Şimdi Ara

Televizyonda İzlediğimiz Yarışmaların Gerçek Yüzü! (Dikkat Mağdurluk İçerir) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
9
Favori
74.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
556 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki asil soru NEDEN YAYINLANMADI ??

• Büyük bir merakla sonucu bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodfalles

insanlara yarışmaya katılacaklarını ve kazanırlarsa araba alacaklarını söylüyorsunuz , kilometrelerce uzaklıktan çağırıyorsunuz ama sözleşmeden hiç bahsetmiyorsunuz , bu kadar görüşmeler yapılırken yine bu sözleşmeden bahsetmiyorsunuz, en sonunda tam çekim başlayacak insanlar hazır halde oldukları sırada maktu bir sözleşme imzalatıyorsunuz , bu yapılan bence cezai anlamda bile suçtur dolandırıcılıktır...

Alıntıları Göster
    Böyle bir bahane olamaz. Bu durumda o formu imzalamayacak ve mağdur olduğunu belirterek kanaldan davacı olup kaybettiği iş günü ücreti, yol parası gibi maddi, moral bozukluğu, stres gibi manevi kayıplarını tahsil etmek isteyecek. Yoksa son anda gösterilen her belgeyi imzalayayım ama hiç bir yükümlülüğüm olmasın gibi bir mantık kurulamaz. Ha adamların yaptığı pislik mi pislik. O noktada hem fikiriz. Zaten bu noktadan ilerleyecekler mahkemedede.
    Edit: Hah buldum, dürüstlük ilkesi deniyormuş hukukta. Oradan yürürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozcelik -- 2 Ekim 2018; 0:9:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gozcelik

Böyle bir bahane olamaz. Bu durumda o formu imzalamayacak ve mağdur olduğunu belirterek kanaldan davacı olup kaybettiği iş günü ücreti, yol parası gibi maddi, moral bozukluğu, stres gibi manevi kayıplarını tahsil etmek isteyecek. Yoksa son anda gösterilen her belgeyi imzalayayım ama hiç bir yükümlülüğüm olmasın gibi bir mantık kurulamaz. Ha adamların yaptığı pislik mi pislik. O noktada hem fikiriz. Zaten bu noktadan ilerleyecekler mahkemedede.
    Edit: Hah buldum, dürüstlük ilkesi deniyormuş hukukta. Oradan yürürler.

Alıntıları Göster
    baskı altında imzanın alındığı kanıtlanırsa sözleşme gene iptal olur, ha adama kafasına silah dayayıp imza attırmışsın he tüm hazırlıkları yaptırıp tam çekim başlarken attırmışsın bence aynı durum.

yani şu imkan vardu ilk görüşmelerde bu imzamlar alınabilirdi ama kötü niyetli olarak bu imza merasimi son dakikaya bırakılmış , yarışmacıda mecbur yarışmış şansını denemiş .

• Hocam son durum nedir gelişme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Hocam son durum nedir gelişme var mı?
    Dün itibari ile ihtar çektik kanal d ye resmi olarak dava süreci dün başladı hayırlısı ile :)

• srondad kullanıcısına yanıt
    Ne tesadüf : ) nasıl olduysa aklıma geldiniz sorayım demiştim.
    İnşallah lehinize sonuçlanır merakla bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Ne tesadüf : ) nasıl olduysa aklıma geldiniz sorayım demiştim.
    İnşallah lehinize sonuçlanır merakla bekliyoruz.
    Aynen çok tesadüf oldu :) çok teşekkürler inşallah diyelim :)
  • Noldu hocam, konuyu güncellememişsiniz, aldınız mı arabayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

Noldu hocam, konuyu güncellememişsiniz, aldınız mı arabayı?

Aldi

Üçün birini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt

Öyleyse üzücü olmuş  

• Konuyu daha yeni görüyorum.Bir adli yargı mensubu olarak net olarak söyleyebilirim ki kanal d eşek yükü ile parayı öder. net

• Sonuç ne oldu acaba, umarım almışsınızdır

• Üye hala aktif, sonucu merak ettim

• Arkadaşlar, dava açıldı fakat 2 yıldır malum pandemi dönemi adalet sisteminin yavaşlığı daha ilk duruşma dahi olmadı, ekim ayında ilk duruşmamız var bizde bekliyoruz sonucu :) belli olduğu gibi konuyu güncelleyeceğim. Teşekkürler ilginiz için.

@Therocqula @Skadi @marslan1999

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.