Şimdi Ara

Telefonum Gasp Edildi ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hadi polislerin elinden kaçtı, dışardan nasıl kaçıyor yaw?

Zaten kıyafettin belli psikopat olduğu...

Bu arada saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 26 Ağustos 2005, 11:53:41 >
  • slyt@

Uff Karabayır çok çok pis yaw ... Orda yürürken ayakları titriyor insanın

Sade Esenler 'de değil ki, her yerde var bunlar !
  • ben hiç gitmiom oralalrla pek işim olmuo
  • Bende 1 defa gitmiştim, 1 daha gidersem 2 olsun

Dilekleriniz için hepinize tesekkurler arkadaşlar..

Kimse pes etmesin, bunların cezaların en büyüğünü vermek için uğraşacağız !
  • büyük geçmiş olsun.
    bu ülkede canımız artık Allah'a emanet.
    iti kopuğu arttıkça arttı.
  • Çok geçmiş olsun ...
  • okumusfatih ve Revolver40 ;

Saolun dostlar. Aman dikkat edin !
  • geçmiş olsun valla benim de bi arkadaşı izmirde tinerci 2-3 çocuk sıkıştırmış çakı çekmişler bu parasını verip kaçmış ama öyle bi tırsmış ki cebinde çakı olmadan dışarı çıkmıyo

millet manyadı yaa nereye saldıracağını şaşırdı
  • brklcm@

Saol dostum. Valla beni daha önce çok çevirdiler. Arkadaşına çakı çekmişler allahtan... bana 20 - 30 cm boyutlarında Ekmek bıçağı çektiler.. Yine de korkutucu

bunlardan nasıl kurtulacağız yaa..
  • bu kopuklarin soyu nedir ve genelde dogulu oluyorlar dimi?
  • Evet, Siirtliymiş !
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Pahjcp

Ceza sistemi değişmedikten sonra, bu çalıntı telefonları alıp satanlara yada parçalayanlara prim verilmezse zamanla azalır ama maalesef çok zor.

İki sene önce evime girdi şerefsizler. sabaha karşı Eşim ve Kızım uyurken tel,cüzdan ne var ne yoksa götürmüş o.ç. Bir anda hiç bir şey umrunda olmuyor. İlk baktığım kızım oldu. Önce onları düşünüyor insan. Sonrasındaysa adamın kimliği tespit edildi ama nafile;Senin benim gibi elini kolunu sallayarak dolaşıyor ortalarda ve insanların canını yakmaya devam ediyor. Bazı şerefsiz insanlarda bunlardan bu telleri alıp kolay para kazanmaya çalışıyorlar.

Ama unutmasınlarki şimdi olmasa bile mutlaka yaptıklarının cezasını çekecekler

• Açız açız diyolar,
    çalıştığım yer Yüksekova/HAKKARİ
    yemin ederim oradaki iş merkezleri Ankara da yok. Evler genelde 8 kat ve kaloriferli anlatsan
    kimse inanmaz ...
    Altlarındaki en kötü model COROLLA, Mercedes Jeep
    Aç olan bizmişiz de farkında değilmişiz...
  • Geçmiş olsun pahjcp. Bende o atışalandan geçiyorum hergün ama otobüsle. Ben başakşehirde oturuyorum bizim ordada benim arkadaşin tel i gasp etmişlerdi anlatmişti bana. Başakşehir 1. Etap ve 4.Etap arasında göçmen konutları var bilen varmi bilmem ama göçmen konutları ortalarında ve araları ıssız yerler. yani "1. Etap<<<ısız alan>>>göçmen konutları<<<ıssız alan>>>4. Etap" ha işte böyle. İşte ıssız alana çekmişler arkadaşı ve cep telefonunu gasp etmişler ama adamlard çakı bıçak falan değil silah varmiş Allahtan arkadaşa bişey olmadı ama karakola falanda gidemedi adamlar maskeliymiş nasıl tanısın?

• Geçmiş olsun kardeş...Geçenlerde benimde başıma bi gaspa yeltenme olayı geldi ama Allah korudu savuşturdum olayı
  • geçmiş olsun.......
  • şöyle olacak bu tür suç işleyenlere insan hakları tanınmayacak hepsinin cezaları f tipi ceza evi müebbet olacak kimseyle görüştürülmeyecek aftan yararlanamıcak eğer çocuksa ıslahevine gönderilecek onları buna yaptırmaya zorlayanlar yakalancak onlara da müebbet tamaaaaam yasa masa bunlara işlemeyecek ülkeye yararlı hale getirilmeye çalışılmayacak çünkü bu tiplerden bu ülkeye hayır gelmez bi tek o küçük çocuklara ilgi gösterilecek eğitim falan yoksa bunlar 1 ay yatıp çıktıkça ülke BüyükOrtaKüçük içinde kalacak
    quote:

Orijinalinden alıntı: Pahjcp

brklcm@

Saol dostum. Valla beni daha önce çok çevirdiler. Arkadaşına çakı çekmişler allahtan... bana 20 - 30 cm boyutlarında Ekmek bıçağı çektiler.. Yine de korkutucu

• Saolun arkadaşlar. umarım sizin başınıza gelmez. allah kordu beni de...
  • bu orosp. .ocuklarının Allah belası versin! elimde olsa gerçekten işkence yaparak öldürüdüm bunları
  • Büyük geçmiş olsun.Bende Esenlerde oturuyorum.Geçende herife yoldan çekil arabalar geçemiyor dedim, baktım arabanın peşinden koşuyor.17-18 yaşlarında itin biri.Çektim el frenini inip benzeteyim dedim,peder felan vardı arabada,tuttu beni.Bende girdim arabaya yola çıktım,aynadan baktım hala koşuyor ve elinde sustalı.Allahtan peder tutmuş ,yoksa adam deşecekmiş.
    Sprey hikaye,çekecen silahı sıkacak bacağına,ibreti alem diye,bir daha o bölgede kimse sana dokunamaz.
    Ama itle itlik olmaz tabii.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.