Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

::: TELSİM KB'A GEÇERSE NE YAPARSINIZ??? :::

47
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> ::: TELSİM KB'A GEÇERSE NE YAPARSINIZ??? :::
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3155 Mesaj
      05 Eylül 2003 21:11:59 Konu Sahibi
      evet fatihçim gerçekten gprsi kendi haline bıraktılar.Yani ne zaman geldiği ne zaman gittiği belli değil.ağusto başında bir arkadaşımı gprsli yaptım neyseki yaptığı masrafı 35 günde fazlasıyla çıkarmış oldu.Farklı bir topicte yazmıştım.Uzanlar telsimden farklı hesaplarla nakit sıkıntısını çözmek istiyorlardı.%5 cephop fatura ödemesi,platinler protokoller reklamlar hepsi peşin para toplamak içindi.Ne oldu devlet o hesaplara da el koydu şu an için telsim kendi yagıyla kavrulmak zorunda.Evet altyapı değişmeden fiyatlandırmayı değiştiremez ama uzanlarda bu altyapıya verecek dolarlar yok.Dikkat ettiyseniz son 10 gündür hiç bir telsim reklamı yok hatta star da bile.adamların gözü dönmüş durumda inşallah bu kötü durumdan telsim gprs kullanıcıları nasibini almaz.yoksa telekoma kimse dur diyemiyor bak 72 bin oluverdi kontör.
      |
      |
    • Yarbay
      3494 Mesaj
      05 Eylül 2003 23:27:25
      cebit bilişim fuarında kablosuz internet alcamm taaa ..... bu ülkenin .kominist ne kadar ülke varsa battı bizim ülke akldi bir miletini ziken
      |
      |
    • Çavuş
      48 Mesaj
      06 Eylül 2003 00:07:03
      hattı apattırır, internetle olan tüm ilişiğimi keserim(interneti bırakmak zorunda kalırım.çünkü Kimse telecomun kazığına dayanamaz)
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Eylül 2003 00:15:56
      Data kablosunu alt yapısına bağlarım.

Teldim
      |
      |
    • Binbaşı
      1348 Mesaj
      06 Eylül 2003 04:18:11
      Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm GPRS yoktu Bağçelievler’de ve civarında sorun varmış. Daha sonra düzeldi GPRS zamlanıcakmı diye sordum bana ellerinde böyle bir bilginin olmadığını hiç bir şeyin belli olmadığını sabit ücrete devam edileceğini söyledi. Şaşırmamak elde değil sizlere gelen maillerde bu ay sonunda değişiklik olabilir diyor bu gün konuştuğum adam böyle bir şey yok diyor ne diyelim bekleyip göreceğiz.Saygılarımla...

|
      |
    • Yüzbaşı
      398 Mesaj
      06 Eylül 2003 16:18:26
      hattı hemen kapatırırım
      5 numarayı uygularım[bwlng]
      |
      |
    • Yüzbaşı
      617 Mesaj
      06 Eylül 2003 20:47:58
      +
      |
      |
    • Yarbay
      3155 Mesaj
      06 Eylül 2003 20:58:29 Konu Sahibi
      bugün aycellin kurumsal paketlerine bakarken birde ne göreyim gprs paketi için özel bir abonelik çıkartmış.
      kb:250lira yani benim gibi ortalama ayda 80-100 mb kullanan biri için hiçte pahalı sayılmaz.ama işim download derseniz tavsiye edilmez yani mail okumak haberlere bakmak chat icq için bu paket birebir derim.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      398 Mesaj
      06 Eylül 2003 23:29:37
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by corleone</i>
      <br />bugün aycellin kurumsal paketlerine bakarken birde ne göreyim gprs paketi için özel bir abonelik çıkartmış.
      kb:250lira yani benim gibi ortalama ayda 80-100 mb kullanan biri için hiçte pahalı sayılmaz.ama işim download derseniz tavsiye edilmez yani mail okumak haberlere bakmak chat icq için bu paket birebir derim.
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
      corleone bende aycell in kurumsal paketini kullanıyorum ama böyle bir şeyden haberim yok[jwdwn]
      bize aycell i getiren vatandaşada sordum ama kendi fiyatlarından bile habersizdi
      bende Eskişehir Mahmudiye ilçesindeyim
      TİGEM in çiftliğinde çalışıyorum işin ters tarafı aycell daha mahmudiye iilçesinde çekmiyor fakat eylül 15 de çekecek dediler du bakalım bekleyip göreceğiz
      eğer değişikliklerden haberin olursa bana da bilgi verirmisin[pray]
      |
      |

