Şimdi Ara

TELEVİZYONUNUZ NE MARKA? (Güncelleme-2)40TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

TELEVİZYONUNUZ NE MARKA? (Güncelleme-2)40TV

(En Son Oy Tarihi: 27.6.2012)
Giriş

Orjinalden alıntı: kayaer07

quote:

Orjinalden alıntı: M60!

42" Hyundai plasma, 720p destekli. Millet sürekli dalgaya alıyor ama alalı yaklaşık 4 sene oldu hâlâ canavar gibi. Çok memnunum

benimde monitör Hyundai. gayet memnunum.

Hyundaicılar, süpersiniz

• Televizyonumuz Yok Diyenler Olacagını Sanmıyorum. Herkesin Evinde Var O Kutudan
  • 14 yıllık bir Arçelik televizyonumuz var. Hala da çalışıyor kerata.. Bozulsa da LCD'ye geçsek
  • Show
  • Blaupunkt
  • Philips 42'

Bu televizyondan en iyi nasıl görüntü alabiliriz.Kablolu kullanıyoruz ama görüntü pek net değil
  •  TELEVİZYONUNUZ NE MARKA? (Güncelleme-2)40TV

sony 40* 40v4000

bızde kablolu yayınla ızlıyoruz ama bızımde goruntu pek net degıl sanırım kalıtelı bırtane kablo buldugumuz zaman goruntu netlesır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOXO -- 29 Ekim 2008; 21:54:58 >
  • Vestel marka bir tv var şuan evde ama şu sıralar Sony veya Lc den bi tv alacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janti -- 29 Ekim 2008; 21:58:48 >
  • Sony.Gayet mutluyum.
  • SONY 55 Trinitron...

Mükemmel görüntü..

Evlendiğimde Sirkeci Altın Handan 82 ekran almayı düşünüyorum...
  • Toshiba LCD var odamda Tv odasında Vestel lcd.
  • Arçelik,Philips,Akai
  • Sony,Arçelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi call of -- 29 Ekim 2008; 22:25:58 >
  • Arçelik.

Basit bir 72 ekran renkli televizyon. En önemli özelliği arkasında uydu alıcısı, VCD, DVD için girişlerin olması.

Zamanında Almanya'ya giden dedemlerden dolayı anne tarafı sırf Schaub Lorenz kullanıyor ki bir zamanların Telefunken gibi en popüler Alman televizyon markasıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 29 Ekim 2008; 22:39:46 >
  • 2 Philips 1 tane Toshiba
  • 6 7 tane var işte saydırma philips plazma içlerinde en iyisi işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 29 Ekim 2008; 22:42:33 >
  • 82 ekran Daewoo lcd
    72 ekran phıllıps
    37 ekran Hyundai
    37 ekran vestel

evde tv bollugu var sankı.
  • tv bolluğu ve uydu bolluğu bizde var hava olmasında yazayım...
    70 ekran arçelik tüplü tv 4-5 senedir hala çalışıyor kerata.. sehpası ile orjinal verilmişti..
    84 ekran lcd tv hdmı techwood tv ama görüntü kalitesi güzel değil adamları falan şişman gösteriyor.
    10-12 yıllık arçelik 70 ekran görüntüsü bariz şekilde bozulmuş külüstür tv..
    5 aylık schaub lorenz tropical 55 ekran tüplü tv görüntü kalitesi güzel,sesi çok yüksek ve dediğimiz gibi alman malıdır bunlar.
    (not:schaub lorenz marka tv benim odamda duruyor kendi paramla almıştım zamanında)
    8 senelik 37 ekran yumatu tv(buda odamdaydı ama son zamanlar sapıtınca yukarı attım şimdi yedekte duruyor)
    uydular;
    taplin 19000cı starlight benim odamdaki
    next 2000xcı plus(oturma odası)
    iki adet digiline 16500 Dplus bir tane salonda biride yukarda duruyor.
  • bizde üçtane var üçüde ayrı marka ama ilk tv mizz sony onu işaretliyeyim
  • imzamda yazıyor. 2 tane var ama hangisini işaretlesem acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.