Şimdi Ara

Telefonu mahvetmişler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefona su kaçtı ardından şansımı denemek için servise yolladım, anakartı yanmış büyük masraf çıktığı için geri göndermelerini istedim. Telefoncuya satmayı düşünüyordum benim telefonu iç parçaları için bu arada telefon zenfone 2, kutusunu açıp kontrol ettiğim vakit arka kapağın paramparça olduğunu gördüm. Sizce peşinden gitmeli miyim bu işin bir sonuç alır mıyım ? Ölücü falan değilim fakat ben adamlara telefonumu bu halde vermedim rahat edemiyorum.

Telefonu mahvetmişler

• Hocam sonuna kadar savaş
  • git şikayet et la bu ne. bu adamlar nasıl teknik servis oluyor kafam almıyor.
  • Bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Telefon sağlam olsa arkasından git derdim ama bu haldeyken boşuna yorulma. Zaten içini satacakmışsın içinde hasar yoksa sat gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

git şikayet et la bu ne. bu adamlar nasıl teknik servis oluyor kafam almıyor.

Ekranda küçük bir çizgi var o önceden var olan bir şey olabilir, sanırsam telefon kapakları karışmış yinede sinir bozucu
  • Kargodan geldikten sonra tutanak tutman gerekirdi eğer kargoyla gönderdiysen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.