Şimdi Ara

Telefonu Geri İade etmek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2013 Aralık ayında internetin gazıyla gidip Discovery aldım. Almaz olaydım. 4 kere şarj soketi sorunu için servise verdim. Dün gecede görüntü gitti ve bir daha gelmedi. Stabil olarak telefonumu kullanamadım. 4 kere servise gitti. 4ünde de formatlandı telefon. En baştan hep yeni uygulamaları indirdim. Resimlerim gitti. Artık daha fazla dayanamıyorum bu telefonun sorunlarına.
    Tüketici mahkemesine gitmek istiyorum ama onlarla uğraşmadan direkt servisten böyle bir talepte bulunsam sizce sonuç ne olur?

• Almayın diyoruz şu telefonu. Bence bir şey olmaz iade edemezsin.
  • Aynı arızadan 3 kere servise gittiğinde iade hakkınız vardır,keşke değerlendirseydiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Aynı arızadan 3 kere servise gittiğinde iade hakkınız vardır,keşke değerlendirseydiniz.

Telefonu ben götürmediğimden değerlendiremedim. Aynı arızayı vermesini bekliyorum artık. Şuanda profilodayım işte bakalım. Ne olacak?
  • Alper kullanıcısına yanıt
    Bimer den basvur mevcut arizalarini anlat 2 gun sonra seni arayacaklar thh den gerekenleri soyleyecekler sana neler yapacagini.ben vodafone cihazimi garanti bitimine 1 gun kala yenisiyle değistirtmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah deneyeceğim.
  • Benim bi arkadastada oyle oldu sarj soketi bozuldu o heralde sik sik oluyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada ekran gittiği için benden 200 lira para istediler. Darbe almış diyorlar. Halbuki telefonu şarja taktım görüntü gitti. Darbe falan hiç almadı. Kardeşime de olmuştu aynısı. O gün gittiğimde herkes aynı sorundan müzdaripti. İşin içinde bir sinsilik olacağından şüpheleniyorum. İkinci eli 200 lira olan telefonun ekranına 200 lira vermek saçmalık.

Almayın, aldırmayın. Bilindik markalardan şaşmayın. Onlarda da belki böyle sorun olur ama böyle çakallıklar olmaz. Bir de gelip düşük marka camdan teklif ettiler o da 90 liraymış.
  • Alper kullanıcısına yanıt
    Aynen telpa tam bir dolandirici thh den 600 tl geri alma karari cikacakdir 3 ay sursede bu telpa ya cop dai birakma.heryerde yaz paylas telpa nin yalanlarini dolandiriciligini.erinme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.