Şimdi Ara

telsim bi arkadasımı yakdı bizide yakar mı_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telsim i sadece gprs icin kullanan bi arkadasıma bugun bi kagıt geldi telsimden uzerinde 70 milyon borcu oldugu ve odemezse icralık olacagı yazıyordu gozumle gordum adam gibi kullanmıyordu bile ne oldu boyle anlam veremedik sadece gprs di kullanılan.. boyle kagıtlar alan var mı bana daha gelmedi ve acıkcası kotu girecekmis gibi bi hıs var icimde

• eski bi faturadandır yada bi yanlışlık olmuştur, gprs ile bi ilgisi yok..
  • ilk faturayı ödemediyse faiziyle birlikte o tutar olmuş olabilir
    ilk fatura 30 mil üzerinde
  • zannetmem böyle birşey olsun.
  • gprs ile ilgili değildir o...
  • biz buna [wand]CeptoFatura[wand] diyoruz sorun bakalım sizin gsm operatornüzde böyle birşey var mı?[cptn]

[ban]TELSIM [ban]

Gel gel hadi gel Aria'ya gel...

cidden aria çok ucuz ve avantajlı benden söylemesi
  • ole bisidir insallah daha konusmamıs ama neyse aria mı ucuz yaw ne ucuzu fiyatlar telsimin dısında kazık deil mi yaw?
  • GPRS için öyle ama diğer şakilde bence de aria en avantajlısı. Bedava kontör kazanıp duruyor bizim arkadaş.
  • gel gel diyonuz ama GPRS nolcak? konuşma için aria yada aycell iidir..ama iyiliklerini birazda gprs için kullansalar...
  • Aman kardeshim bende tüm hatlar var Turkcell, Telsim, Aycell ve Aria. Şuan sadece Telsimi kulanıyorum GPRS + günlük en az 2-3 telefon görüşmesi (şebeke ayrımı olmaksızın) yapıyorum Gelen fatura 20 milyon.

Bu söylediğim şekilde kulanıpta aylık 20 milyona yırtabileceğim başka bir seçenek varmı. Ariaymış.!
  • onemli olan gprs fiyatları
  • bendede telsim hariç turkcell var konuşmak için. Sürekli 40 kontör yükleyip duruyor.(sürekli dedimse arada bir) Tam kontür alayım diyorum ikidir kontür yükleniyo falan. Garip iş.
  • gprs için avantajlı olan artık yok bir ara aycell (faturalı hat) de bedavaydı... simdi oda paralı
    gprs için tek avantaj upload ve dowload'ı az yapmak :))
    unutmadan ariada her gun kontur kazanıyorsun ben pek sık kullanan biri degilim ama bedavaları gprste bitiriyorum ;)
    sorun bakalım sizin gsm operatoru bedava kontur veriyor mu?
  • vermiyosa bize gelin
  • Operatör kavgasına son verin leeeeyn!!! BEn şırnak Beytüşşebaptayım. Burada sadece Turkcell çekiyor. Eşek gibi kullanıyoz işte alla allaaaa!!![dntw][dntw][dntw]
  • bravo acemion :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by acemion</i>
    <br />Operatör kavgasına son verin leeeeyn!!! BEn şırnak Beytüşşebaptayım. Burada sadece Turkcell çekiyor. Eşek gibi kullanıyoz işte alla allaaaa!!![dntw][dntw][dntw]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

sen kullanmak zorundasın! ama biz zorunda değiliz... (?)
    demi ama adam yazmadan önce bir düşünür... [bye]
    [bgstr] aklın yolu birdir
  • banada eylül ayı faturası 63 milyon geldi
    bir önceki ay 12milyon gelmişti ilk açtırma ise 68 milyondu
    şimdi ben telsimden telsime konuşuyorum ve GPRS kullanıyorum ilk fatura tamam ikincide tamam ama üçüncü (eylül ayı) faturaya bi anlam veremedim yani sadece GPRS ve telsimden telsime konuşma 63 milyon olmasa gerek
    çünkü ikinci faturada d[dntw]a aynı şekilde kullanmıştım telefonu ve abartılı bir şekilde de konuşmuyorum
    yorum sizin
  • gidip bi incele faturanı nekadar konuştuğuna bak,ben hic konusmadım fatura 8milyon..
  • WebEX zaten bende inceleyeceğim çünkü zamanında ödüyorum faturaları ve telsimden telsime konuşuyorum en fazla gelse gelse 20 milyon olur banada garip geldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.