DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Telekom Telsiz Telefon Kampanyası
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
18.320
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Telekom Telsiz Telefon Kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      34 Mesaj
      25 Kasım 2008 19:42:52 Konu Sahibi
      Arkadaşlar bugün telekom bayiisine telefon faturasını ödemeye gittiğimde gözüme panasonik marka kablosuz telefonlar ilişti. sordum bunlar satılıkmı diye, bunlar faturanıza 24 ay boyunca 2 ylt ekleyip alabilirsiniz dediler. yani 48 ytl 2 yıl vadeyle. bende alayım bari dedim telefonda gayet şıktı. akşam üstü teknosaya uğradım aynı telefon 99ytl ye satışta. bana sıcak fırsat gibi geldi sizce? cihaz bu panasonic

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    • Yarbay
      2556 Mesaj
      25 Kasım 2008 20:11:10
      modeli ney dostum

|
      |

• Çavuş
      81 Mesaj
      25 Kasım 2008 20:13:42
      Türk Telekom müşterilerine verdiği değeri göstermek amacıyla, kablosuz ev telefonlarını, piyasa değerinin oldukça altına, hem de “24 ay” taksitle sunuyor.

Bu kampanya ile Türk Telekom, 24 ay boyunca Türk Telekom abonesi olmayı taahhüt eden tüm TT müşterilerini kablosuz ev telefonu sahibi yapmayı hedefliyor. Kampanya kapsamında kablosuz telefon kullanımını artırarak, Türk Telekom müşterileri hem mobilite kazanıyor, hem de teknolojinin bütün fırsatlarından yararlanabiliyor. Üstelik müşterilerimiz SMS özelliği bulunan bu telefonları alırken, Siemens, LG-Nortel veya Laxon markalarından belirlenen modellerden istedikleri birini seçebiliyor.

RAHATT kampanyası dâhilinde müşterilerimizin seçebilecekleri 3 telefon modeli ; 24 ay boyunca ödeme koşuluyla aylık 1 YTL(x24) karşılığında LG GT-7167s, 1.5YTL(x24) karşılığında Laxon TD16 , 2YTL(x24) bedel karşılığında Siemens c470 veya aynı bedelle olmak üzere muadili cihazlar sunulmaktadır.

Müşterilerimiz sahip oldukları bir telefon hattı için kampanya kapsamında sunulan kablosuz ev telefonlarından sadece bir model seçebilmektedir.

Cihaz bedelleri için ayrıca bir faturalama yapılmayacak, müşterilerimiz mevcut fatura üzerinden 24 ay boyunca her ay seçtikleri telefon için olan taksit ödemelerini yapacaklardır. Bu sayede müşterilerimiz, ayrı ayrı hesaplarda bulunmak zorunda kalmayacaklardır.

RAHATT Kampanyası için başvurular TT Bayi ve TT Ofislerinden yapılabilmektedir.

Kampanya ile ilgili başvurular 7 Nisan 2009 tarihine kadar kabul edilecektir.

Kampanya tüm tarifeler için geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.

http://www.turktelekom..../Detay/Rahatt-Kampanyasi

|
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      25 Kasım 2008 20:13:45 Konu Sahibi
      yazının sonunda link var tıklayarak görebilirsin

|
      |
    • Binbaşı
      1862 Mesaj
      25 Kasım 2008 20:16:19
      şahsen ev telefonumu kapatacağım.
      sabit ücreti kek gibi ödemektense kapatmak en iyisi.

|
      |

Welcome to the Chomarland...
    • Yüzbaşı
      470 Mesaj
      25 Kasım 2008 20:39:54
      Hocam aman dikkat yakında şehir içi konuşmalarda rekabete açılıyor başka operatörler size çok daha uygun fiyatlar verdiğinde 24 AYLIK Abonelikten dolayı geçemezsiniz veya ÇIPLAK ADSL başladıgında hattınızı kapatamazsınız, TT'den bir şey alırken 2 kez Turkcell'den alırken 3 Kez düşünün derim,

|
      |

• Teğmen
      232 Mesaj
      25 Kasım 2008 21:08:25
      çıplak adsl nekine arkadaş

|
      |

• Binbaşı
      1313 Mesaj
      25 Kasım 2008 22:07:08
      Arkadaşlar sakın gaza gelip bu kampanyadan telsiz telefon alacağım diye 2 yıl kontrat yapmayın !!!

Vakti zamanında ( 2 yıl evvel ) adsl için bir kontrat yapma gafletinde bulundum TT den. Şimdi bakıyorum da çok güzel avlanmışız diyorum. Aynı hikaye bu telsiz telefon olayında var. Yakında yani 2009 ortalarına kalmadan çıplak adsl uygulaması başlayacak. Ne demek bu ? Artık adsl kullanıcısı olmak için sabit telefon hattı zorunluğu kalkacak demek!

