Şimdi Ara

Telekoma Darbe Yaşasın SKYPE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biraz önce Skypeden Türkiye'ye yapılan ücretlerde % 78e varan indirim olduğu ilgili mail geldi, (heralde tüm skype kullanıcılarına gelmiştir) artık dakikası 0,024 € 'dan (bu da Tl bazında 5-6 kuruş ediyor) konuşabileceğiz.

• Bence skype hala diğer alternatiflere göre pahalı. Özellikle mobil telefonları aramada. Tamam ses kalitesi güzel ama yinede o kadar para vermem. Ben smslisto kullanıyorum sabit ve mobil telefonlarda da oldukça ucuz ayrıca ilk 3 ay boyunca sabit hatları aramak ücretsiz. Yani oldukça avantajlı. Tabii bu tarz başka farklı alternatiflerde var, araştırmanız lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 11 Temmuz 2009; 9:22:13 >
  • 70-80 liraya voip cihazı alıp, sabit hatları 1 eurocent, gsmleri 4 eurocentten aramak varken, skype ile kim uğraşır?
    0.024 euro = 2,4 eurocent yani daha pahalı betamaxtan.
  • Skype dan daha ucuzu var arkaaşım.

Al bir voip modem birde voip kredisi , sabit hatları bedavaya cep telefonlarıda çok makul üçretlendirmeyle ara.
  • GSM aramalarının dakikası 33 kuruş (indirimden sonra)...Hiç de avantaj falan yok bence.
  • Arkadaşlar Şimdi tt den daha mı ucuz ve ucuzsa nasıl?
  • skype tt den biraz daha ucuz, voip den çok ama çok daha pahalı
    bırakın şu skypı!
  • voip'i kullanmak için neler yapmamız lazım, hangi model marka modem, nasıl üyelik , başvuru falan biraz ayrıntılı açıklayabilecek zamanı olan var mı acaba?
  • bende yaklaşık 1,5 ay önce voip modem + kredi aldım kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim. Telefon faturası önceden 50 den aşağı gelmiyordu geçen aradım 10 Tl gelmiş. Sizde telefon faturası giderini düşürmek için voip'e geçin. Şuanda telekomdan sabit hat dışında hiçbir destek almıyorum internette smile adsl den. Bu ikisini tavsiye ediyorum herkese..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.