Şimdi Ara

TELEKOM EYLEMİ YAPILDI! BİZE YUH!TELEKOMA TEŞEKKÜR!(İSTANBUL SAYFA 6) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
18.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slogandaki 512 yi kaldıralım.512 niye istiyoruzki bizim kazıklandığımız yeter 1,5 yıldır 49 milyon ödüyorum.1024 olsun en az.dünyanın karını yapıyorlar.5 kuruş yatırım yapmıyorlar bence eyleme o an görüpte katılanlarda olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coloneltugbay -- 30 Aralık 2005 2:40:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

aslında donanım genel bölümüne açsak 10dakika da ortalık allak bullak olurda ayıp olur diye açamıyorum

Bence olmaz topici oraya açma nedenini yazarsın olur biter. Bence tüm yoğun bölümlere açılmalı illa konuyla ilgili olması gerekmez sonuçta adam lazım bu işe ticari amaç, reklam falan yok!

bencede açalım oraya eminimki anlayışla karşılarlar nihayettinde onlarda pahalı internet kullanıyo

• telekoma

REZALLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEET

• bende 512 isterum sınırsızz..Bıktım eki yüz altlıdan..
  • Türkiyede internetmi, öyle bişey varmı Luana hızında internetle nereye kadar..
  • artık telekomun adsl nin lafını duymak istemiyorum hele 256 diye bi sayı artık kaldırılsın kullanmayacam.artık download yapmak bile istemiyorum o kadar uyuz oldum
  • iLK Mesajımda şaka yapmıştım. Saldıracak program felan war mı . hemen deneyelim

Bu

Arada

Telekoma

• Arkadaşlar , bu iş bu kadar güzel organize edilmiş , herkes şartlarını zorlayarak katılmalı.
    Erteleme bence gereksiz.

@İlhami ,

Belirttiğin sloganlardan birini kullanmak zorunda mıyız? Ne bileyim , bir sürü örnek verildi , bence daha güzelleri var.
    Ama TUDER'e bildirilenler bunlarsa ve birini seçmek zorundaysak OK.
  • o Zaman Slogan BeLiRLeyeLim. En GüzeL 3 Sloganı Seçelim..
  • bencede daha iyi sloganlar vardı. Ama bana bunlardan seçin denildi. Bence çarpıcı olan bayağı slogan var. Özellikle fiyatlarda özgür bırakılmamız güzel.
  • bence slogan tamamda sonucta bu eylem yapildiginda karsi tarafin bundan ders cikarmasi onemli. yanı nebilim bu sadece eylemde kalmamali türktelekom gibi bi kurum umarim bizleri anlar ( sanmiyorum ama bi ihtimal)

her ay 35 YTL odemekten bıktım
  • Benim anlamadığım nasıl 100 kisi geliyor.En az 10000 olmalıyız.Ben 4 forum da yazdim ve 15 en yakin arkadasim tarafindan ok cevabı aldım.

Ayrıca eylem bitene kadar tüm yoğun bölümler de geçici olarak üst konu olsun.
    Eylem le ilgili bir topic açılsın nedeni yer ve saat vs. belirtilsin.(Gereksiz yerde kaplamaz.)O başlıklardan bu topice link verilir olur biter .

Şurda ayın 4 üne ne kaldıki.

Eylem günüde Türkiyenin internetini bu hale getiren ve gelişmesini engelleyen cahil geri kafalıların sitesine saldırı düzenleyin internette bi dünya program var(Bakın TT demedim.Çünkü TT bizi süper hızlı sağlam altyapılı geleceğe yönelik yatırımı olan bir intenet oluyorÖyleki bir film 10 saniyede 1 oyun 30 saniyede iniyor.Chat yaparken karşındakinin ne yacağını daha o yazmadan görüyorsun)

Şaka bir yana herkes tanıdığı tanımadığı bütün insanları çağırmalıdır

• Arkadaşlar güzel bir kitle eylemde olursa basında mutlaka yer alacaktır. Basın bu eylemi neden duyurmasın yeterki katılım olsun... Bence kesinlikle dikkat çekecektir. Eş dost tanıdık orada buluşmalı Eylem gününe az kaldı. Bu kadar insan uğraştı emek verdi bu emekler boşa gitmemeli... Bir şeylerin değişebileceğini göstermek lazım. Evde oturmakla olmuyor işte legal yani izinli bir eylem olacak sonuçta şimdi sokağa çıkma zamanı, güzel pankartlar hazırlamayı unutmayalım

quote:

Sevgili ADSL Kullanıcıları,

Sizlerle iletişim kurabilmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz, iyi ki varsınız.

Yıllarca biz geniş halk kitleleri hiçbir sorunumuzu dile getiremedik. Hep sustuk ve kabul ettik.

Artık o devirler geride kaldı.Çok haklı bir nedenden ötürü terbiye, saygı ve doğru iletişim kanallarını kullanarak yetkililere uygarca sorunumuzu anlatmaya çalıştık. Ancak anlamaktan çooook uzak olduklarını ne yazık ki anladık.

Ama biz sesimizi başka kanallarla da anlatabilirdik, işte şimdi desteklerinizle EYLEM yapıyoruz.

