Şimdi Ara

TELEKOM EYLEMİ YAPILDI! BİZE YUH!TELEKOMA TEŞEKKÜR!(İSTANBUL SAYFA 6) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
18.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BENCE HEM TELEFON HEMDE İNTERNET ÜCRETİ ÇOK PAHALI ARKADASLAR BEN İNTERNETE BAĞLANICAM AMA ÖGRENCİYİM ŞİMDİ BAĞLATSAM ÇOU ZAMAN KULLANAMIYCAM VE BOŞUNA 49 MİLYON ÖDEYCEM.ZATEN 49 MİLYON PAHALI BENCE ZATEN Bİ DÜŞÜNÜN MODEM FALAN SİZE KACA MAL OLUYOR.BU ARADA SİZCE BEN İNTERNETE BAĞLANMAK İÇİN NAPMALIYIM LAPTOPTA HERZAMAN KULLANMAK İSTİYORUM AMA DEDİĞİM GİBİ ÖĞRENCİYİM EVDE BULUNAMIYORUM VE YURTTA KALIYORUM.

• quote:

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

Boşuna şikayet etmeyin, Kotalı ADSL kullanın !!!

Beceriksizligi, altyapi kazmaligi, basiretsizlik ve bir cok sebepten dolayi tepki alan telekom'un musterisine mok atan genel mudur(!)u. hemen cumle cumle inceleyelim yaptigi aciklamayi ;

3 gb kota kullanan aboneden 29 milyon lira alıyoruz. diğeri limitsiz kullanıyor şimdi kalkıp ondanda mı 29 milyon lira alalım. kota olunca insanlara daha ucuza hizmet veriyoruz. adsl tarifesinin hızını 512 kbps’ye yükselterek kotalı 256 kbps kullanıcılarına büyük bir şans tanıdık. isyan etmek yerine hızını artırıp fiyatını değiştirmediğimiz 3 gb’lık adsl’i kullansınlar’"

Meali : Öncelikle cok zeki bi insan degilim. bilgisayarmis, internetmis... bana uzak seyler... ha ama bana boyle "nasil daha fazla kaziklariz" diye gelirsen dogrusu odur derim. musterinin isteklerini bile anlayamadigim icin boyle oramdan buramdan salliyorum; sacma cumleler kuruyorum ki insanlar da benim ne dedigimi anlayamasin. zaten o kotasiz, sınırsız internet icin 20 milyon fazla odeyenler adam degil. insa mi lan onlar ? 3 cigabayt dedigin biter mi lan ? bitirenin allah belasini versin.

Bugün türkiye’de 6 gb kotalı adsl çok büyük bir orandır hatta limitsiz adsl tarifesi gibidir. adam 6 gb’lık adsl abonesi ama ayda sadece 1 gb’ını kullanıyor. şimdi de kalkmış isyan ediyor. eğer sultan ahmed’in önünde internet kafe açmayacaksan veya aynı apartmanda 10 kişi aynı adsl kullanmayacaksan limitsiz adsl aboneliğini seçmenin anlamı yok."

Meali : Bana dediler ki cigabayt buyuk bisey. o zaman bunun 6 tanesi daha buyuktur. ama ben yine de limitsiz baglanti ile ayda 20 cigabayt indiren insanlarin, 6 cigabayt limitli adsl kullanmasi taraftariyim. limitsiz gibi 6 cigabayt kota. megabayt basina 10 bin lira alicaz; boylece limitsiz gibi indiricekler, bizde kendimize limitsiz maddi kaynak yaratacaz onlarin kota asim paralari ile nihohohohoh ! hani 49 milyona sınırsız internet diyorum ya, yalan lan o yalan ahahaha ! internet zorbasiyim olm ben ! yarin basliyorum o evinde sınırsız internet kullanan hayvanlari bulup topuklarindan vurmaya ! kimsiniz lan siz !

Bizim tarifelerde uyguladığımız politika bir daha değişmez. şu an neyse bundan sonrada o uygulanır."

Meali : (cencored)

İnternet bağlantı hızını 2 mbps’lere kadar çıkaracağız. ayrıca bundan sonra adsl’de tv ve video gibi hizmetlerde sunacağız. ancak şuan mevcut alt yapı bunun için yetersiz. özelleştirme biter bitmez bütün sonurları çözeceğiz."

Meali : simdi 512k sınırsız baglantiyi 99 ytl yaptik ya.. aslinda bu daha ne ki; hele bi ozellestirme bitsin, o zaman göreceniz siz... minimum baglanti 2mbps olacak; 200 ytl den dayayacaz size. o 6 cigabayt kotasininin 1 cigabaytini kullananlara dayamak icinde bi suru planimiz var adsl tv ot bok diye.. simdi soylemiyim hepsini sonra zevki kacar.

