Şimdi Ara

Telefonun arka kamerası calısmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Merhaba Bundan 1 Yıl Önce Her Zaman Vakit Geçirdiğim Amcamı Motor Kazasında Kaybettim.
    Ve Hatıra Kalsın Diye Telefonunu Aldım.Yengemin Anlattığına Göre Amcam Çatı Işi Yaparken Bi Gün Telefondan Cızzz Diye Ses Çıkarmaya Başlamış Eve Geldiğinde Arka Kamerayı Açtığında Bulanık Ve Ses Çıkıyormus. Bu arada ben telefonu yeni aldım onun için hemen Halledeyim Istiyorum. Telefoncuya mı gidim. Kendim Yapabilir Miyim? Cevaplarsanız Sevinirim.
    Telefon Markası: HTC Desire 830

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin,
  • Basınız sagolsun .yüksek ihtimalle kamera soketi veya kameradandır .htcyi acması zor .acarım yaparım dersen ac kaöera soketi yukarı dogru kalkar oraya da bir bant at oynamasun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başınız sağolsun. İyi bir telefoncuya yaptırın bence. Yaptırmadan önce de sizin için çok önemli bir hatırası olduğunu, kamera dışında bir problemi olmadığını, özenmesini istediğinizi belirtin.

En azından dikkat etmesi gerektiğini bilir. Hem başka arızası yok derseniz de kendisi bozarsa sorumluluğu üstlenir.

Bence kendiniz açmayın cihazı. Kendim HTC 10 un bataryasını değiştirdim. Çok uğraştırdı. Yabancılar bu telefonun içine aynı medusanın saçları gibi diyor. Haklılar da .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.