Şimdi Ara

Televizyon Uzaktan Kumanda (JAVA) (Cep Telefonları için) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
130.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok abi böyle olmayacakBiz en iyisi topiğin başlığını "HADİ KOÇLARIM SİZE GÜVENİYORUZ" cinsinden gaz verici bir şekilde değiştirelim
  • hemen unuttunuz topiği valla
  • bu forum da adamakıllı JAVA bilen kaç adam var ki......
    biraz beklerseniz ben bi kaç haftaya ogrenecem,
  • arkadaşlar bence çok zor yani bukadar prof java bilen kaç kişi varki, bide java ya yönelen fazla kişide yok

ama yapsalar güzel olur hani yalnız bi ricam var Digiturk decoderi içinde yapabilir mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: champione

arkadaşlar bence çok zor yani bukadar prof java bilen kaç kişi varki, bide java ya yönelen fazla kişide yok

ama yapsalar güzel olur hani yalnız bi ricam var Digiturk decoderi içinde yapabilir mi

Java olanını yaptık da digitürk decoderi için olanını yapacaz.Abartmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: life19

bu forum da adamakıllı JAVA bilen kaç adam var ki......
    biraz beklerseniz ben bi kaç haftaya ogrenecem,

Sana güveniyoruz @life19.Bunu yaparsan symbianı tamamen söndüren adam olarak tarihe geçersin valla.Gösteririz bütün dünyaya türkler kimmiş.
  • benim telefonum 8310 kızılötesi var benim telefonumada olurmu bu?
  • YAW NOKİALAR İÇİN YOKMU KUMANDA PROGRAMI?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manero

YAW NOKİALAR İÇİN YOKMU KUMANDA PROGRAMI?

Var adı psiloc irremote.

http://www.getjar.com
    Buradan indirebilirsin.
  • Kimse beceremedi galiba
  • IR 36/40 KHZ. Alıcı kabul komut diznini bulmanız kazım. O varsa gerisi kolay. Kumanda etmek istediğiniz TV üreticisiyle irtibata geçin.
    Kabul komut diznini alın.
    Java Platformu olan herhangi bi,r kızıl ötesi sinyal üreticisle onu yapnak çok kolay.

Yani.

Sesi açmak için Tv nun beklediği sinyal deyeri nedir. Bu bilgi lazım. Daha sonra java çalışltıran bir Cep Telefonuyla bu sinyali üretmek çok basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarriorBladeTR -- 18 Temmuz 2006; 11:30:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorBladeTR

IR 36/40 KHZ. Alıcı kabul komut diznini bulmanız kazım. O varsa gerisi kolay. Kumanda etmek istediğiniz TV üreticisiyle irtibata geçin.
    Kabul komut diznini alın.
    Java Platformu olan herhangi bi,r kızıl ötesi sinyal üreticisle onu yapnak çok kolay.

Yani.

Sesi açmak için Tv nun beklediği sinyal deyeri nedir. Bu bilgi lazım. Daha sonra java çalışltıran bir Cep Telefonuyla bu sinyali üretmek çok basit.

Kardeş sen bu işlerden anlıyosun galiba.Bu dediklerini kendin deneyip bunları bir java programı olarak yapabilirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

yaf telefizyona blututu nasıl takacaz peki tamam daha ii olur mesafe açısından ama.. telefizyon blututsuz

Süper yaw...

Buarada hakkaten bu programı yapabileck warsa yapsın ltf... Banada lazım oldu...

• Var ama ben çalıştıramadım.bir türlü o arkadaşların dediğini tuturamadım. Dili ispanyolca galiba, bir de sen dene burdan bi bak
    http://rapid*share.de/files/27116293/IRFC.jar.html
  • arkadaşlar frekans ayarı lazımsa çok kolay akıllı kumanda alınca kitapçığında yazıyor hangi tv için hangi frekans olduğu kimsede akıllı kumanda yokmu hani şu 7 8 ytl satılan
  • symbian telefonum var ama bi kere bile indirip kullanmaya tenezzül etmedim böyle bir programı.

Televizyonunuzun kumandası yok mu ki ? Ama bluetooth üzerinden telefonu mouse olarak kullandıracak basit bir program hoş olabilirdi.
  • ewt arkadaslar ben geri geldim........
    hala kumandayı yapamadım;
    ama calışıorum
    bir iki sene içinde olacak gibi biraz daha sabır ederseniz hersey guzel olacak........
  • arkadaşlar hala java için tv kumanda programı yokmu acaba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: master88

arkadaşlar frekans ayarı lazımsa çok kolay akıllı kumanda alınca kitapçığında yazıyor hangi tv için hangi frekans olduğu kimsede akıllı kumanda yokmu hani şu 7 8 ytl satılan

internetten de ulasılabilir bu frekanslara
  • sony w800 mauseyi kumanda edebiliyor hatta medya centerde baya iyi işler yapıyomuş ama bende xp var neyse ama w800 java destekli ben de bekliyorum şu televizyon işini
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.