Şimdi Ara

Telefonların radyasyon oranları açıklandı, Samsung en iyisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
3.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sar işi uzun vadede sonuçları çıkacak varsa bir sonuç. Geçenlerde sar ve kanser ilişkisi hakkında 100% bağlantı olmadığına dair haberler vardı sanırım. Bir şey olacaksa da yıllar sonra kokusu çıkar dert etmeyin
  • Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    Bir takıntım var evet telefonları çok güzel hemde uygun fiyatlı ama ne yazık ki böyle bir sorundan dolayı kullanamıyorum iPhone Samsung huawei kullandığım zaman böyle bir şey olmuyor bir kaç sene önce mi 5 kullandım böyle bir sorun olmadı ama yeni telefonlarda böyle oluyor araştırdım biraz 0r+ kan grubu sar değerinden fazla etkileniyormuş 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hesenozbek kullanıcısına yanıt
    daha sonra da tam zombiye dönüşecekken mercan dede gelip seni kurtardı mı yoksa :D

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Yok Keloğlan geldi 😂

• Fenomen adam bişey yazmış saygı duy kamil

• mi a1 rezalet babama almıstım bu sebebten cok pismanım adama kötülük etmiş gibi oldum . Kulagına dayamaması için uyardım ama içim rahat etmiyor çöpe atacagız.

• Bu cihazlar radyasyon değil elektromanyetik dalga yayar. Haber başlığını artniyetli veya cahilce buldum. Olayın radyasyonla uzaktan yakından alakası yok be.

• Burnuma rüşvet kokusu geliyor ama, hadi bakalım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi xiaomi neyse de iphoneculara yazık. Onca para ver, en çok radyasyon ile en düşük çözünürlükleri sen al. Neyse galiba çözünürlüğü biraz düzeltebildiler. Iphonelara özel micro site hazırlamaktan bıkmıştım. Internet explorer 1, iphonelar 2. Biri kodları anlamıyor, diğeri sanki tuşlu devrinden kalma çözünürlüğe sahip. Mobil için ayrı responsive yapıyorum. Sonra mobil telefonların 4 te biri kadar boyutta iphonelara özel tasarım yapıyorum. O çözünürlükte web sitesi oluyor sana 4km.

• Radyasyon veya ışınım, elektromanyetik dalgalar veya parçacıklar biçimindeki enerji yayımı ya da aktarımıdır.

• Sağlam reklam olmuş yanlız ama samsung insanları kandıramaz bariz şekilde para basılmış yemezler

• SAR değeri 100 olsa ne yazar insan sağlığına bir zararı yok bunların.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • J6+ uçak modunda bile kanser edecek bir cihaz sar değeri farketmez :)

• Radyasyon veya ışınım, elektromanyetik dalgalar veya parçacıklar biçimindeki enerji yayımı ya da aktarımıdır. 

• F/P diyoruz ama şimdiki tüm telefonlar fazlasıyla iş görüyor. Cpu , Gpu ve Ram le kafayı bozmuşuz. Sanki telefonda render yapacaz.... ben 3 yıl s4 active kullandım şimdi 3. yılını geçmiş bir s7 edge kullanıcısıyım. Telefonum ne zaman bi iş için yetersiz gelirse o zaman değişirim ve tercihim yine sar değeri düşük bi model olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bak, zararı yok diyeni mi ararsın? 2 altında ise sorun yok diyeni mi ararsın? Evet dünya 2 altında sorun yok diyor ama;
    kendimden örnek vereyim, listenin 2. Sırasında yer alan oneplus 5t kullanıyorum, telefon görüşmelerinde kulağım ısınıyor,başıma ağrılar giriyor.
    Psikolojik değil benim için.
    En kısa zamanda sar değeri düşük telefona geçmem lazım yoksa baş ağrısından öleceğim ama merette canavar gibi cihaz.

• WaxKitten kullanıcısına yanıt
    erken bunama unutkanlık dalgınlık sinirlilik bunlar kanıtlanmış etkileri uluslar arası kaynaklara bakın böyle böyle başlar sonu nereye gider bilinmez
    yeni nesil bağışıklılık kazanarak doğuyor daha anne karnında onlara kısa vadede bişey olacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 10 Şubat 2019; 12:17:58 >
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Ahahah, evde ölçtün heralde ne kadar radyasyon yaydıklarını??

• En fazla ölürüz beyler sıkıntı yok.
    Mutasyona uğrayıp bu hayatın çilesinden kurtulmak isteyenler Xiaomi tercih etsinler.

• Xiaomiler çift hatlı olarak test edilmiş olabilir belki. Çift hatlı telefonlarda sar değerleri daha fazla çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.