Şimdi Ara

TELEKOM EYLEMİ YAPILDI! BİZE YUH!TELEKOMA TEŞEKKÜR!(İSTANBUL SAYFA 6) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
0
Favori
18.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Ankara'daki arkdaşlar bence Kızılay'da buluşalım birlikte gidelim

Ne dersiniz?

olabilir aslında hem birbirimizle kaynaşırız ama ben size yaramam bu durumda büyük ihtimalle çünkü sınavım var o esnada sınavdan çıkıp gelcem yetiştiğim yere kadar. o yüzden kızılaya gelemm büyük ihtimalle.
    artı millet mail gruplarına falan haber edin ve milleitn forward etmesini isteyin nie bu kadar duyarsız kalıo millet heralde arapların bizim paralrı alp aywaaa demesi hoşlarına gitcek
  • quote:

greenflash hazır gitmişken bir prova yapsaydın

düşünmedim değil ama işin ucunda tehlikeler de var.Sanırım kodese DSL henüz girmedi
  • Ankara için gerekli izin alınmıştır. Herkese hayırlı olsun
    Yani kesin olan iller İstanbul ve Ankara. Eğer İzmir'de de olsun diyenler varsa
    acele etsinler ve isimleriyle beraber ısrarda bulunsunlar! Yoksa orada olmaz!
  • İzmire ADSL eski fiyattan verilsin
    @ilhami protestolara katılamayacak olan kişiler için bir mail listesi yapıldı mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

İzmire ADSL eski fiyattan verilsin
    @ilhami protestolara katılamayacak olan kişiler için bir mail listesi yapıldı mı?

katılacak olanlar için mi demek istedin?
    Eğer öyleyse sadece bir forumda yapılıyor bu çalışma!
  • 30-40 kişi toplanırsa iyidir bence... Ben şahsen katılmayı düşünüyorum, ama çok az kişi olacağından hemen hemen eminim.
  • ben gelmeyi düşünyorum bir aksilik olmazsa gelecem
  • Eylem günü kesinlikle gelemeyecek arkadaşların turk telekomu ve ilgili bütün kurumları mail yağmuruna tutmasında fayda var aynı bu 1 kasım daki yaptığımız gibi... Tabi burada yapılmak istenen çabaların boşuna olmaması için süreklilik de önemli. Yani unutuyoruz kısa sürede yapılmak istenenleri, (Güçlü bit tepki ile beraber geri adım atılmıştı unutmayalım!) aslında tam kenetlenme zamanı, bazı arkadaşlarımızın yorumlarında bu eylem iş daha sıcakken yapılması gerekliydi o zaman güçlü bir kitle katılımı olabilir düşüncesinde, kimisi binlerce kişi aynı anda bırakacak telekomu o zaman büyük etkiler yapar düşüncesinde, neyse şu an önemli bir karar alınmış ve bir sivil toplum örgütü desteği var ve eylemde izinli yapılacak... Yani neden korkuyoruz Türkiyede bir ilk böyle bir eylem imkanımız var ise mutlaka katılmalı, doğru bir eylem... Geniş kitlelerin bu eyleme destek vermesi açısından organizasyonun nasıl yapılınacağı konusunda hiç bir fikrim yok ama elimizden geldiğince bizde internet kullanıcılarının daha iyi şartları bir çok açıdan hakkettiğini düşünerekden uğraşıyoruz, destek veriyoruz. Bir çok forumda insanlar telekomun fiyat politikası ve hizmet kalitesinden şikayetçi ve sorulara cevap aramaktalar. İşte tam zamanı protesto edilmeli memnuniyetsizlik dile getirilmeli. Hem artık özel bir şirket var karşımızda bu tarz eylemler geniş katılım olur ise ve basınıda yanımıza çekebilirsek etkili olacağına kesinlikle inanıyorum. Umarım hani bir laf vardır hırsız soyduktan sonra insanın aklı başına gelirde önlem alır o hesap olmasın yani... Hep destek tam destek

• Arkadaşlar pankartlarda tüderin logosu olmak zorunda yoksa polis o pankartları toplar.

