Şimdi Ara

Telegram’ın kurucusu: iPhone 12 Pro garip bir demir parçası gibi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
8.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi bana X serisinin tasarımı daha hoş geliyor hiç para sıkıntım olmasa bile 12 almazdım herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diğer özelliklerine yorum yapamam ama kamerada rakipsiz cihaz, ön kamerada 4 k var lensleein hepsinde ois var ve geçişleri oldukça pürüzsüz, kalite bir içerik çekmek isterseniz en düzgün kalitede şuan iphone cekiyor. Zaten çoğu youtube kanalı kamera kullanmadığı alanlarda iphone ile çekim yapıyor. stabil performans gerçekten önemli.

• "Samsung Note 10" telefonum var,son çıkan en iyi tasarım boyut işlevsellik telefonu olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

İşlemciyi yerden yere vur, kamera çekim kalitesini yerden yere vur, bataryayı yerden yere vur, ama tasarımı kötülemek de ne oluyor? Almasaydın o zaman. İnternetten sipariş ettiyse bile her yerde yüzlerce fotosu var. Hiç mi incelememiş? Hatta direkt gidip mağazadan aldıysa diyecek söz bulamıyorum...

Adam android telefon kullanıyor olsaydı sırf sizin bu sözünüzü haklı çıkarmak için gelecek olan mesajlar aynen şu şekilde olurdu "iPhone kullanmadan nasıl eleştirirsin, nereden biliyorsun" gibi.

Adam demek ki kullanayım, bakayım, inceleyeyim demiş sonra da çıkıp yok bu olmamış diyebiliyor ki kendi görüşüdür sahibi olduğu telefona yorum yapması abes bir durum değil kısacası.

Sahibi olmadığı bir telefon hakkında yorum yapsa aynı yorumu yapar mıydınız merak ediyorum 

• "Steve Jobs sonrasında herhangi bir yenilik üretemediğini ve Jobs’un mirasını yemeye devam ettiğini ifade eden Durov, bu nedenle satışların düştüğünü ve 7-10 yıl sonra piyasada Apple’ın çok düşük bir paya gerileyeceğini belirtiyor."
    Buraya kadar mantıklı konuşmuş

• 4s serisinden beri iphone kullanırım en son 11 aydır iphone 11 var ekrana her baktığımda appla küfrediyorum, iyi hoş telefon ama 7.5k lık cihaz ekran daha iyi olabilirdi, hanımda 8plus var onun ekranı bile bundan bariz şekilde daha iyi, bi yıl ekran dan kısar bi yıl şarj aletinden kısar sonrada dünyanın parasını ister

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 12 tasarımına alıştıktan sonra 11 in oval yan kenarları eski gibi görünmeye başladı.

• Baştan sona katılıyorum

• ios çok ilker bir yazılım android gelecekten gelmiş gibi

• Yıllardır önüne gelen aynı yorumu yapıyor. Ama her ne hikmetse apple de büyümeye devam ediyor. Çamur at izi kalsın. Tutarsa ben demiştim diyecek. Tutmazsa da zaten söyledikleri unutulup gidecek.

• Doğru demiş

• Malesef kamera çıkıntıları pantolon ceplerine takılıyorum.çentikler de öyle kılıfsız kullanmak imkansız

• Telegram ne?

• abi adam telegramın kurucusu yani telefonu belkide almadı bile ama alsada incelemek için alamazmı D:) iphon u koruyacam diye çirkinleşiyosunuz gözümde

• Yeni isim önerisi Dandikphone

• Apple mi batacak. Bence Telegram batacak haberi yok.

M1 işlemcisi ile Inteli alt eden Apple mı batacak?

Bence Apple gün geçtikçe güçlenecek.

• Bizim millet harbi karikatür gibi.

Adam koskoca telegramın sahibi, gitmiş diyor ki "sen önce uygulamana video görüşme eklet, sen yakında yoksun zaten konuşma hakkın yok" vs vs.

Peki ya sen kimsin de donanımhaber'de ona buna yorum yapabilme lüksü oluyor sende? Bu vatana millete teknolojik en ufak katkın yok, belki tek katkın kanal borularına gübre bırakmak, gidiyorsun telegram sahibine deli cesaretiyle posta koyuyorsun 

O adamla senin farkın, o adam telegramın sahibi olduğundan her yorumu haber niteliğinde. Sen ise ailen dışında tanınmayan bir yok hükmünde canlısın.

Artık gereksiz ego ve kompleks bitsin ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 23 Kasım 2020; 12:26:49 >
  • 12pro maket gibi olmus disardan cok kalitesiz duruyor 11pro daha iyi keske kenarlari 5s gibi yapsalardi daha iyi gozukurdu suan elimde 5s 6s 7 8 x 11pro ve 12pro hepsi var en krali 5s

• ErKaN-23 kullanıcısına yanıt
    4s ile başladım bende aynı şekilde ve 7 pöustan 11'e geçeli 1 yıl oldu ilk başlarda tabi ekran kasa oranı falan muazzam geliyor çentik ve kalın çerçeve konusunda da günlük kullanımda bir sıkıntım yok.Göze batmıyor ancak üst segment bir android veya pro versiyon bir iphone ile yan yana gelince 2 nesil eski gibi kalıyor tasarım.Kullanım ise 7 plusta hardcore oyun oynarken 11'de maalesef ekrandan dolayı o eskisi kadar oyun oynayamıyorum.Bir şekilde 7 pöusın ekranı daha iyiydi.Nasıl oluyor bilmiyorum ama 11 pro max arkadaşımda var inanılmaz bir ekranı var oyunlarda çok daha iyi.
    3 handikapım var ve bu yüzden 11/12 pro veya 11/12pro max geçiş yapacağım. 1. Konu şarj adaptörü yıl olmuş 2020 5v şarj adaptörü geliyor.11 pro serisi en azından 18w ile geliyor. 2. Konu batarya bataryası büyük olsada lcd ekran bataryayı çabuk bitiriyor. 3. Konu ise kesinlikle ekran farkı.

• çentiği küçültecek mühendis mi yok apple da acaba eşşek kadar çentikle mutluluklar yazık kafasına bu elmanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.