Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Telekom nakil işini beceremeyecek kadar ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Telekom nakil işini beceremeyecek kadar ...
Giriş
    4059 Mesaj
    sitesinden online nakil başvurusu yaptım ohbe ne kadar gelişmişler dedim tertemiz çözülecek sandım
    3gün sonra cebime mesaj geldi talebim iptal olmuş
    sebebini sormak için çağrımerkezini aradım sistemsel sorun olmuş tekrar talep açayım dedi,açtı
    ertesi gün servis elemanı geldi eve girdi hatta baktı tamam sorun yok hattınız 2güne açılır dedi
    sonraki gün cebime mesaj geldi nakil tamamlandı hayırlı olsun dedi,baktım hat yok
    çağrımerkezini aradım 30dk bekleyin dedi bekledim gelmedi bidaha aradım,tamam kayıt açalım dedi
    yine ertesi sabah mesaj geldi,güya kontrol etmişlersorun onlardan değil binadan kaynaklıymış kendiniz yaptırın diyorlar
    usta çağırdım baktırdım boşuna para verdim,meğer karşıdan sinyal gelmiyormuş
    tekrar çağrı merkezini aradım 3 kere denedim arıza kaydı işlemi yapamadım sürekli hata verdi,başka bölümden bağlanıp olayı anlattım
    yine sizden kaynaklı diyordu aha usta yanımda ona anlat dedim yan çizdi kayıt açtı

nedir bunların derdi,illallah ettim yemin ederim.

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
son dakika
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.