• Binbaşı
      1101 Mesaj
      07 Eylül 2003 11:04:11
      hiç düşünmeden hattı kapatırım
      |
      |
    • Yüzbaşı
      299 Mesaj
      08 Eylül 2003 02:07:49
      ben de gprs var ama daha çok ttnetten bağlanıyom biz telekoma mahkumuz gprsnin acil durumlarda kahrı çekilmiyo paralı olsada bu kaos bitse gönül istiyor bizde bi abd gibi olalım ama internetle alakalı kaç tane milletvekili veya bürokrat var bu ülkede ki?derdi olmayan anlarmı dertlinin halinden offff..hepimiz gprs yüzünden kanser olacaz-Allah göstermesin-yani radyasyondan değil kahırdan!!!!!
      |
      |
    • Çavuş
      88 Mesaj
      08 Eylül 2003 03:56:39
      Telsim en azından çoğu kişinin hattını kapatacağını biliyor. Bence Kb. uygulamasına geçmez. Zaten bu hızlamı kb uygulamasına geçecek. Bence yapsa yapsa sabit ücreti 10 milyon yada biraz daha fazla yapar. Bu kadar insanı kaçıracak değilya. Benim ilk tercihim Aria olur. O da sadece maillere bakmak,Icq ya da Messenger'den arkadaşlarla Chat yapmak için. Galiba yine sonunda TT Net'in kucağına oturacağız. Benim anlamadığım bilgilenmek birşeyler öğrenmek istiyoruz internetimiz var ama sayfayı okurken kaç para yazdı diye düşünmek varya. Ya bunlara ben ne diyeyim bilmiyorumki. Terbiyesizlik ve ahlaksızlık başka bişi değil. Herkesler internet pahallı der bunlar dahada zam yapar. Çünkü adamlar doğru yoldadır. Öğrenmek merak etmek kötü. Otur evde Televole izle. Yada baba filmi izle sonrada memlekette çocuklar baba olmaya özensin.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      08 Eylül 2003 13:05:25
      valla dostum.burdan telsimle 5 milyon verip internete baglanan insanların cogu sigara kullanıyordur.zaten sigara kullanma oranı yuksek bir toplumuz.ben olsam bu insanlarin yerinde sigarayi birakir.o parayla kablo net baglardim eve.telsim turkcell aria hikaye...herkes hesaplasin durumu goreceksiniz
      |
      |
    • Yarbay
      3267 Mesaj
      08 Eylül 2003 13:24:21
      değişik bi yaklaşım.. ama ben kullanmıyorum o yuzden gprs te dewam..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      299 Mesaj
      09 Eylül 2003 09:33:39
      always a katılıyorum (ama sigarayıda bırakamıyorum)[sml2k]
      |
      |
    • Yarbay
      3155 Mesaj
      09 Eylül 2003 11:32:12 Konu Sahibi
      olaya birde şu açıdan b akarsak eğer telsimin gprs servisini kullananlar sigara içiyorlarsa kahırdan ve sıkıntıdan daha fazla sigara içirtecektir.belki telekom daha pahalıydı ama işte ah geldi mi gitti mi tam gecen hafta alwayse chat için söz verdim nete girdim birde baktım gprs gitmiş.yuh yani.artık ben istediğim zaman değil telsim benim girmememe ne zaman izin verdiği zaman giriyorum.
      |
      |
    • Teğmen
      117 Mesaj
      09 Eylül 2003 12:41:12
      arkadaşlar bence de telsim kb uygulamasına geçmez ama zannedersem sabit fiyat 5 milyon değil de 15 milyon olur diye düşünüyorum eğer böyle olursa gprs e dewam
      |
      |
    • Yüzbaşı
      617 Mesaj
      09 Eylül 2003 17:45:11
      Ewet busy arkadaşıma katılıyorum. Sabit olursa devam. zaten bu kadar yavaşlıkla KB'a geçmek (bize) haksızlık olur .

Ama eğer olurda KB'a geçerse,şahsen ben aria'dan bağlanırım ve download-upload yapmam. Download yapmam gerektiği zaman Telekom'a mahkum olurum.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      398 Mesaj
      09 Eylül 2003 19:32:40
      ya şimdi dowload-upload yapmam diyorsunuz ama gprs de bağlantı kurduğunuz an bilgisayar sizin yerinize zaten sağa sola bilgi gönderip alıyor. tamam az kb veri alışverişi oluyor ama yinde işletim sistemi veya kullandığımız bazı programlar sürekli veri alış verişinde bulunuyor. ya tamamen gprs ile bağlandığımız zaman diğer programları kapatıp sadece chat programalarını açacağız yada az da olsa bu küçük veri alışverişlerine razı olacağız eh buda az da olsa para demek
      |
      |
    • Yarbay
      3155 Mesaj
      09 Eylül 2003 19:34:12 Konu Sahibi
      böyle giderse telsim kb a geçmeden ben hattımı kapatıcam galiba.arkadaş ben istediğim zaman giremiyorum yani girmek istediğim zamanda telekom oluyor ya da cafeler.bağlantıda şu an bulunduğum yerde 0,4 kb/sn-max 0,7 kb.yani bu hızla kahırdn ölücem galiba.turkcelle ve aria ile 4-6 arası download hızı var.
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
SEO
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.