Şimdi Ara

Televizyonlardaki taksit sayısı arttırıldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
5.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunlarda 5 yıl maksimum led ömrü var 3 yılda bozulması şans işi... google emmiye led şerid diye arat tv için led setleri satılıyor 150TL olanda var 500TL olanda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

9 taksit için 3000 ve üzeri abartı olmuş... 36 taksit yapmasalarda 24 iyidi... limitsiz olsa...
    Aynen hocam katılıyorum size..
  • quote:

bunlarda 5 yıl maksimum led ömrü var 3 yılda bozulması şans işi... google emmiye led şerid diye arat tv için led setleri satılıyor 150TL olanda var 500TL olanda...
    Ucuz olandan mı kullanıyolar yane led leri hocam?
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    evet panelle değişiyor ama genel olarak ucuz oluyor... + asıl mesele onu söküp yeniyi takması adamlar komple set olarak değiştireceğine tek tek değiştirince arıza tekrarlıyor... olması gereken led panellerin komple değişmesi yada paneli değiştirmeleri... ki o zaman yeni tv bedeli çıkabiliyor... adamlar çıkma led paneli bile kullanıyor led paneli basit gözüksede hassas iş... panelin led panelini kullanmzlarsa ekranda puslanma, gölge, çizgi gibi sorunlar oluyor + daha kazma işi tamirde arızayı daha beter büyütebiliyor ledler 300mA ile çalışıyor ısınıyor yanıyor... panelden yangın çıkarttıran tamirciler bile varmış...
  • quote:

evet panelle değişiyor ama genel olarak ucuz oluyor... + asıl mesele onu söküp yeniyi takması adamlar komple set olarak değiştireceğine tek tek değiştirince arıza tekrarlıyor... olması gereken led panellerin komple değişmesi yada paneli değiştirmeleri... ki o zaman yeni tv bedeli çıkabiliyor... adamlar çıkma led paneli bile kullanıyor led paneli basit gözüksede hassas iş... panelin led panelini kullanmzlarsa ekranda puslanma, gölge, çizgi gibi sorunlar oluyor + daha kazma işi tamirde arızayı daha beter büyütebiliyor ledler 300mA ile çalışıyor ısınıyor yanıyor... panelden yangın çıkarttıran tamirciler bile varmış...
    Hocam aynen cıkma panel dıyolar oda randuman vermıyor 6 ay sonra tekrarlıyor dıyolar aynı sorun hata tekrardan oluşuyor dıyolar hiç taktıran oldumu acaba?

bizde 2 tv led arızasında 1 panel değişti 2. için sadece led panelleri ki o değişimide yetkili servis yaptı... 2 yıl garanti veriyorlar... led panelleri satan sitedekilerde garantili...
  • quote:

bizde 2 tv led arızasında 1 panel değişti 2. için sadece led panelleri ki o değişimide yetkili servis yaptı... 2 yıl garanti veriyorlar... led panelleri satan sitedekilerde garantili...
    Anladım yaptırmak mantıklımı sizce ?
  • Var mı 9 taksit yapan site.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty3535123

fiyatı 3 bin tl nin altında televizyon mu var la :D
    vestel
  • Aslında sizi düşünüp bu taksitleri düşürüyorlar.Ayağınızı yorganınıza göre uzatın açılmayın diye.Kredi kartı yüzünden bozulan yuvalar, intihar eden karısını kocasını ksırf bu yüzden kavga edip vuran bıçaklayan insanlar var, ama tabi ama ne yapsalar yaranamayacaklar size onu da biliyorum birşey diyemiyorum.Aslında artık sallamıyorum desem daha doğru olur.
    tv üreticisinin servisi yaparsa mantıklı...https://www.youtube.com/watch?v=Uov8Vw-mvYQ

izle bak... ne nedir gör...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Aslında sizi düşünüp bu taksitleri düşürüyorlar.Ayağınızı yorganınıza göre uzatın açılmayın diye.Kredi kartı yüzünden bozulan yuvalar, intihar eden karısını kocasını ksırf bu yüzden kavga edip vuran bıçaklayan insanlar var, ama tabi ama ne yapsalar yaranamayacaklar size onu da biliyorum birşey diyemiyorum.Aslında artık sallamıyorum desem daha doğru olur.
    Millet açlıktan,borçtan kırılıyor sen ne diyorsun.

10 tane personelimi işten çıkartmışım,80bin lira krediye 140bin lira geri ödüyorum,borç gırtlağa dayanmış,3 Kuruş kazanıyoruz 2lirasını vergiye veriyoruz.5e5 reklam panoma yıllık 820 lira reklam vergisi veriyorum.Yazık günah lan ben nasıl iş yapıcamda işçi alıcam onlar geçinecek? İlk senemde 10bin liraya yaptığım işleri şimdi 3 bin liraya yapamıyorum kimsede para yok. 5 yıl dayanabildim komple kiralığa çıkardım iş yerimi hadi buyur.İşten çıkarttığım insanlara git ayağınızı yorganınıza göre uzatın de bakayim.

• quote:

Aslında sizi düşünüp bu taksitleri düşürüyorlar.Ayağınızı yorganınıza göre uzatın açılmayın diye.Kredi kartı yüzünden bozulan yuvalar, intihar eden karısını kocasını ksırf bu yüzden kavga edip vuran bıçaklayan insanlar var, ama tabi ama ne yapsalar yaranamayacaklar size onu da biliyorum birşey diyemiyorum.Aslında artık sallamıyorum desem daha doğru olur.
    ben farklı birşey anlatmıştım oysa ama anlamamazlıktan geldiniz sanırım...

