Şimdi Ara

Telefonum Wifi'ye Bağlanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay tivibu denedigim için yeni bir modem getirmişlerdi denedim ve geri iade ettim. Eski modemi taktım hiçbir ayar da degişmeden ama kafayı yemek üzereyim.
    Ne yaptıysam Htc One telefonum wifi'ye baglanmıyor.
    Şifreleme türünü degiştim, Ağ adını degiştim, modemi fabrika ayarlarına döndürdüm ama yok bana mısın demedi..

Evdeki 2 laptop ve iphone direk baglandı ama htc baglanmıyor ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum..

Modem:

Telefonum Wifi'ye Bağlanmıyor

• Wireless kanalını değiştir genelde 11 de sorun olmuyor
  • Firmware guncelle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal 11'de çalışıyor zaten. Daha önce de hiçbir sorun yoktu. Şuanda da herkes baglanıyor bi benim telefon olmuyor..

Firmware güncellemek ilk geldi aklıma ama Elkotek diye bir firma üretiyormus sanırım o da batmıs:) Firmware yok ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silent -- 4 Mart 2014; 12:17:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silent

Kanal 11'de çalışıyor zaten. Daha önce de hiçbir sorun yoktu. Şuanda da herkes baglanıyor bi benim telefon olmuyor..

Firmware güncellemek ilk geldi aklıma ama Elkotek diye bir firma üretiyormus sanırım o da batmıs:) Firmware yok ortada...

Forumlarda paylasilmis olabilur artik sansiniza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silent kullanıcısına yanıt
    Telefondan ağı unut deyin tekrar bağlanmaya çalışın. Olmazsa wifi şifresini kaldırın şifresiz olarak deneyin sonra tekrar şifre koyarsınız
  • bu söylediklerinin hepsini denedim zaten ama durum aynı :)
    çok enterasan bi durum ama çözemiyorum hala...
  • silent kullanıcısına yanıt
    HTC, başka wi-fi ağına bağlanabiliyor mu?
  • FatalERROR! kullanıcısına yanıt
    Evet diğer aglara çat diye baglanıyor hiçbirş sorun yok onlarda
  • Ayarlar > Kablosuz Ağ ve Özellikler > Kablosuz ayarları > Seçenekler > Gelişmiş > Statik IP Kullan seçeneğini kaldırıp denermisin
  • serdar79us kullanıcısına yanıt
    Şuan otomatik alıyor ip'yi telefon. Dedigin gibi statik ip de verdim fakat yine şifre dogrulanıyor ama bi türlü baglandı demiyor. Modem tarafında bir sıkıntı var gibi geliyor ama bana bulamıyorum.
  • HTC müşteri hizmetleri ararsan daha detaylı yardımcı olacaklarını sanıyorum.
  • serdar79us kullanıcısına yanıt
    Oh bee! Sonunda çözüldü teknik destekle görüştüm telefonun adını degişmemi istedi.
    Alt çizgili bir isim yaptım olmamıstı. Direk htcone yazınca çat diye bağlandı:) Saçma ama buymus sorun hiç aklıma gelmemişti..
    Herkes teşekkürler.
  • Cep telefonunuzun internet bittiği zaman, yada cep telefonunuzda interneti fazla kullanmamak için genelde cafeler olsun yada evimizde olsun wifi ağına bağlanmayı tercih ederiz. Ama bazı durumlarda cep telefonumuz wifi ağına bağlanmamaktadır. Cep telefonunuzun wi-fi ağına bağlanmamasının bir çok nedeni olabilir. Cep telefonu wifi ağına bağlanma sorunu ve çözüm yolları için ilgili adrese bakabilirsiniz.https://www.teknozum.com/telefonum-wifiye-baglanmiyor-kesin-cozum/
  • Telefondan kaynaklı bir sorun ise; Telefonum Wifi’ye Bağlanmıyor
  • Aynı sorunu bende yaşıyordum, buradaki Çözüm 2 sorunumu çözdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa_011 -- 10 Kasım 2020; 21:36:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.