Şimdi Ara

Telsiz kullanım ücreti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene vermedik hiç bu sene kaç tl alacklar ayda?
    ona göre tl yüklüyeyim.
  • git gel yapmak için sure zorunlulugu var mi acaba? sorun devlete ödediğim vergi değil paketin 23 oluo 50 kuruş yuzunden 30 tl yukleyip paket i bitince kalan 4 kusur tl yi her ay heva etmek.toptan odeme olsa her yil bi oraya bi buraya ugrasmam

• Kontratı bitmiş olan arkadaşımın adına aldığım vınn hattım vardı. Temmuz itibariyle hiç kullanmadığım halde telsiz ücreti gelmiş. Arkadaşım hala kapattırmadı ve ben hala telsiz ücreti ödüyorum. Ödemezsem ne olur kendiliğinden kapanır mı? Hat benim adıma değil ve kapattır dediğim halde kapattırmıyor. Nasıl çözeceğim bu sorunu?
  • Türktelekom hattima 6 aydır TL yüklemiyorum. 6 aylık yelsiz kullanım ücreti 9.54 tl borcum varmış.

Bu borcu ödemeden Vodafon a gecsem sorum olur mu. Bu borç ilerde sıkıntı olur mu . Ödesem mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: KaraHisar_03

Türktelekom hattima 6 aydır TL yüklemiyorum. 6 aylık yelsiz kullanım ücreti 9.54 tl borcum varmış.

Bu borcu ödemeden Vodafon a gecsem sorum olur mu. Bu borç ilerde sıkıntı olur mu . Ödesem mi acaba

Sıkıntı olmaz geçmiş borçlar silinir ayrıca taşıma yaptığınız için yılsonuna kadar muaf olursunuz vergiden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asabi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.

Hattı alırken sözleşmeye imza atıyoruz okumadan . Devlete olan borcumuz 9.54 tl diye mesaj atmışlar . Bi hak iddia etmiyorlarsa ne güzel . 1 yilda yelsiz kullanım ücreti olmayacakmış super o zaman

• şansölye Ş kullanıcısına yanıt
    1 yıl olmuş ama,sonuç nasıl oldu ücret kesildi mi?ben de ona göre numara taşıma yapacağım

• Arkadaşlar birşey soracağım benimde hattım avea her ay kontür yükledğimde belli bir miktar kesiliyor geçen mesaj geldi şöyle yazıyo 3.538182 tl telsiz kullanım borcunuz bulunmaktadıranlayamadım zaten her ay yükleyince 1,69 kr kesiyorlar bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eda212235

Arkadaşlar birşey soracağım benimde hattım avea her ay kontür yükledğimde belli bir miktar kesiliyor geçen mesaj geldi şöyle yazıyo 3.538182 tl telsiz kullanım borcunuz bulunmaktadıranlayamadım zaten her ay yükleyince 1,69 kr kesiyorlar bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim

Şuan 3 tl borcunuz var küsüratından dolayı öyle. Telsiz kullanım ücreti 2018 yılında zamlandı 1.88 tl oldu.

• suan turkcell de 3,5tl odenmemis var ben yil sonuna kadar ödemek istemiyorum ama turkcell kullanmaya devam etmek istiyorum. simdi baska operatöre geçsem ok yil s. kadar vergi odemeyecem ama simdi baskaya gecip 1-2 ay sonra turkcell e geri donsem bu borcu aklinda tutup tekrar borc olarak gosterir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

suan turkcell de 3,5tl odenmemis var ben yil sonuna kadar ödemek istemiyorum ama turkcell kullanmaya devam etmek istiyorum. simdi baska operatöre geçsem ok yil s. kadar vergi odemeyecem ama simdi baskaya gecip 1-2 ay sonra turkcell e geri donsem bu borcu aklinda tutup tekrar borc olarak gosterir mi
    Başka operatöre geçip hat taşınır taşınmaz beklemeden turkcell'e dönüş yapabilirsiniz geçmiş telsiz vergisi borcunuz silinir aynı zamanda yılsonuna kadar vergi tahsilatı yapılmaz.

• 2021 yılı telsiz kullanım ücreti btk sitesinde açıklanmış. Yıllık 37.26 ₺ bunu 12 aya bölersek aylık 3.10 ₺https://www.btk.gov.tr/telsiz-ucret-tarifesi
     Telsiz kullanım ücreti

• operator değişikliğinde telsiz kullanım ücreti gelecek yılın sonuna kadar alınıyor mu?

• 2019da operatör değiştirmiştim yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti alınmıştı. 2019 öncesi işe yarıyordu. Artık çabalamaya gerek yok. Her türlü alıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.