TELEKOM EYLEMİ YAPILDI! BİZE YUH!TELEKOMA TEŞEKKÜR!(İSTANBUL SAYFA 6)
  • Hunter_one bu ne hız?
    Evet arkadaşlar logomuz bu

Logonun bir çıktısını alıp, pankartlarda sol üst köşede bir yere yapıştırabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

Hunter_one bu ne hız?
    Evet arkadaşlar logomuz bu

e divxplanetteyim aynı zamanda o yüzden
  • Tüm tanıdıklarıma aşağıdaki maili gönderdim.
    Daha 1 hafta olduğunu düşünürsek herkes imkanları nispetinde eylemi çevresine duyurursa iyi olur diye düşünüyorum.
    Ayrıca eylem günü orada olamayacak arkadaşların Türk Telekom'u mail yağmuruna tutması da bence iyi bir fikir.

Türk Telekom'un "PAHALI ve KALİTESİZ İNTERNET" politikasına karşı Tüketiciler Derneği (TÜDER) öncülüğünde eylem kararı alınmıştır.

Ayrıntıları aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

http://www.tuder.net/index.php?mod=anasayfa

http://forum.donanimhaber.com/m_5119442/mpage_1/key_/tm.htm

• ya arkadaşlar tüder in yaptığı anket bence yanlış olmuş

ADSL için yapılacak eyleme nerede katılacaksınız?

İstanbul 41 Oy

Ankara 13 Oy

Katılmayacağım ama destekliyorum 59 Oy

İlgilenmiyorum 3 Oy

Toplam 116 Oy Kullanıldı.

Ancak İzmir'de katılabilirim ben.(okulum yüzünden).bu anket taa başta yapılacaktı ve hangi ilin en uygun olduğuna öyle karar verilecekti.istanbul'un nüfusu fazla Ankara başkent diye bu iki ilden birinin olması bence yanlış bir seçim olmuş.Belki İzmir daha duyarlı çıkacak bu konuda?amacım iller arası tartışma yapmak değil ancak baştan bu işin iyi bir şekilde araştırılması gerektiği idi.Neyse artık.herşey hazırlanmış durumda.ortadan mantar gibi çıkmam istemem ama aynı eylemin başka illerde de yapılmasını isterim.
    katılmak isteyipte katılamasamda eylem umarım amacına ulaşır...
  • abi izmirdede yapılacakta izin alma aşamasında ama tarih biraz garip olmuş bunun okulu olan var işi olan var öğlen saatine konsaydı daha iyi olurdu şu an trabzondayım mesela, ankarada olsaydım kesin giderdim, Ama bende mail yağmuruna katılacaklardan biri olacağım.
    Haydi Tam Destek

TürkTelekom

• beyler bu eylem diğer forumlardada duyuruldumu duyurulmadıysa alıntı yaparak duyarabilirmiyiz, nede olsa onlarda adsl yi lıyorlar
  • kesinlikle herkes duymalı katılımı yuksek olmalı ben mail atmaya basliyorum tanıdıklarıma
  • VALLA EYMEL ELYEM ELİMİZE BİŞEY GECMEDİ YA
    BUNLAR AMACI BELLİYDİ BİZ Bİ GÜZEL KAZIKLADILAR SONRA DA
    SATTILAR TELEKOM'U OGER E ASIL BUNAN SONRA ONLARLA UGRASICAZ....
  • Beyler Pankart nasıl,
    birdehttp://www.turktelekom.gov.tr/ sitesine girip türktelekom resminin ismine bakın kendileri bile yazmışlar

TTTT

• beyler ben trabzonda olduğumdan katılamayacağım* bu pankartı yapabilirsiniz
  • beyler brezilyalı hackerlar var ttnet die geço heralde zamanında türk telekomu bundan dolayı çökertmişti. onlara derdimizi anlatsak bize o gün yardım etseler.
    Veya hiç mi i hackerler yok ya şu siteye ii bi saldırı yapsalar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.