Şimdi Ara

Telsim Wap ücret tarifesi ? ( Gprs'e üyeyim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben telsim hattımla gprs baglanıyorum ayrıca bu pakete dahil olarak ücretsiz wap'da baglanabilecegim söyleniyor. ben bu işte daha yeniyim ve tam olarak ogrenmek istedim malum sedece wap'a baglanmak dakika basına ucretlendiriliyor yani altından kalkılmaz eger bu dogruysa telefon ayarları aynımı? eger dogruysa wap tan oyun ve melodi indirmemizde ucretsizmi? bilen arkadaşlar umarım beni bilgilendirir simdiden teşekkürler[frndsp][vkng]

• wap'a gprs data üzerinden bağlanırsan 5 milyonun içinde yani ücretsiz.. ayarları dikkatli yap bunun için, ayrıca melodi indirebileceğin beleş çok site var indirebilrisin ama oyun indiremezsin 3 yada 4 kb sınırı var...
  • wap baglanman 5 milyonun uzerinde telefon markana ve modeline gore telsimin sitesine gir orda ayarları bulabilirsin
  • evet ücretsiz ama dikkatli olman gerekiyor.
  • riskli olan nedir acaba? dikkat etmesi gereken
  • evet riskli olan nedir? yoksa dakka başına wap ücretimi kesiyorlar
  • ayarları yanlış yapıp wap'a gsm data ile bağlanırsan, (başka bir numara çevirerek) dakika başına ücretlendirmeye girer buda hiç iyi olmaz..
  • telsimin sayfasında gsm data degilde gprs data yazıyor ve ben oyle yaptım( t39 )icin ayrıca c55 icinde aynı ayarları yaptım ve ayarlada sadece ıp numarası var. cds no diye bir yer var ama orası boş bırakılacak diyo yanı ben şimdi gönül rahatlığıla wap'a baglanabilirmiyim birde oyun ve polofonik melodiyi bedavaya indirebiliyormuyum
  • telsimin sayfasında gsm data degilde gprs data yazıyor ve ben oyle yaptım( t39 )icin ayrıca c55 icinde aynı ayarları yaptım ve ayarlada sadece ıp numarası var. cds no diye bir yer var ama orası boş bırakılacak diyo yanı ben şimdi gönül rahatlığıla wap'a baglanabilirmiyim birde oyun ve polofonik melodiyi bedavaya indirebiliyormuyum
  • doğru yapmışsın ayarları ama oyun indiremezsin kb sınırlaması var..
  • yukarıda nedeni yazıyor..
  • ok fakat ben oyun indirebiliyorum hatta 40 kb kadar sakın bır yanlıslık yapmıs olmayayım (c55 ve telsim)www.waptr.com sitesinden hemde birden cok ilk once inderimiyordu ve bana gprs baglantı hatası veriyordu bende http profillerindeki csd ve gprs ayarlarını telsımın sayfasındakı ayarlarla yeniledim ve simdi istedigim gibi indiriyorum fakat fazla kb'lı polyfonik melodı indirirken uzun veri hatası verıyor yanlıslık yokya ayarlarda ?
  • abi sen en iyisi forma gelecek cevapları bekle bende kısıtlama var biliyorum sonra yazık olmasın sana
  • buraya bu kadar cevap yazacağına 02124485212 yi ara ayarlarını kontrol ettir bu kadar mı zor?

yada en basiti wap a bağlanırken 05427545000 ı arıyormu bak arıyorsa dakika başı aramıyorsa gprs ücreti içinde ücretlenirsin
  • selam arkadaşlar oyun için kb sınırlaması yok poly için ıp noları önemli başka ıp noları ile deneyin ayrıca ben 120 kb nin üzerinde oyun indirebiliyorum tel siemens s55 hat telsim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.