Kısaca ayda 15 ytl konuşmadan fatura ödemek zorunda kalmayacağız. Benim gibi forumdan birçok kişi de eminim ki bu parayı ödemekten şikayetçidir.

Bu tekel pozisyonundan bugün TT ceza ödemeye mahkum edildi zaten. Umarım bu cezanın gazıyla biran evvel yaptıkları bu yanlış ücretlendirme politikasından vazgeçerler.

|
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      25 Kasım 2008 22:35:31
      quote:

Orjinalden alıntı: koko69

Arkadaşlar sakın gaza gelip bu kampanyadan telsiz telefon alacağım diye 2 yıl kontrat yapmayın !!!

Vakti zamanında ( 2 yıl evvel ) adsl için bir kontrat yapma gafletinde bulundum TT den. Şimdi bakıyorum da çok güzel avlanmışız diyorum. Aynı hikaye bu telsiz telefon olayında var. Yakında yani 2009 ortalarına kalmadan çıplak adsl uygulaması başlayacak. Ne demek bu ? Artık adsl kullanıcısı olmak için sabit telefon hattı zorunluğu kalkacak demek!

Kısaca ayda 15 ytl konuşmadan fatura ödemek zorunda kalmayacağız. Benim gibi forumdan birçok kişi de eminim ki bu parayı ödemekten şikayetçidir.

Bu tekel pozisyonundan bugün TT ceza ödemeye mahkum edildi zaten. Umarım bu cezanın gazıyla biran evvel yaptıkları bu yanlış ücretlendirme politikasından vazgeçerler.

x 1500

|
      |

• Yarbay
      5690 Mesaj
      26 Kasım 2008 01:20:07
      quote:

Orjinalden alıntı: alpersahin

Arkadaşlar bugün telekom bayiisine telefon faturasını ödemeye gittiğimde gözüme panasonik marka kablosuz telefonlar ilişti. sordum bunlar satılıkmı diye, bunlar faturanıza 24 ay boyunca 2 ylt ekleyip alabilirsiniz dediler. yani 48 ytl 2 yıl vadeyle. bende alayım bari dedim telefonda gayet şıktı. akşam üstü teknosaya uğradım aynı telefon 99ytl ye satışta. bana sıcak fırsat gibi geldi sizce? cihaz bu panasonic

Size verilen telefon kampanyada yok. ayda 2 ytlye siemens var onunda fiyatı 113,04 YTL . Tahminimce telekom size vereceği telefonu satıp daha ucuz olan panasoniclerden veriyor.

|
      |

• Binbaşı
      1763 Mesaj
      26 Kasım 2008 01:50:33
      Konu açılmıştı daha önce

http://forum.donanimhab..._1/key_//tm.htm#27440904

|
      |

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-
    • Yarbay
      3529 Mesaj
      26 Kasım 2008 02:41:12
      yaklaşık 15 ay önce bu kampanyadan panasonic telsiz aldım sürekli kendi kendine bozuluyor arama gelince kabul etme düğmesine basıyorum kendi kendine kapanıyor. uzun bir süre ben insanları geri aradım ve faturada bana geldi tabi. şimdi garantisi var diye gidicem "sen bozdun" falan derler diye onuda yapmıyorum. Ankesörlü telefona geçtik ne güzel duvara vuruyorum çalışıyo eski teknolojinin gözünü seveyim.

|
      |
    • Teğmen
      177 Mesaj
      16 Ocak 2009 22:48:54
      kütahyada telekom ve tüm telekom bayilerinin hiç birinde 2 aydır telefon yok geleceğini söylüyorlar ancak ne hikmetse bir türlü gelmedi

|
      |

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      16 Ocak 2009 23:18:19
      turk telekom bana gelse deseki kardes gel senın günahları bana parayla sat yemin ederimki vermem düşünürüm kesin bi yerden acısını cıkartacaktır diye :D allah belasını versın turk telekomun :D biraz ağırmı oldu ne...

|
      |

• Çavuş
      51 Mesaj
      16 Ocak 2009 23:23:00
      quote:

Orjinalden alıntı: cooler

turk telekom bana gelse deseki kardes gel senın günahları bana parayla sat yemin ederimki vermem düşünürüm kesin bi yerden acısını cıkartacaktır diye :D allah belasını versın turk telekomun :D biraz ağırmı oldu ne...

ağır olurmu tam yerinde bir mesaj olmuş

|
      |

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      17 Ocak 2009 08:42:40
      Hemide güzel olmuş.....
      quote:

Orjinalden alıntı: mosswell

Alıntıları Göster

ağır olurmu tam yerinde bir mesaj olmuş

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.