Şimdi Ara

Teleservisde ekran değiştiren varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sony z5 telefonumun ekranı kırılmıştı özel bir yerde ucuza değiştirdim ama memnun kalmadım. Teleservise verip orjinal Ekran taktırmayı düşünüyorum.
    Teleservisde ekran değişimi yaptırıp. sorun yaşayan varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şuan z5 e ekran takıtıracağına sıfır al daha iyi.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Tahtakalede 230 a hallettim.

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Çıkma taktırmış isen çok iyi yapmışsın ama kendi yan sanayilerden takmış ise inşallah iyi kalite kullanmıştır ve her parçayı takmıştır umarım. Gps antenini falan takmayı unutuyorlar birde sony ler yan sanayiyi pek sevmiyor hocam. Biraz taşlamış gibi olduk ama umarım ben haksız çıkarım sen güle güle kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Çıkma taktırmış isen çok iyi yapmışsın ama kendi yan sanayilerden takmış ise inşallah iyi kalite kullanmıştır ve her parçayı takmıştır umarım. Gps antenini falan takmayı unutuyorlar birde sony ler yan sanayiyi pek sevmiyor hocam. Biraz taşlamış gibi olduk ama umarım ben haksız çıkarım sen güle güle kullanırsın.
    Hocam sıfır orjinal kendi ekranını taktılar. Tahtakaledeki yıldız han. Arka kapağıda değiştirdim telefon cillop oldu Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

Hocam sıfır orjinal kendi ekranını taktılar. Tahtakaledeki yıldız han. Arka kapağıda değiştirdim telefon cillop oldu Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Orjinal dediğin çıkma mı yoksa parçacıdan aldığı orjinal mi?

Umarım böyle sorunsuz kullanırsın hocam dediğim eğer parçacının lafyla orjinal diyorsa hiç boşuna ümitlenme yan sanayidir. Çünkü Sony hiçbir yedek parçasını dışarıya satmaz.

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon takılan ekran ile telefonu sıfır aldığımdaki ekran arasında hiçbir fark göremedim. Adamın dükkanında bir saat bekledim. Bu sırada gelen giden müşterileride oldu. Yan sanayi cıkma varmı diye soranları handaki başka dükkanlara yönlendirdi. Bana taktıgı ise jelatinli kutusunsundan falan çıkardı ya orjinal yada çok çok kaliteli bir çakma ekran

Yıldızhana girince merdivenleri çıkıyorsun soldaki ilk dükkan.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

Hocam telefon takılan ekran ile telefonu sıfır aldığımdaki ekran arasında hiçbir fark göremedim. Adamın dükkanında bir saat bekledim. Bu sırada gelen giden müşterileride oldu. Yan sanayi cıkma varmı diye soranları handaki başka dükkanlara yönlendirdi. Bana taktıgı ise jelatinli kutusunsundan falan çıkardı ya orjinal yada çok çok kaliteli bir çakma ekran

Yıldızhana girince merdivenleri çıkıyorsun soldaki ilk dükkan.
    Hocam adres atmana gerek yok ben telefonculara yaptırmıyorum kendim yapıyorum. Dediğim gibi sony dışarıya yedek parça satmaz ama kaliyeli bir yan sanayi olur umarım uzun süre sıkıntısız kullanırsın. Hayırlı olsun.

• ben xzp cihazı değiştirdim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.