Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

telsim gprs yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> telsim gprs yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5273 Mesaj
    Arkadaşlar telsimin sabit 50 milyonluk faturalı hattını açtırdım.Sms ile ayarları istedim ama gelen ayarlar data bağlantı ayarı yani telsim wap diye ayar geldi ve yanında mavi işareti ile D harfi var bunu ben turkcell de data olarak kullanıyordum.Ayrıca gprse bağlanınca çevirme bağlantı numarasını kullanıyor +905427545000 numarasını kullanıyor.Yanlışlık olmasında datadan bağlanınca fatura çok yüksek gelir bildiğim.bunun ayarları nedir.

|
    |
    Yani wap nokia yazıp mesajı yollamayacaksın . O zaman data ayarları geliyordu sanırım .

Müşteri hizmetlerini ara en iyisi
    |
    |
    çevirmeli ağ numarası araması wap tarifersinde ücretlendirilir ve mb sanırım 1 milyondu ben motorola c336 ile bağlanıyordum adsl almadan önce onda numara çevirmiyordum doğrudan web adresine bağlanıyordu telefon ve sayesinde ben de bilgisayarla bağlanıyordum
    |
    |
    tv olayını denedim olmadı mms yazıp 7070 e gönderdim geleni kaydettim ikinciyi sildim sonra video yazıp 7070 e gönderdim onlarda servis mesajı gönderdi.Üstüne tıklayınca indiriyor diyor ama öyle kalıyor neyapmak lazım cep imaja filan üye değilm.Onamı üye olmam lazım üye olursam nekar ücret alıyorlar cep imaj için.
    |
    |
    tv izleyebilmen için mms kısaca cep imaj aboneliğinin aktif olması gerek ve mms ayarının yapılması gerekli 31 aralığa kadar ücretsiz tv izlemek ama geçen senden beri her 3 ayda bir ücretli olacak diye dedikodular yapılıyor ama boş bunlar umarım yine beleş olur da izleriz birşeyşer :D
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Masal
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,216
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.