Şimdi Ara

Teleservice mağduriyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 ay önce arızalı atrix telefonumu teleservice gönderdim parça bekliyordu hala dönen yok çağrı merkezinde diğer markalar kısmını kapatmışlar sanırım tuşluyorum kapatıyor telefonu sistem keşke hepsiburada ya gönderseydim işlemleri hızlandırak dedim daha çok bekledik

• Seninde iyiymiş bende 2 ay oldu atrix için ücret iadesi bekliyorum muhattap bulamıyoruz bu arada sana da geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciyomiyo

1.5 ay önce arızalı atrix telefonumu teleservice gönderdim parça bekliyordu hala dönen yok çağrı merkezinde diğer markalar kısmını kapatmışlar sanırım tuşluyorum kapatıyor telefonu sistem keşke hepsiburada ya gönderseydim işlemleri hızlandırak dedim daha çok bekledik

ne oldu senin telefon halen ses seda yokmu ? bu teleservice kadar lakayıt bir firma görmedim 1 ay serviste yattı sonra ücret iadesi yapacağız dediler sonra 1 ay oldu bugün yatacak yarın yatacak hep masallar 2 aydır telefondan ses seda yok.
  • Allah yardımcınız olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

Allah yardımcınız olsun

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1.5 ay önce arızalı atrix telefonumu teleservice gönderdim parça bekliyordu hala dönen yok çağrı merkezinde diğer markalar kısmını kapatmışlar sanırım tuşluyorum kapatıyor telefonu sistem keşke hepsiburada ya gönderseydim işlemleri hızlandırak dedim daha çok bekledik

Aynisi basima geldi. Garantisi var dimi. Bunlara yolladim teli 20is günü dolar dolmaz. Hakem heyetine gidip şikayetçi olduğun ffirma hhepsiburada olacak. Onlar da zaten teleservice e giydirecekler. Ben hakem heyeti karari cikmasina 2 gün kala teleservice e mesaj attim. 2 gün sonra hakem heyeti karari cikacak. Gorusecez yazdim. Sabah bi baktim. UÜcret iadesi kkarari. Evine heyet karari gelecek. Hepsuburada seni arayacak telefonu yolla para iadesi yapcaz diye . beni aradilar teleservice iade karari cikardigi için teleservice den aldim parami. Bu süreç TAM 5 AY SURDU. 20is günü dolunca sakin telefonu alma. Garantisi varsa geçerli. Teleservice i falan arama dalga geciyorlar

• ciyomiyo C kullanıcısına yanıt
    arıza neydi dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terminator282

quote:

Aynisi basima geldi. Garantisi var dimi. Bunlara yolladim teli 20is günü dolar dolmaz. Hakem heyetine gidip şikayetçi olduğun ffirma hhepsiburada olacak. Onlar da zaten teleservice e giydirecekler. Ben hakem heyeti karari cikmasina 2 gün kala teleservice e mesaj attim. 2 gün sonra hakem heyeti karari cikacak. Gorusecez yazdim. Sabah bi baktim. UÜcret iadesi kkarari. Evine heyet karari gelecek. Hepsuburada seni arayacak telefonu yolla para iadesi yapcaz diye . beni aradilar teleservice iade karari cikardigi için teleservice den aldim parami. Bu süreç TAM 5 AY SURDU. 20is günü dolunca sakin telefonu alma. Garantisi varsa geçerli. Teleservice i falan arama dalga geciyorlar

Benim en buyuk hatam 20 gun sonunda hakem heyetine gitmemek oldu cunku teleservice 20 gun sonunda ucret iadesi kararı verdi bende en fazla 10 gun surer diye hakem heyetine vermedim bugun hepsiburadaya bildirdim servis paramı vermiyor sizi sikayet edicem diye onlar biz hallederiz dedi ama bakalım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

quote:

Orijinalden alıntı: terminator282

quote:

Benim en buyuk hatam 20 gun sonunda hakem heyetine gitmemek oldu cunku teleservice 20 gun sonunda ucret iadesi kararı verdi bende en fazla 10 gun surer diye hakem heyetine vermedim bugun hepsiburadaya bildirdim servis paramı vermiyor sizi sikayet edicem diye onlar biz hallederiz dedi ama bakalım bekliyorum.

T.service karardan 1-1,5 ay da yapiyor

• madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Telefonun tamir süresi 20 iş günü geçtiği an tüketici hakları hakem heyetine başvurun ücret iadesi alırsınız bu sefer bekletemezlerde
    teleservice

• arkadaşlar geçmiş olsun inanın şu yorumlarınızı okuyunca sanki kendi başıma gelmiş gibi üzülüyorum...
    böyle yorumlar gördükçe sıfır telefon almamaya karar alıyorum çoğu zaman....
  • Bu teleservice kadar adi bir servis yok 2.5 ay oldu ne telefon ortada nede para. maalesef ülkemizin bu konuda sorunu bu servisler musteri odakli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 24 Mart 2014; 0:48:03 >
  • 14.04.2014 tarihi itibari ile ücretimi almış bulunuyorum darısı diğer arkadaşların başına
  • Bana da moto g veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: takatuka15

Bana da moto g veriyorlar

Hocam hangi siteden almistiniz

• Bir daha ne motorola ne de teleservice.yolda görsem yolumu değiştiririm. Motorola XT910 u , google yazılım desteği veriyor diyerek sürdüler piyasaya aynı sene motorola türkiyeden çekildi. telefonun ekranından tut bataryasına kadar herşeyi sorunlu. Aman arkadaşlar motorolaya bulaşmayın paranıza yazık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

quote:

Hepsi burada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

quote:

Hepsi burada

Ben hizlialdan almistim gold garantisi altinda ess elektronik.bakiyomus yarin ginderecm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de hepsiburada'dan aldığım atrixin ahizesi arızalandı, direk hepsiburada'ya göndereceğim ancak sormak istediğim bir şey var, telefonu garantiye yollarken tüm parçalarını mı koyayım kutuya yoksa sadece telefonu mu koyayım. şimdiden teşekkürler
  • teleservice de benim motorala atrix 30 iş günü kaldı para iadesini zor aldım teleservice ile çalışan firmalardan uzak durum ve bildiğim kadarı ile motorala türkeyeden çekilmiş resmi garanti sağlayıcısı yok motorola telefon alırken iyi düşünün
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.