Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rokhdall

quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

bu arada telfonla cihaz takip dediğimde, cihazınız 2 mayıs tarihinde adresinize kargolanmıştır diyor. bu ne saçma bir olay, telefonum gelmişmidir ankara şubesine gitsemmi

hocam gidersen birazdan benim telefonuda soru versen :) bi daha ogrenmeden gitmiyim

Ya hocam kusura bakma, direk çıktım şubeye gittim düğün vardı şimdi buraya geldim
    Telefon gelmiş aldım, yani demesine göre gelmiş iphonler, şu anda telden yazıyorum bi sorun yok gibi sıfır ciha gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 nisanda teslim aldıkları cihazı mayısın 15'inde kargoladılar, bugün de gittim ben şubeden teslim aldım. Cihaz i5 32GB, iOS6 ile geldi, aktifleştirmediğim için versiyonu göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

21 nisanda teslim aldıkları cihazı mayısın 15'inde kargoladılar, bugün de gittim ben şubeden teslim aldım. Cihaz i5 32GB, iOS6 ile geldi, aktifleştirmediğim için versiyonu göremiyorum.

Benimki ios 7.0.1 ile geldi, hmm benimki nie 6 ile gelmedi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

21 nisanda teslim aldıkları cihazı mayısın 15'inde kargoladılar, bugün de gittim ben şubeden teslim aldım. Cihaz i5 32GB, iOS6 ile geldi, aktifleştirmediğim için versiyonu göremiyorum.

Benimki ios 7.0.1 ile geldi, hmm benimki nie 6 ile gelmedi acaba

Şans.

Keşke 6.1.x ya da 7.0.6 ile gelseydi, iOS 6.0.1 geldi gele gele.
  • Telefonunuzu alabildiniz mi ?
  • cihaz takip sayfasından kontrol etmiştim ondan sonra telefonda da teyit alınca bugün erkenden çıktım aldım telefonu .
  • ios 7.0.1 iphone 5lerde sorun çıkartıyor diyolar doğru mu snn tel nasıl şu an?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcrazy

ios 7.0.1 iphone 5lerde sorun çıkartıyor diyolar doğru mu snn tel nasıl şu an?

Yazılımsal bi sorun yok gibi, zaten 7.1.1 e güncelledim kullanıyorum, fakat kamerası bi tuhafıma geldi odaklanmaları geç yapıyor, bakalım kullandıkça anlaşılır sorunları, seninki hangi sürümle geldi

• quote:

quote:

Yazılımsal bi sorun yok gibi, zaten 7.1.1 e güncelledim kullanıyorum, fakat kamerası bi tuhafıma geldi odaklanmaları geç yapıyor, bakalım kullandıkça anlaşılır sorunları, seninki hangi sürümle geldi

Ve kameranın arızasını buldum 1.5 ay bekle arızalı tel göndersinler vay anasını
     Teleservice İphone 5 Değişim

• quote:

quote:

quote:

Bu ne şans arkadaş geçmiş olsun!
    Millet yenisi geliyort diye seviniyor ama artık nasıl yenilenip geliyorsa peh!

• quote:

Orijinalden alıntı: yedemirag

quote:

quote:

quote:

Bu ne şans arkadaş geçmiş olsun!
    Millet yenisi geliyort diye seviniyor ama artık nasıl yenilenip geliyorsa peh!

Aradım apple sövdüm sövüştürdüm, bana özürlü telefonun kasasını yeneleyip göndermişsiniz dedim, şarjı bile 2 yıllık telefonlardan daha kötü gidiyor, öyle birşey olması imkansız bu olay için çok özür dileriz feln dediler, istanbula çağırdılar ama işte gitmesi sorun..

