrar rapor vermemeleri kötü olmuş. Bir şey çıkar mı bilinmez ama gerçekten rapora ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız ve vermemişlerse CİMER 'e yazın derim.

• bu corona bana hala bulasmadı nasıl bir sey oldugunu merak ediyorum bulassa da bir tadına baksam keske..

• Arkadaşlar Corona olursanız temaslı diye isim vermeden önce iki kere düşünün, bir sürü sıkıntı çıkıyor, ismini verdikleriniz mağdur oluyor, hele biri ateşlenirse yandınız hasta halinizle kalkıp bir de onunla uğraşmanız gerekiyor, şöyle bir durum var temaslı birini sadece temaslı veya pozitif biri hastaneye götürebiliyor ve bu kişi ismini veren kişi oluyor, gerçi ben çok hafif geçirdim ama yine de hasta hasta hergün arabaya binip hastaneye servis çekmek can sıkıcıydı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.