Şimdi Ara

TELEVİZYONU 10 YAŞINI DOLDURDURMUŞ OLMASINA RAĞMEN HALA MEMNUN OLANLAR. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
6.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kdl55ex500 10 senedir canavar gibi çalışıyor, bozulsun 65 inch 4k terfi edeyim diye bekliyorum, bozulmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung 40b653, tam 10 sene oldu hala canavar gibi maşaallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyorahıskalı

Konu sahibi ile aynı televizyonu salonda, bir diğer konu katılımcısı tema59 dan aldığım Sony 46HX920 modelini de oturma odasında kullanıyorum. Her ikisi de çok güzel tvler. 46X4500 on senelik zaten. Ben 2015 te ikinci el almıştım. Çok az kullanılmıştı. Salonda olduğu için sadede ben ve az kullanıyorum. Hala ilk günkü gibi. RGB LED olduğu için HX920 den bir tık daha geniş renk gamı sunuyor. İkisine de kiyilmaz ama ilerde fırsatım olursa salon için 65 inç OLED ya da Sony XF9005 muadili bir TV almayı düşünüyorum. Bu durumda Sony 46X4500 ü naparım bilemiyorum. Satmaya kiyabilecegimi sanmam ama ebatları itibariyle her odaya konabilecek bir TV de değil. Bu arada görüntüsü kadar sesi de muazzam bir TV. Yine HX920 nin ses kalitesi de TV'nin inceliği düşünüldüğünde oldukça başarılı. Şimdiki tvlerden resmen teneke sesi geliyor.
    Fatih kardeşim selamlar kullandığın iki Tv'de Sony amiral gemileri bozulana kadar hiç elleme keyifle kullan şu anda bile onlar ile yarışacak TV yok

• Panasonic plazma 42 ST30 olacak herhalde, halen aktif ve severek kullanıyoruz. Başka televizyonlara bakınca sahte renklendirme gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.R.YILDIRIM -- 24 Aralık 2019; 2:5:40 >
  • Toshiba 46SV685

10 yıl oldu,hala muhteşem görüntüsü var.
    FALD panel(Full-array Baclit-LED LD)
    Siyahlar müthiş.
    Işık sızma hiç yok.

Forumdan "albani" tavsiyesi ile almıştım.
  • Toshiba 55SV685 kullanıyorum 10. yılını doldurmaya az kaldı.
    TV hala çalışıyor fakat 3,5-4 yıl önce sağ tarafında yatay koyu çizgiler oluştu.
    Buna rağmen tv'nin görüntüsü yeni modellerle kıyaslıyorum. İşin bahanesi yatay çizgi çıktı yenisini alayım diyorum.
    Ama hiçbir yeni tv modeli tatmin etmiyor. Albani PDP'ye yakın renk veriyor demişti. Gerçekten plazmaya benzer nitelikte renk üretiyor.
    Bazı tv'lerde görüntülerde atlama, yırtılmalar oluyor. Tv 55 inch olmasına rağmen hiç böyle bişey olmuyor yada hissettirmiyor.
    1080 satırın 950'sini işleyebildiği için görüntüyü çok akıcı bir şekilde veriyor.
    SV685'i olanlar tv'nizin kıymetini bilin.
  • 13 yıldan beri 42 inç lg plazma televizyon kullanıyorum çok çok memnunum

• Modeli sanırım Sony 52x3500, 12-13 yıl oldu, çok yoğun kullanıldı, hala sorunsuz çalışıyor. Salondaki yerini Sony 75xe90'a kaybetti.
  • philips 42 pfl 8694, neredeyse 10 sene oldu. Görüntü kalitesi hala eskisi gibi. Eskisi gibi derken şimdiki çoğu tv'ye parlaklık dışında tercih ederim. Bendeki Lg panelli olanı idi, bunların bir de sharp panelli olanları vardı. Gerçek 100hz panel var bildiğim kadarıyla. 2010 Şubatta 2600TL gibi bir para vermiştim, eşim baya laf etmişti ama sonrasında boşanırsak tv bende kalır falan demeye başladı

Şöyle bir baktım neler yazılmış diye alırken karşılaştırdığım ne varsa hepsine rastladım.

Toshiba 46SV685

panasonıc txp 42 g 20

Panasonic viera plazma

Philips 9 serileri

Samsung c650 serisi

Sony ki o zamanlar şimdikinden daha popülerdi. Kimse sharp yazmamış ona şaşırdım.
  • TELEVİZYONU 10 YAŞINI DOLDURDURMUŞ OLMASINA RAĞMEN HALA MEMNUN OLANLAR.
    10 yıl oldu sağolsun
    Samsung c650 pıp için almıştım
    Günün 5.6 saati pıp ekran olarak çalışıyor
  • PHILIPS 37PF9731

14 YIL +

Duvara astım , kapak açılmadı , Günlük en az 6 saat çalışması garanti fazlası da oluyor...

Hala aynı ilk günkü gibi cihaz...

TELEVİZYONU 10 YAŞINI DOLDURDURMUŞ OLMASINA RAĞMEN HALA MEMNUN OLANLAR.
  • Yanlış hatırlamıyorsam 2008 sonu yada 2009 sonuydu. Samsung40C650. Çok memnunum.Ağırlıklı olarak HDD üzerinden film izleyerek kullandım. Sadece son zamanlarda bir iki filmde ses codec problemi çıkarttı ve açmaya çalışıp çalışıp tv kapanıp yeniden açıldı. Ön taraftaki tüplü tv bozuldu bunu oraya verip yeni bir tv almak istiyorum fakat içim elvermiyor.Aynı ayarda yeni bir model almak istiyorum ama kafam çok karışık. TV tavsiyesi başlığını okuyorum fakat kafamı çok karıştırdılar. Neyse sonuç olarak emektar beni çok mutlu etti,ediyor da.Herkese selamlar.
  • Samsung 42Q91 Plazma. 13 yıl olmuş alalı. Geçenlerde Samsung 65Q70 alınca, küçük odaya aldım Q91'i.
    Hala ilk günkü gibi zevkle seyrediyorum. Görenler maaşAllah'ı var diyorlar
  • Vestel i 42pf serisi tv mi 14 senedir kullanıyorum. Taş gibi hala maşallah.

• Panasonic Plazma var.. Bozulmuyor
    Made ın Japan yazıyor.. Adamlar sanırım ömürlük TV yapmışlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 Sony 60NX720 var. Memnunum. panelden anlayan arkadaşlar bu modeli yorumlayabilir mi?

• Benimde 12 sene oldu toshiba lcd tv.hala sapa saglam ama yanlardan ortalardan kararmalar var.bozulsun da yenisini alayim diyorum ama ,yok aga bozulmuyo tv.en sonunda kendim bozucam olucak.bu bozma fikri devamli aklimdan hic gitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pioneer 428xd; doğal renkler ve müthiş siyahlar

zaman zaman degiştirmeyi düşünüyorum ancak her seferinde tam satma aşamasında kıyamıyorum kendisine..

bir 10 yıl daha rahat gideri var..
  • TOSHİBA 55SV685 hala ilk günkü gibi. mükemmel bir tv. ben de arkadaşlar artık 4k'ya geçmek istiyorum ama bu tVlerin kalitesinbe bulabilirmiyiz bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.