Şimdi Ara

Telefunken 10121323 4K Smart Led Tv, 55 inç 2966 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
6.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yalnız o diğer atılan telefunken, regal, vestel benzeri tv'de de hdr10, Dts, smart vs. bütün özellikler var. 6020 serisi efsane oldu zaten daha 2 hafta önce regal 6020 49 inci 2150 TL civarına satıldı. Üstelik vestel'den 100 TL lik kablosuz kulaklıkta hediye verildi. Giriş seviyesi en ucuz fiyatlı Hdr li 4k smart tv bu model zaten. 6020 serisinin tek dezavantajı usb ve hdmi giriş sayısı az. 2 hdmi 1 usb var sanırım. Daha yüksek giriş için regal ve telefunken 6080-7080 serilerinde bakın. Ayrıca 6020 serisi ips panel 6080-7080 olan va panel. Oyun için alınacaksa va panel alın yok yan açılardan tv filan izlerim deniyorsa ips. Bu arada üstteki Amazon'da ki model no yanlış sanırım öyle bir modelini duymadım telefunken in 6020 olabilir o da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOnudaki ürünle n11 sitesindeki ürünlerin ikisi de aynı arkadaşlar. Model 55TU6020 Amazon sayfasında detay bilgilerde yazıyor. Hangisi avantajlıysa onu alın. Ben her şeye rağmen amazonu tercih ederim.

• Garanti süresi 2 yıl diyor.
    2 yıldan sonra bozulursa kendi kadar masraf çıkartır.
    Garanti süresini de düşünmek gerek.
  • KURTum kullanıcısına yanıt
    garanti süresi 5 yıl olan tv var mı?
  • Evimde telefunken var. 3 yıl garantisi var. 2/3yıl aralığında bozuldu. Garanti yaptı.

Eski televizyonum LG idi. 2 yıl garantisi vardı. Tesadüf tam 2 yıl sonra bozuldu. Garanti bitmiş. Kendi kadar masraf istediler çöpe attım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bu tv için HDR10 desteği var demişsiniz bu HDR yok ama desteği var ileride yazılımla olabilir mi demek? Bir yorumda HDR yok denmiş satış sitesinde bir yorumda var denmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Merhaba bu tv için HDR10 desteği var demişsiniz bu HDR yok ama desteği var ileride yazılımla olabilir mi demek? Bir yorumda HDR yok denmiş satış sitesinde bir yorumda var denmiş.
    Hocam. Benim dediğim telefunken 8560 modeli. O modelde var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.