Şimdi Ara

Telefonumu Okula Kaptırdım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dextr7 (10 mesaj) snnoslm (2 mesaj) [Eren] (2 mesaj) AloneKeybi (2 mesaj) bz9ai (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (8 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Telefonumu Okula Kaptırdım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    192 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar ben 8.sınıf öğrencisiyim.Dün okulda arama oldu aniden sınıfa 4 öğretmen 1 müdür yardımıcı girdi herkes ellerini kaldırsın ve duvarlara yaslansın dendi kimse kıpırdayamadı ve ayakkabılarımızın içi dahil arandı o bende okuldan sonra hemen dershaneye gideceğim için telefon yanımdaydı ve telefonu yakalattım (telefon kapalı ve çantada duruyordu) telefonu yakalananlar müdür yardımcısında 1 sözleşme imzaladı ve haziranda telefonları vereceğiz dendi şimdi ne yapabilirim ? (ilk kez yakalattım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextr7 -- 28 Kasım 2012; 15:23:20 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sami Tekinoğlu

Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..
    |
    |
  • Yarbay
    2273 Mesaj
    önce ailen konuşsun(dershaneye gidiyor onun için yanında tel var diye belirtsin)eğer vermezseler yapacağın birşey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    Ne sözleşmesi ulan 18 yaşından büyük bile değilsiniz o imza geçerli bile olmaz. Öğretmenler derste cep telefonlarıyla oynanmasına kızabilir ki haklılardır ancak bulundurmaya ve hatta kapalı bir şekilde bulundurulmasına hiçbir şey diyemezler. Velinle git ve o telefonu al vermezlerse sonuna kadar gerekli mercilere şikayet et hatta verseler bile şikayet et zorla telefonuma el konuldu, zorla imza attırıldı diye.
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Ne sözleşmesi ulan 18 yaşından büyük bile değilsiniz o imza geçerli bile olmaz. Öğretmenler derste cep telefonlarıyla oynanmasına kızabilir ki haklılardır ancak bulundurmaya ve hatta kapalı bir şekilde bulundurulmasına hiçbir şey diyemezler. Velinle git ve o telefonu al vermezlerse sonuna kadar gerekli mercilere şikayet et hatta verseler bile şikayet et zorla telefonuma el konuldu, zorla imza attırıldı diye.

+1
    |
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

velimle gidip konuşacağız müdür cumhurbaşkanı gelse bile alamaz diyor :)
  • Yarbay
    5098 Mesaj
    Hakkını savun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Gaz ver babana ver ayarı. Kesin alırsınız. Benim lise 1 de almışlardı teli. Direk aldık. Bi kere de bi kapşonlum vardı. Onu almadım ellerinden kaybettiler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zipzip07

quote:

sen gerekli yerlere şikayet et ve olanları izle.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    quote:

quote:

Klasik ego çuvalı müdür işte bir müfettiş geldimi nasıl saygıda kusur etmiyorlar

Hatta şuan alo 147'yi ara telefon yönetmeliği hakkında bilgi al ve zorla sözleşmeye imza attırıldığını söyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Eren] -- 28 Kasım 2012; 15:48:17 >

• Teğmen
    209 Mesaj
    Bende iphone 4smi kağtırmıştım babama tel açtım geldi aldı rahat ol bişey olmaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    nasıl okullar Allah aşkına elleri kaldır duvara yaslan ulan utanmasalar amerikadan S.W.A.T ı çağıracaklarmış nerdeyse
  • Yarbay
    2076 Mesaj
    O ne polis baskını gibi, elleri kaldırın duvara yaslanın
    |
    |
    quote:

Merhaba arkadaşlar ben 8.sınıf öğrencisiyim.Dün okulda arama oldu aniden sınıfa 4 öğretmen 1 müdür yardımıcı girdi herkes ellerini kaldırsın ve duvarlara yaslansın dendi kimse kıpırdayamadı ve ayakkabılarımızın içi dahil arandı o bende okuldan sonra hemen dershaneye gideceğim için telefon yanımdaydı ve telefonu yakalattım (telefon kapalı ve çantada duruyordu) telefonu yakalananlar müdür yardımcısında 1 sözleşme imzaladı ve haziranda telefonları vereceğiz dendi şimdi ne yapabilirim ? (ilk kez yakalattım)

Senin su an ki durumun sinirli ehliyetsiz.Seni borc altina sokan islemler yapamazsin.Senin yapacagin sozlesmeler askida hukumsuz olur.Ailen onay verirse sozlesme bastan itibaren gecerli olur ancak ailen onay vermezse sozlesme kesin hukumsuzdur rahat ol.Git hocayi dava et.

|
    |

• Onbaşı
    33 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: snnoslm

nasıl okullar Allah aşkına elleri kaldır duvara yaslan ulan utanmasalar amerikadan S.W.A.T ı çağıracaklarmış nerdeyse

|
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hepinize çok teşekkür ederim akşam velimle konuşacağım ve yarın okula gelir alır telefonu vermezlerse gerekli yerlere şikayet ederiz :)
    |
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

aynen öyle yaptılar.Hatta klimanın içini söküp orlara dahil baktılar yan sınıftan 1 kelebek bıçak birde sigara çıkmış bazılarında...

quote:

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.