AKP zorunlu harcamaya taksidi kaldırdı (peynire,ete,sucuğa yani gıdaya ) zorunlu olmayan harcama yaptırıp tüketim ekonomisine yönlendirdi çünkü AKPnin finansörleri böyle istedi sanırım

evet kredi kartı limit artırımı kişiye bağlı olmalı önceden banka kafasına göre artırıyordu çalıntı , yetkisiz kullanım olduğunda kart sahibi epey zarara uğruyor veya bir sürü zahmete giriyordu .Sadece bunu engellemesi yeterliydi kişinin izni olmadan artırım olmamalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 14 Ocak 2019; 20:17:21 >

• 43 inç grundig smart tv aldım. malum 25 senelik televizyon renki gidip geliyordu onun markasıda grundigdi 25 senelik telvizyonumu evimden atmayacam ilerde ne olur ne olmaz kalsın garanti olarak...
  • Aynı şeyden bahsediyoruz ama asıl sen benim söylediğimi anlamamışsın.Zorunlu harcama veya değil maksat kredi kartı bağımlılığından insanları uzaklaştırmak ,elindeki para kadar harcamaya yani ayağını yorganına göre uzatmaya yönlendirmek.İpin ucunu tutbilen var kaçıran varki kaçıran tutabilenden kat kat fazladır.Dünyada herşey etrafınızda dönüyormuş gibi davranmaktan vazgeçin az daha geniş düşünün ,sen yapmıyorsun ama senin kat kat fazlan yapıyorBilemem anlatabildi mmi?Bu forumda biraz zor oluyor anlatmak ama idare ediyoruz artık biz de.
  • Demin gezerken yukko.com 'da gördüm 9 taksit. Ama tabi faizini alıyor.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Birader benim söylediğim ile senin şu yazdığının alakası nedir Allahaşkına?
    Otomatiğe bağlamışsınız artık millet aç borçtan kırılıyor enflasyon çok.
    Her mesaja da otomatik yorum yapıyorsunuz.Benim bahsettiğim bu değil kredi kartı bağımlılığı.Lazım olanı da alıyor insanlar olmayanı da.Ben bile bazen yeniliyorum buna.Acil lazım olmadığı halde "aaa ne güzelmiş alayım" diyorum halbuki bekleyebilir para biriktirip peşin de alabilirim.
    Kapitalizmin getirdiği hal bu.Devamlı al al al lazım olanı da al olmayanı da.Eskiden birşey bulup alamıyorduk sorun yoktu.Şimdi herşeyi buluyorsun ama para yetişmiyor.Paranın bereketinin kalmama sebebi bu.Olayları başka yerlere çekip sebep sonuç aramayın bay geldi artık bu mevzulardan.
  • quote:

Aynı şeyden bahsediyoruz ama asıl sen benim söylediğimi anlamamışsın.Zorunlu harcama veya değil maksat kredi kartı bağımlılığından insanları uzaklaştırmak ,elindeki para kadar harcamaya yani ayağını yorganına göre uzatmaya yönlendirmek.İpin ucunu tutbilen var kaçıran varki kaçıran tutabilenden kat kat fazladır.Dünyada herşey etrafınızda dönüyormuş gibi davranmaktan vazgeçin az daha geniş düşünün ,sen yapmıyorsun ama senin kat kat fazlan yapıyorBilemem anlatabildi mmi?Bu forumda biraz zor oluyor anlatmak ama idare ediyoruz artık biz de.
    seninde anlamadığın AKP nin kendisi zaten tüketim toplumu yaratmak istemesidir.. Batıdan o kadar kredi alınıyor bankalar yoluyla ve bu halka dağıtılıp tüketime dönüşecek gelir artışı zenginlik yaratılmış olacak... 3500 dolardan 10bin dolara nasıl çıktı milli gelir kişi başı... batı kredi verdi sen araba aldın batı kredi verdi ev aldın batı kredi verdi 10-15 bin liralık kredi kartıyla alışveriş yaptın...

AKP tüketim kısıtlaması değil tüketim artırmaya yöneldi ,özellikle de zorunlu olmayan harcamaları artırmaya...ilk önce gıdada taksit kaldırıldı(çünkü gıda zorunlu harcama ) ... bunu da anlamıyorsan zamanım olursa daha da ayrıntıya gireceğiz demektir

• pahali tabi arttirirlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Allahaşkına birader saçmalamayın ,nefret ettirdiniz şu forumdan.
    Kredi kartını niye taksidi azaltsın o zaman daha çok artırırki borç içinde yüzün diye.Tüketici toplumu yaratma derdindeki adam taksit sayısını niye azaltsın daha çok artırırki al ,al ,al.
    Tuvalette eğri yapsanız Ak Partiden bileceksiniz yapmayın şunu bu eleştiri değil eleştiri böyle olmaz.
    Şu ülkenin sorunu iktidar değil muhalefet.Senelerdir aynı şeyi söylüyorum.Düzgün bir muhalefet olsa yanlışta eleştirip doğruda da en azından alkışlamasa da aanlamsızca yersizce eleştirmese iktidardaki insanlar da hatalarını görecek ona göre kendine çeki düzen verecek.Bunlar eleştiriyorsa demek doğru yapıyorum deyip yanlış işlerde yapıyorlar sırf bu yüzden.Yahu en basit örneği şu taksitler azaltıldı birileri şuursuzca düşünmeden eleştirdi şimdi sayısı artırılıyor gene eleştiriliyor .Baştan da bahsettiğim bu zaten.Herşey her şekilde eleştirilmezki ya birşey doğruysa doğrudur yanlışsa yanlıştır ikisi bir anda olmaz, sadece antipatik olmaktan ileri gidemiyorsunuz bu şekilde.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.