Şanssızlıkmıdır, talihsizlikmidir, ne çektim arkadaş, bir daha apple bulaşmam

• sıfır cihaz olduguna inanmıyorum deişim yiyen cihazlar işlem görmüş cihazlar bence deişimden 10 gün sonra aksam oyun oynadım yattım sabah telefon kapalı acılmıyor bence 0 değil bu cihazlar yenilenmiş işlem görmüş cihazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantan

sıfır cihaz olduguna inanmıyorum deişim yiyen cihazlar işlem görmüş cihazlar bence deişimden 10 gün sonra aksam oyun oynadım yattım sabah telefon kapalı acılmıyor bence 0 değil bu cihazlar yenilenmiş işlem görmüş cihazlar

Katılıyorum, bana verilen cihazın sadece kasası değişmiş diğer parçaları eski yada başakası tarafından arızalı die gönderilen tel

Tuş kilidinin altında ışık sızması var
    Şarjı inanılmaz kötü, kesinlikle kullanılmış batarya sıfır olması mümkün değil
    Ve bozul kamera

Bu nasıl bir değişim cihazı böye eskisi daha iyiydi nerdeyse

• quote:

quote:

sıfır cihaz olduguna inanmıyorum deişim yiyen cihazlar işlem görmüş cihazlar bence deişimden 10 gün sonra aksam oyun oynadım yattım sabah telefon kapalı acılmıyor bence 0 değil bu cihazlar yenilenmiş işlem görmüş cihazlar

Katılıyorum, bana verilen cihazın sadece kasası değişmiş diğer parçaları eski yada başakası tarafından arızalı die gönderilen tel

Ve bozul kamera

kamerandaki iz bence parmak izi toplama bilgisayar gibi deişime gelen arızalı cihazların saglam parcalarının toplanmısı bu swap cihazlar sanırım kamerayı takarken dokunulmus ve parmak izi kalmıs gibi sanki o günesin sol altındaki yada ben öyle düsünüyorum diyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kantan -- 17 Mayıs 2014; 19:13:05 >

• quote:

quote:

quote:

Ve bozul kamera

kamerandaki iz bence parmak izi gerzekler takarken kameraya dokunmus parmak izi kalmıs gibi sanki o günesin sol altındaki bence

yok hocam güneşin parlaklığına ve açısına göre değişiyor yeri, ve açıyı kaydırınca pempe mor arası bir rebk oluyor

• o zaman arızalı bence teleservice deil tekrar mailde görüs apple a gönder cihazı
  • ben apple n yerine olsam ne 3. kişiye adımı kirlettirim nede para öderim ki dahada müsteri memnuyeti kazanırım direk servisle ugrastırmıcaklar aslında istanbula apple direk gönderilcek sorunlu cihazlar teleservice gibi vurdumduymaz sirketlerle ugrastırmıcak müsterisini tamamen müsteri kaybı birebir apple muhatap olcak müsteri servisle değil bu iki tarafında yararına olurdu
  • Benim kutunun üzerine sticker yapıştırmışlar, 'repaired' yazıyor.

Hayır dedim onlarca kez forumda, değişim cihazları sıfır değil, arızası giderilmiş cihazlar diye dinletemedim.
  • quote:

ben apple n yerine olsam ne 3. kişiye adımı kirlettirim nede para öderim ki dahada müsteri memnuyeti kazanırım direk servisle ugrastırmıcaklar aslında istanbula apple direk gönderilcek sorunlu cihazlar teleservice gibi vurdumduymaz sirketlerle ugrastırmıcak müsterisini tamamen müsteri kaybı birebir apple muhatap olcak müsteri servisle değil bu iki tarafında yararına olurdu

aradım zaten çzürdilediler ama istanbula davet ettiler, gitmesi sorun oraya da, artık kısa zaman içinde gitmeyi düşünüyorum, yüzlerine vurucam cihazıı, 2.350 tl para verdik uğraştığım olaylara bak :)
  • Yeni gelen cihaz da tus degisim programindaymis sansa bak. Aralikta garantisi dolacak, dolmadan bir Apple Store yapip degisim alirim.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.