Şimdi Ara

Telif Hakkı olmayan yani ücretsiz müzik var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ticari bir yazılımda kullanılmak üzere hangi türde olduğu önemli olmayan telif hakkı olmayan yani kullanımı ve kopyalaması serbest mp3 dosyalarını nerden bulabilirim?

Ayrıca eğer bu ücretsiz mp3'ü bulursam gerçekten ücretsiz olduğunu nasıl denetleyebilirim?

http://www.lastfm.com.tr

Örneğin yukarıdaki sitede sanatçılardan izin alınmış ve ücretsiz dağıtılan şarkılar var. Bunların başka sitelerde yayınlaması sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 2 Haziran 2009; 14:49:47 >

• Olmaz mı sana yolladığım şarkılarımın kullanımı ve kopyalanması linkinin verilmesini serbest bırakıyorum, kime istersen verebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Olmaz mı sana yolladığım şarkılarımın kullanımı ve kopyalanması linkinin verilmesini serbest bırakıyorum, kime istersen verebilirsin.

Heheh

Teşekkürler çok çok bol bol korsan kopya çıkartıp dağıtacağım ama atladığımız bir nokta olmasın?

Zaten telif hakkı olan şarkılara cover yapıyorsun. Kullandığın notalardan dolayı veya izinsiz cover yaptığın için bir problem olmaz mı?

• Benim de böyle bir sorunun cevabına ihtiyacım var, var mı bileeeennn????

Sonra iphone oyunum patlar, telifciler başımızda dolaşır falan ne gerek var :P
  • Last Fm de bazı sanatçılar parçalarını ücretsiz olarak veriyor
  • Bandista internet üzerinden ücretsiz olarak dağıtıyor şarkılarını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.