Şimdi Ara

TELPA SERVİS DENEYİMİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cumartesinden beri (4 iş günüdür) teknik servise aktarıldı yazan telefon için çağrı merkezini aradım. Bu defa 1 dakika beklemeyle (hayret) bağlanabildim. Ama hiçbir bilgi vermediler. Teknik ekibe aktarılmış, işlemler devam ediyor, tamamlandığında size gönderilecektirden başka hiçbirşey söylemiyorlar. arıza tesbiti yapıldı, arızası şuymuş, şu işlem için (parça değişimi veya üretici onayı vs) bekleniyor diye açıklama yapmaları lazım değil miydi 4 günün sonunda.

ikide bir 15 iş günü ortalama süremiz var deyip duruyor. 20 iş günü bir dolsun ben onlara yapacağımı bilirim. Zaten 10 iş günü doldu, 2 hafta daha oyaladılar mı THH'ne giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 20 Haziran 2014; 8:57:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haftadir da benim telefonum bekliyor.3 gunde telpadan asla telefon gelmez.gm pismanliktir.

• SS deki linkte imei yaziyor hocam

• Bu arkadaşın hesabı fake midir değil midir bilemem ama benim cihazı 4 günde tamir ettiler.İmzamdaki konuya gidip detaylara bakabilirsiniz.

• İyiymiş beleşeyse
  • eyvallah sağolasın trbomba kardeşim bende baktım görememiştim linkteymiş Allah razı olsun. Burda bana inanıp inanmamak size kalmıs ve bu arada gmd'de yeni değilim 9 aydır kullanıyorum teli kimi arkadaşlar yalancı yerine koyma derdinde ben burda kimseyi savunmuyorum samsung'u gördüm ben tüketici haklarından paramı almıştım ama hakem heyeti para iadesi kararı verdikten tam 4 ay sonra aldım paramı geri verdiler.Mahkemeye verdimde öyle oda.Bu arada serviste değişen ekran kalitesi orjinalindekiyle aynı power tuşu bozulmasa yollamazdım zaten garantiye birde telefoncumun gazıyla yolla 1 haftada kesin gelir dedi öyle yolladım.Bana inanıp inanmamak sizlere kalmış 530 tlye aldım telefonun kavgasını sizle yapamıcam burda kaç gündür bakıyorum konuyada kendini diğer insanlarda yüksek görenler olduğu için yazmama kararı aldım. Yetkililerde konuyu silebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisali004545

Merhabalar hayırlı günler.Bende G.M.Dsicovery kullanıcısıyım.Arkadaşlar size telefonumla ilgili servis deneyimimi anlatayım öncelikle telefonumun ekranında bulutlanma mevcuttu ve ekranda ölü piksel değilde böyle değişik iki parlaklık vardı.Ve 10.06.2014'de telefonumun güç tuşu bozuldu. 12.06.2014'de telefoncum telimi servise gönderdi. Kargocu 13.06.2014'de kargonun ulaşacağını söylemiş fakat 13.06.2014'de telefonum kayıtlara geçmedi ve hafta sonu geçti 16.06.2014'de teletelefonumu kayıtlara girdiler ve aynı gün içinde teknik servise aktaraldı yazdı.Sonra aynı gün içerisinde telefonum tamiri tamamlandı ve teslimat bekliyor yazıyordu. 17.06.2014'de telefon teslim edildi yazıyordu. Kargoya teslim edildi. 18.06.2014'de ise telim telefoncuya ulaşmış beni aradı almamı söyledi. Bu telpa hakkında millet atıp sallıyordu anlamadım ya ben kvk ile garantili telefonumu 15 günde servisten alamamıştım. Ve işlem ücreti olarak hiçbir ücret ödemedim.Teşekkürler Telpa. Herkese Hayırlı Günler Dilerim.

Sizin gibiler hala var mi yaa

• Benim de şarj aleti ve kulalkık bozulmuştu yolladım yolladıktan birkaç gün sonra USB kablosunun ucu da bozulmuştu sonra şarj aleti + kulaklık (yedek uçlarıyla beraber) + USB kablo yolladılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bir telefon verdim telpaya ankaradan verdim telefon 19u saat 13.30 te ulaşmış ellerine şimdi sorguladım teslimat bekliyor diyor bu ne demek oluyor tam olarak bilen var mı acaba
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Kargolanir birkaç güne.telpa anında yapıyor lanet kargo şirketleri ise çok yavaşlar.özellikle yurtiçi kadar kalitesiz bir kargo yok.cihaz salı ya da çarşamba elinizde kaygilanmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Kargolanir birkaç güne.telpa anında yapıyor lanet kargo şirketleri ise çok yavaşlar.özellikle yurtiçi kadar kalitesiz bir kargo yok.cihaz salı ya da çarşamba elinizde kaygilanmayin.

tamir edilmiş ve geri gönderim mi bekliyor yani ücret 0 gözüküyor o zaman bi sıkıntı yok ücretsiz tamir olmuş ve pazartesi kargoya verilcek öyle mi
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Evet aynen öyle.

çok teşekkür ederim hocam:) içim rahatladı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.