Abonelerin ve yeni üye olacakların ulaştırma bakanına kızmaları anlamsız. o tarihte adsl tarifelerinin ne olacağını biz bile bilmiyorduk. sayın yıldırım’ın ifadelerini daha sonra çarpıtarak kullandılar. sayın yıldırım, hizmetin mümkün olduğunca ucuz verilmesini istiyor. o zamanki açıklaması da buna dönük bir niyet ifadesidir. ama dediğim gibi, mart ayından bugünün fiyatını biz de kestiremezdik."

Meali : Var mi ötesi ! muharrem ! çay getir !

Not:Alıntıdır

Doğru tecümeye can kurban. Daha giga byte'nin ne demek olduğunu bilenler işte böyle oraya-buraya müdür olup sallıyor. Zaten hep cahil yöneticilerin kurbanı olmadı mı bu millet. İnşallah Telekom bunlara bir kulak verir de yaptığı hatalardan bir an önce dönüp müşterisinin yüzünde tebessüm oluşturur. Nerdeeeeee...

• quote:

Orjinalden alıntı: BordoBlue1967

quote:

Orjinalden alıntı: gokhanweb

quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

Türkiye'nin her yerinde ayni tarih ve saatte yapalim eylemi... Eyleme katilamayanlarda TT'nin sayfasina surekli ping atarak sayfayi cokertebilirler...

Hepsini planlicaz...

quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

bi zamanlar biri vardı. her ay başında Türk Telekomun sitesini hacklerdi.

yine yapsa ne güzel olur.

quote:

Ping arkadaslar ping... O gun o saatte eyleme katilamayanlar telekom'un sayfasini surekli pinglesinler :)

çok komiksiniz.(gülünecek durumdasınız.)

Telekom sana internet hizmetini ücretsiz mi veriyor arkadaşım?
    Bu ülkede senin gibiler olduğu için hem acınacak, hem gülünecek durumdayız.

++++++++++1
    Arkadaşın telekom'da hissesi var galiba

• :)

TELEKOM EYLEMİ YAPILDI! BİZE YUH!TELEKOMA TEŞEKKÜR!(İSTANBUL SAYFA 6)
  • quote:

Orjinalden alıntı: YellowBase

quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

Bunlara ancak akşam açıklık getirebilirim!

quote:

Orjinalden alıntı: blue_night

arkadaşlar hepimiz ataköyde mi buluşcaz yoksa kadiköyde felan biyerde buluşup öylemi gidecez

ben bursadan gelicem çünkü ona göre tam adreste almam lazım

Helal sana , senin gibi destekçilere ihtiyaç var.
    Beyler , talep olursa Anadolu Yakası'nda oturanlar olarak Kadıköy'de buluşup gidelim.

valla süper olur kadiköyde toplanıp gitmek....

• quote:

:)

ben kotasız oluyorum... ama bukadar şişko değilim

• Orjinalden alıntı: BlueEagle

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

Boşuna şikayet etmeyin, Kotalı ADSL kullanın !!!

Beceriksizligi, altyapi kazmaligi, basiretsizlik ve bir cok sebepten dolayi tepki alan telekom'un musterisine mok atan genel mudur(!)u. hemen cumle cumle inceleyelim yaptigi aciklamayi ;

3 gb kota kullanan aboneden 29 milyon lira alıyoruz. diğeri limitsiz kullanıyor şimdi kalkıp ondanda mı 29 milyon lira alalım. kota olunca insanlara daha ucuza hizmet veriyoruz. adsl tarifesinin hızını 512 kbps’ye yükselterek kotalı 256 kbps kullanıcılarına büyük bir şans tanıdık. isyan etmek yerine hızını artırıp fiyatını değiştirmediğimiz 3 gb’lık adsl’i kullansınlar’"

Meali : Öncelikle cok zeki bi insan degilim. bilgisayarmis, internetmis... bana uzak seyler... ha ama bana boyle "nasil daha fazla kaziklariz" diye gelirsen dogrusu odur derim. musterinin isteklerini bile anlayamadigim icin boyle oramdan buramdan salliyorum; sacma cumleler kuruyorum ki insanlar da benim ne dedigimi anlayamasin. zaten o kotasiz, sınırsız internet icin 20 milyon fazla odeyenler adam degil. insa mi lan onlar ? 3 cigabayt dedigin biter mi lan ? bitirenin allah belasini versin.

Bugün türkiye’de 6 gb kotalı adsl çok büyük bir orandır hatta limitsiz adsl tarifesi gibidir. adam 6 gb’lık adsl abonesi ama ayda sadece 1 gb’ını kullanıyor. şimdi de kalkmış isyan ediyor. eğer sultan ahmed’in önünde internet kafe açmayacaksan veya aynı apartmanda 10 kişi aynı adsl kullanmayacaksan limitsiz adsl aboneliğini seçmenin anlamı yok."

