Şimdi Ara

Teleservice'in geçmiş olduğu kıyak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah razı olsun telefon değişmiş tek gidişte

Teleservice'in geçmiş olduğu kıyak

Not: IMEI'leri falan ben sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 20 Şubat 2014; 12:45:15 >

• Apple'a rakip olmanın gerekliliklerinden biri. Ciddi problemli cihazı tamir etme. Yenisini ver
  • Bakalim bizim cihaz nolacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Bakalim bizim cihaz nolacak?

Ben de bekliyorum aynı şekilde, ekran burn-in olduğu için vermiştim. Gerçi diğer konuyu okuyunca telefonu sağ salim alsam da yeter herhalde
  • hayırlı olsun.cihazı teslim alırken sağına soluna iyice bak ama.çakma imzayı hemen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 20 Şubat 2014; 12:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightWatch71

quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Bakalim bizim cihaz nolacak?

Ben de bekliyorum aynı şekilde, ekran burn-in olduğu için vermiştim. Gerçi diğer konuyu okuyunca telefonu sağ salim alsam da yeter herhalde

Aynen,yeter ki hasarsiz tamir edip versinler de gerisini düsünme. :-)

• Telefon uyku modundayken kilit tuşuna bastığımda renklerin birbirine girme sorununu bugün bende yaşadım, bildiğiniz ekran kartı görüntü vermeyi durdurdu gibi bir hataydı. Ciddi bir problem mi? ilk kez oluyor
  • Bende sanırım salı günü garantiye gönderiyorum cihazı.

Kulaklık girişindeki sorun, kasa gıcırdaması, ön kamera bulanık ve tozlanıyor, kasa ile ekran arasına toz giriyor, kilit tuşunda nadiren bile olsa renkler birbirine giriyor, arada bir titreşim çalışmıyor. 1-2 defa da SIM'i görmemişti, onu da yazacağım. Sonradan bir sıkıntı çıkmasın. Tabii bir de ahizeden ses cızırtılı geliyor. O da en büyük sebebi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordecaí

Telefon uyku modundayken kilit tuşuna bastığımda renklerin birbirine girme sorununu bugün bende yaşadım, bildiğiniz ekran kartı görüntü vermeyi durdurdu gibi bir hataydı. Ciddi bir problem mi? ilk kez oluyor

Benim telefonda da ara sıra oluyor. Bence Glance'le alakalı bir sıkıntı. Bir zararını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightWatch71

quote:

Orijinalden alıntı: Mordecaí

Telefon uyku modundayken kilit tuşuna bastığımda renklerin birbirine girme sorununu bugün bende yaşadım, bildiğiniz ekran kartı görüntü vermeyi durdurdu gibi bir hataydı. Ciddi bir problem mi? ilk kez oluyor

Benim telefonda da ara sıra oluyor. Bence Glance'le alakalı bir sıkıntı. Bir zararını görmedim.

Doğru büyük ihtimalle, hepimizde glance beta var.
  • Glance guncelleme aldı bugun...
  • insunwetrust kullanıcısına yanıt
    Siz de mi 920 kullanıyorsunuz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam 920.
  • insunwetrust kullanıcısına yanıt
    Anladım çok geçmiş olsun hocam inşallah kısa zamanda giderilir sorununuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam umarım Teleservice mağdur etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Sağolun hocam umarım Teleservice mağdur etmez.

İnşallah...

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86983583

• falcon86 kullanıcısına yanıt
    İşte sırf bunlardan ötürü tanıdığa verip garanti dışı bile bıraktırırım ama cihazda o kadar çok sorun var ki, çizik gelirse bile uğraşırım. Çok göz ardı ettim ama müziğime dokunmayacaktın Nokia!!
  • Çok ballısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

Çok ballısın.

Şu an 920den yazıyorum beyler, cam kasa kamera hariç telefon a dan z ye değiştirilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 21 Şubat 2014; 21:51:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

Çok ballısın.

Şu an 920den yazıyorum beyler, cam kasa kamera hariç telefon a dan z ye değiştirilmiş

Ayrıntılı olarak nasıl bakıyoruz yapılan işlemlere link alabilirmiyim ? aynı sorunlardan verdim ama yapılan işlemleri bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.