Şimdi Ara

Telefonunuz kaç senelik? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
0
Favori
7.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yil, bi onceki telefonumu 7yildan fazla kullandim, son telefonum haric ortalama telefon kullanma surem 6 yil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuşlu kullanıyorum önceki de bozuldu 5 senelikti. Malum fiyatlardan alınmıyor telefon. 200 dolarlık telefona 2000 tl vermek pek mantıklı değil.
  • Daha önce kaç kere açıldı bu konu. İlla ayda bir yeniden açıp duracaksınız ha. :)
    (geçen ayınki)
    https://forum.donanimhaber.com/telefonunuzu-kac-yildir-kullaniyorsunuz--142099528-21

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 vardı, GSM alıcısı bozuldu. Tuşlu Nokia 1200 kullanıyorum konuşmak için. Monochrome ekran. El fenerli.

• iPhone 7 kullanıyorum 2.5 sene oldu zaten ülkenin bolluk zamanlarında çıkan bir model olduğu için genelde herkes iPhone 7ye yöneliyor iOS kullanmak istiyorlarsa.
  • iphone xs kullanıyorum şubatta aldıydım 3 ay falan olmuş eski telefonumuda kullanıyorum oda s9 plus onuda 2018 temmuz ağustos gibi aldıydım galiba çıkalı 2 3 ay olmuştu

Xs den memnunum ama iphone güzel bi yenilik getirirse değiştiririm

• Sony Xperia-XZ1 tam 2 sene oldu. Snapdragon 835 li ilk telefon hala canavar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 3 Haziran 2020; 21:59:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung galaxy a50
    Fazla para vermeye gerek yok işimi görür
    6 ay oldu

• Note 5 memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebini kimse anlamak istemiyor aslında.Olay tamamen psikolojik. Şimdi asgari ücretli çalışan insan zaten yaşam mücadelesi veriyor, herşeyden mahrum bari telefonun kralını alayım diyor, yani kendini bir parça değerli hissetmek için alıyor, avunmak için alıyor o Iphone'u.O Iphone'u almazsa bunalıma girer.
  • 2018 martta aldığım iphone 6s. şimdilik pil dışında problemi yok 2 sene daha kullanırım gibi
  • xperia xa1 ultra. Neredeyse 3 yillik bozulana kadar devam bozulursa orta karar alirim gene. Bir telefona 1000 dolar verecek kadar fakir degilim malesef.

• Honor 9 Lite
    1 yıldır kullanıyorum

• 3.5 senedir 7 Plus kullanıyorum. İos 16’da alacak söylentileriyle beraber ekstradan 4 sene daha kullanırım. İlk aldığım gün fazla para vermiş olabilirim ama kullanım olarak bakarsan çok daha kârlıyım. Şuan istesem konu komşu aileme 2 şer tane pro max 512gb alacak gücüm var şükür ama bir buzdolabının 2.000 liraya satıldığı yerde telefona 3.000 lira vermek bile fazla. Mesela jbl kulaklığım var, müziği efsane veriyor ama kulaklık kısmında karşıya sesimi geçirmiyor. Maksimum 50 lira veririm kulaklığa gerisi müsrif. Gerçi kulaklık arayışına geçmedim müziği dinleyemediğim an geçerim.

Bakıyorum parası olan hep ya eski telefon yada orta segment kullanıyorken asgari ücretli borç harç son model alıyor. Çok yazık çok...

• ayfon iks 2yıl 3aylık, maşallahı var tık demedi BiM'den almıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoper01 -- 4 Haziran 2020; 9:46:54 >
  • hoper01 kullanıcısına yanıt
    telefonunuz karizmatik ama aldığınız yer değil
  • 2 bitti 3. senesine de 6 ay kaldı.Mi 5s kullanıcısıyım 3/64 ve bugüne hiç bir sorun yaşatmadı.Zamanında malum yollarla 0'ını 1000 tl'ye almıştım.
  • 4.5 sene oldu hTC 10 kullanmaktayım.
    Yeni telefon almak marifet değil boşa harcanan para.!
    En eski telefonu bile yazılımlardan anlıyosan ya da az meraklıysan şu an en güncel sürümle kullanabilirsin, misal bir lineageos,crdroid,viper gibi.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.