Meali : Bana dediler ki cigabayt buyuk bisey. o zaman bunun 6 tanesi daha buyuktur. ama ben yine de limitsiz baglanti ile ayda 20 cigabayt indiren insanlarin, 6 cigabayt limitli adsl kullanmasi taraftariyim. limitsiz gibi 6 cigabayt kota. megabayt basina 10 bin lira alicaz; boylece limitsiz gibi indiricekler, bizde kendimize limitsiz maddi kaynak yaratacaz onlarin kota asim paralari ile nihohohohoh ! hani 49 milyona sınırsız internet diyorum ya, yalan lan o yalan ahahaha ! internet zorbasiyim olm ben ! yarin basliyorum o evinde sınırsız internet kullanan hayvanlari bulup topuklarindan vurmaya ! kimsiniz lan siz !

Bizim tarifelerde uyguladığımız politika bir daha değişmez. şu an neyse bundan sonrada o uygulanır."

Meali : (cencored)

İnternet bağlantı hızını 2 mbps’lere kadar çıkaracağız. ayrıca bundan sonra adsl’de tv ve video gibi hizmetlerde sunacağız. ancak şuan mevcut alt yapı bunun için yetersiz. özelleştirme biter bitmez bütün sonurları çözeceğiz."

Meali : simdi 512k sınırsız baglantiyi 99 ytl yaptik ya.. aslinda bu daha ne ki; hele bi ozellestirme bitsin, o zaman göreceniz siz... minimum baglanti 2mbps olacak; 200 ytl den dayayacaz size. o 6 cigabayt kotasininin 1 cigabaytini kullananlara dayamak icinde bi suru planimiz var adsl tv ot bok diye.. simdi soylemiyim hepsini sonra zevki kacar.

Abonelerin ve yeni üye olacakların ulaştırma bakanına kızmaları anlamsız. o tarihte adsl tarifelerinin ne olacağını biz bile bilmiyorduk. sayın yıldırım’ın ifadelerini daha sonra çarpıtarak kullandılar. sayın yıldırım, hizmetin mümkün olduğunca ucuz verilmesini istiyor. o zamanki açıklaması da buna dönük bir niyet ifadesidir. ama dediğim gibi, mart ayından bugünün fiyatını biz de kestiremezdik."

Meali : Var mi ötesi ! muharrem ! çay getir !

Not:Alıntıdır

Türk Telekom'un insafsız,adaletsiz
    çağdışı adsl ücretlendirme tarifesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue x -- 26 Aralık 2005 21:59:35 >

• YellowBase güvercine tamam dediler ama amblem için biraz daha bekleyeceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

YellowBase güvercine tamam dediler ama amblem için biraz daha bekleyeceğiz

OK
  • Arkadaşlar açılış metni yazılmasında yardımcı olmak isteyen varsa, bir a4 kağıdını doldurmayacak şekilde kısa, öz, herkese olayı anlatabilen ve etkili bir yazı yazabilir.
    Eğer çok iyi bir yazı yazabilirseniz bu olduğu gibide okunabilir
  • quote:

- Ahmet ödevini neden yapmadın
    - Kotam doluydu hocam.

- Paradan 6 sıfır attık! Ama ADSL ücretine yansımadı!

- Telekom downloadçılara kızıyor. Saniyede 23 kb ile sanki dünya iniyor..

- "Low Ping Only".. Sen anlamazsın Telekom!!!

- AB'ye gireceğiz, tabi önce internete girmeliyiz...

süper yaaa...

bu arada izmirde telekom müdürlüğünde buluşulacaktı değilmi???
  • hmmm.Türkiye'de teknoloji,internet için bir eylem haeğer gerçekleşirse hem tarihe geçer.kesinlikle tam destek!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: nervous

hmmm.Türkiye'de teknoloji,internet için bir eylem haeğer gerçekleşirse hem tarihe geçer.kesinlikle tam destek!!!

Ya zaten ilk olacak sanırım var mı daha önce böyle bir eylem?
  • Yok arkadaşlar
  • donanimhaber yetkilileri bence tüm üyelere duyurmak için bi mail atsa daha iyi olur.katılım az gibi geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: coloneltugbay

donanimhaber yetkilileri bence tüm üyelere duyurmak için bi mail atsa daha iyi olur.katılım az gibi geldi

Bu konu birçok forum ve sitede duyuruluyor. Yeterli çoğunluğa ulaşırız. (inşallah)
  • İzmirli arkadaşlar bu ara bastırsa iyi olur. Yoksa oradaki yatacak gibi duruyor!
  • Alıntıdır(eylemi düzenleyenlerin başında birisinden):
    Eğer buluşma yerimiz Yenişehir postanesinin önü olursa oradan Aydınlıkevler veya Dışkapı SSK otobüsleri ile gelinebilir. Ayrıca grup halinde taksiye binilirse daha ucuza geliyor :)

•  TELEKOM EYLEMİ YAPILDI! BİZE YUH!TELEKOMA TEŞEKKÜR!(İSTANBUL SAYFA 6)

sağda ekinalanın arap kıyafetli resmi vardı sildim onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: coloneltugbay

sağda ekinalanın arap kıyafetli resmi vardı sildim onu

muahaaha müthiş müthiş! Yalnız biraz azerice gibi olmuş daha arapvari bir yazı olsa?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.