Türk Telekom�un önüne SİYAH ÇELENK bırakacağız. Geniş halk kitlelerinin en haklı, en uygar isteklerine karşı DUYARSIZ KALAN YETKİSİ OLMADIĞINI SÖYLEYEN YETKİLİLERE(!)ÜZÜNTÜLERİMİZİ BİLDİRECEĞİZ.

Tüm pankartlarımız TÜDER amblemli olsun.Sloganlarımız, BİLGİ TOPLUMUNU YAKALAMIŞ DEMOKRAT;, ÇAĞDAŞ,AYDIN gençlere yakışır olsun.

EYLEM :

04 Ocak 2005, Çarşamba günü saat 10 00�da;

İstanbul'da , TT Müdürlüğü, ATAKÖY 9.Kısım (Atrium Önü),

Ankara'da, TT Bölge Müdürlüğü ,

Katılımlarınızı Bekliyoruz...
    İzmir'den çağrımıza sessiz kalındı.
    Bu nedenle İzmir'de şimdilik(!) eylem yapamıyoruz.

http://www.tuder.net/index.php?mod=anasayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __sin__ -- 30 Aralık 2005 18:37:56 >

• 100 kişi ne demek ya?Koskoca İstanbul'da 1000 kişi bile çıkmayacak mı?Hedefimiz büyük olmalı bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

quote:

Orjinalden alıntı: samplus

doğru söylüyor.Ben de topicki yeni gördüm forum da görmeyen nice kişi vardır

görmeyen kişilere nasıl gösteririz sence?
    Misal sen nerdeydin de görmedin? Orayada açalım bir topic?
    BEN KENDİ SORUNLARIM YÜZÜNDEN AÇTIĞIM TOPiCK LERE BAKIYORDUM O YÜZDEN GEÇ GÖRDÜM. BENCE ALLAK BULLAK OLMAZ. HER YERE AÇILMALI SONUÇTA İCRAATA GEÇİLECEK. BÜYÜK BİR EYLEM OLMALI.
  • KONU DIŞI - GEREKSİZLER SAYISIZ İNSAN GİRİYO ORAYA AÇILMALI!!!
  • Arkadaşlar şu an itibari ile 3087 kişi görüntelemiş sadece 207 cevap yazılmış. Kişi başına düşen cevap sayısı 4 olsa ki fazladır, bu da yaklaşık 52 kişi yapıyor. Bu 52 kişinin %10 unun çeşitli neden le gelemeyecek olacağını varsayarsak. bu da 47 kişi demek. Eylem yapılacak 3 şehire ortalama 16 kişi bile düşmüyor. Ve bu hesap çok iyimserce yapılmış bir hesap. Arkadaşlar bence sağlam bir duyuru yapılsın ve tarihi hiç olmazsa biraz daha ileri atalım.
  • Şu an 2 şehirde yapılacak İstanbul ve Ankara. Sağlam duyuru nasıl yapılacak? Yapibiliyorsak yapalım. Bizler, teknoloji çağında dünya gerçeklerinin farkında bireyler olarak hak ettiğimiz internet imkânlarına kavuşmak adına daha ne gerekiyorsa yapmalıyız. Birde şu var hakkaten insanlar uyuyor sanki bunlar boşuna yapılıyor... Bu işle uğraşan insanlar yeterli desteği alamazlar ise zaten ileridede çok buyuk seyler beklemeyın internet pahalıda olur kötüde hizmet alırız. Birşeylerin iyileşmesi ve hızlanması için mutlaka muhalefet gerekli sanki haksız bir eylem yapıyoruz. Kardeşim ne kadar insan memnun hizmet kötü geniş bant diye dart bant veriyorlar... Avrupadan daha fazla paraya avrupadan daha kötü internetimiz var. Hadi bıraktım avrupayı sri lanka ya 2 mbit 68 dolar unlimited varmı ötesi... Ya resmen sömürülüyoruz hakkımızı aramak içinde korkuyoruz... Arkadaşlar illa zam yapılacağı zaman mı tepki göstereceğiz. Bu bir süreç eylem derken bu son yapılan çağ dışı tarifler bu zamanda haksızlık, yazık valla. Bir çok şey konuşuldu tartışıldı hala anlamıyoruz. Aklımızı başımıza toplamalıyız. Ne kaybedilecek oraya gidilip protesto edilirse... Size söyleyim bu çabalar boşa çıkma nedenlerinden en büyüyü biz internet kullanıcılarının birlik ve beraberlik içinde hakkımızı arayamamızdan dolayı olacaktır... Bu arada avrupada olan örneklerinde olduğu gibi bu Turkiyede ilk olacak böyle bir eylem ve tekrar ediyorum gerekli kurumlardan izin alınılarak gerçekleştirilecek korkulacak hiç bir neden yok! Tekrar çağrıda bulunuyorum eyleme az zaman kaldı katıldığımız butun platformlarda eylemi desteklemek için elimizden geleni yapalım. Katılım ne kadar fazla olur ise o kadar ses getirecektir! Saygılar...

• Diğer forumlarda da bu eylem yazıldı mı arkadaşlar?
    www.pclabs.gen.tr'de
    www.darkhardware.com'da
    www.hardwaremania.com'da
    www.forum-tr.com'da
    ....
    vs

+

DH forumlarının her yerinde yazılmasında bir problem yok bence.
    Bu önemli vede herkesi ilgilendiren bir konu çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huhukomsu -- 31 Aralık 2005 1:48:11 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.